Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


Dryagan

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry.

Kawy? Herbaty? A może śniadanie? 🤔 

 

U mnie dzisiaj kolejny deszczowy dzień😮💨 przez to trochę człowieka muli.  Muszę też dzisiaj znowu walczyć ze swoimi lękami i jechać do miasta 😱 zawału dostanę, albo umrę🤔 albo jak zwykle będę wyglądać jak idiotka która panikuje przed wejściem do sklepu itp. Dlaczego nie mogę być normalna tak jak kiedyś i wszystkiego się boje? 😥

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Dryagan napisał:

Dobrze Ci idzie, już się nie boisz!!! 

Chyba nie tak dobrze 😥 mega panika już w sumie od wczoraj. Bałam się bardzo, nie wiem jakiś gorszy czas mam od kilku dni. 

Ale udało mu się! 😁 I jestem mega dumna z siebie. Byłam w trzech marketach, w tym tym moim przeklętym 😏 no plus apteka a teraz jadę jeszcze do drugiej szkoły. 

I jestem mega dumna z siebie! 

5 godzin temu, Dryagan napisał:

Przytulam na dobry dzień 😘

Dziękuję 🖤 ja również tulę i mam nadzieję że już lepiej się czujesz 😘

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Dryagan napisał:

No i gdzie ten prezent?? 🙄

Zapomniałam 😭😭😭 to przez ten stres wczoraj. A tak bardzo chciałam to zrobić.😭 Przepraszam! Przepraszam! Naprawdę zapomniałam 😭 

 

Ale naprawdę z całego serca chciałam ci złożyć życzenia urodzinowe. 

Wiem że dzień twoich 18 urodzin plus VAT 🤪 był wczoraj, ale chciałam ci życzyć snów sadem pachnących, myśli lekkich jak motyle,i uśmiechu w głębi duszy na przekór pokręconemu światu. Dużo szczęścia i miłości, samych pięknych dni bez trudu i troski. I dużo zdrówka tobie życzę, samego uśmiechu na twarzy i by każdy dzień był takim jaki ci się marzy. Wszystkiego najlepszego🖤 z całego serca szczerze ci życzę by spełniały się twoje marzenia ♥️ wybacz mi jeszcze raz😥 to miało być wczoraj ale naprawdę zapomniałam😥 lecz moje życzenia są szczere i prosto z serca. Sto lat przyjacielu! 😘♥️🖤

A do reszty ekipy dzień dobry drodzy. Miłego dnia wszystkim życzę.

 

sgc55350_urodziny-450x600.jpg.5927794858fcb11d1487ae7bd8b6e538.jpgde5a12b3f914b208de885dcff2db5910.jpg.e994b19b67f5ddf1ed1d2d2115e08343.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.

Ale tutaj cisza jest 🤨 

Jak tam po zmianie czasu? Ja obudziłam się w nocy i nie mogłam spać 😏 oczywiście później i tak wstałam jak zwykle o 6 na stary czas😏 to już chyba przyzwyczajenie jest. Ale jeszcze sobie leże i leniuchuje 😉 nawet mi się nie chce wstać zrobić kawy 😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry towarzystwu :D

 

9 minut temu, Szczebiotka napisał:

Jak tam po zmianie czasu? Ja obudziłam się w nocy i nie mogłam spać

Przypomniałaś mi, że spałam godzinę krócej :D Wstałam z zawrotami głowy ale myślę, ż kawka mnie postawi na nogi...

 

2 minuty temu, Jurecki napisał:

Zjadłbym takie ciacho jak jest w filiżance Kawy Szatana :smile: Zostało mi 30 dni do zdjęcia gipsu.

 

Też bym zjadła ;)

No to odliczamy czas do Twojej wolności...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Jurecki napisał:

Pijesz kawę?

Ja w sumie tylko kawę pije 🙃 nie lubię herbaty itp. Czasami wypije jakiś sok czy napój. 

33 minuty temu, Jurecki napisał:

Zjadłbym takie ciacho jak jest w filiżance Kawy Szatana

Też bym zjadła 😏 

33 minuty temu, Jurecki napisał:

Zostało mi 30 dni do zdjęcia gipsu.

To już niedługo. 

30 minut temu, Melodiaa napisał:

Przypomniałaś mi, że spałam godzinę krócej :D

Hi hi nie lubię zmiany czasu 😏 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Jurecki napisał:

To ile kaw dziennie pijesz? Przecież musisz coś pić oprócz kawy!?

3-4. No to jest mój minus że za mało pije. Był czas gdzie musiałam zainstalować aplikację na tel która mi przypominała o tym że muszę się napić i zmuszałam się do picia wody z sokiem 😏 chyba będę musiała do tego wrócić. Czasami pije zioła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szczebiotka Kawa dobrze na ciebie działa? Jakby nie patrzeć jest to substancja psychoaktywna (narkotyk) z grupy stymulantów, a te z reguły obniżają próg drgawkowy, mogąc prowadzić do ataków padaczki. Według badań oprócz zwiększonego wydzielania acetylocholiny, wpływa również na takie podstawowe neuroprzekaźniki jak serotonina, dopamina, w większych dawkach noradrenalina, a powyżej 500 mg hamuje transmisję GABA, co z reguły powoduje rozdrażnienie, bezsenność, problemy z sercem, stany lękowe, możliwe drgawki mięśni a nawet atak padaczki w zależności od osoby.

 

Są też jednak dobre wieści, ponieważ regularne spożywanie kawy może podnosić próg drgawkowy, zapobiegając tym samym ewentualnym napadom. Z drugiej strony nagłe odstawienie takiego codziennego popijania kawy oznacza objawy abstynencyjne i może być wyzwalaczem padaczki u osób podatnych. Osobiście czuję, że kawa mnie odwadnia, powodując suchość w ustach. Ale to tylko kawka przecież ☕

 

W poważnych źródłach można trafić nawet na informację, że podnosi libido 😃 a to ciekawe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Fobic napisał:

Kawa dobrze na ciebie działa? 

Wcale nie działa 😏 mogę to pic jak wodę, serio. Nie mam żadnego pobudzenia po tym. Pije raczej dla smaku. Mogę wypić kawę i iść od razu spać 😏 

2 godziny temu, Fobic napisał:

W poważnych źródłach można trafić nawet na informację, że podnosi libido 😃 a to ciekawe

Czyli już wiem że na pewno na mnie nie działa 😂 

Nigdy po kawie nie miałam ataków padaczki, ale jak wiesz u mnie to wygląda inaczej 🙂 

Do tego bez problemu mogę nie pić kawy, nic się nie dzieje wtedy. Już nie raz tak robiłam że z dnia na dzień przestałam pić kawę na dłuższy czas. Ogólnie muszę brać większe dawki magnezu ( co jakiś czas też potas i wapń) bo przez dużą ilość kawy mam jego niedobory, no tak przynajmniej twierdzi lekarz plus do tego nadciśnienie też obniża jego poziom. No i jeszcze ja piję już raczej słabe kawy, a ostatnio nawet przerzuciłam się na rozpuszczalne delikatne. Ale jak już mi lekarze mówią że mam pić bo inaczej umrę z odwodnienia to pije 😅 niestety jak zacznie robić się cieplej będę musiała znowu pobrać aplikację która będzie mi przypominać o przyjmowaniu płynów, ale to już nie będzie problemu bo pójdę na pola i łąki nabierać sobie ziół i pokrzyw 😅

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Jurecki napisał:

@Szczebiotka ja nie lubię pokrzywy do picia. A po kawie pamiętam jak wypiłem raz w pracy to się rozcząsłem.

Widocznie był to Szatan nie kawa 😉 ja nie wszystkie mogę pić, bo są takie po których mnie mega trzęsie właśnie. A co do pokrzywy to trzeba z nią uważać, w sumie jak z innymi ziołami. Ja przeważnie pije dwa tyg i Później robię przerwę. Ale jak mi się chce to robię też płukanki do włosów bo pokrzywa je wzmacnia, albo wcierki. Co do smaków to niestety to co zdrowe zawsze kiepsko smakuje 😉 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, alone05 napisał:

Dzisiaj zmiana czasu, dzień będzie o godzinę dłuższy, martwię się mamą, mamie wszedł jakiś ból w prawą stronę biodra i w krzyż, najbardziej boli ją jak podnosi się z łóżka i przy pochylaniu się.

To może być rwa kulszowa. Mi dzisiaj weszła w lewą stronę🤦 zdrowia dla mamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×