Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


Dryagan

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry wam. 

 

Umieram 😜 fatalnie się czuje. Wszystko mnie boli, katar męczy, gardło drapie, kaszel nie daje odpocząć. Do tego dzieci też chore. Wstałam dopiero z 10 minut temu 😱a zawsze wstaje nawet jeśli nie muszę o 6 albo w jej okolicach by wziąć leki😏 no cóż widocznie naprawdę jestem chora. 

 

Melodia znam to i uwielbiam. U mnie od rana do wieczora jest śpiew ptaków. Wczoraj pod oknem na podwórku były sobie sarny na które patrzyłam z córką, na szczęście nie było jelonka który często mi szczęka pod oknem😜 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Fobic napisał:

Miałeś na myśli dżety, to fakt. Poruszają się one szybciej niż światło, choć wg praw fizyki jest to niemożliwe. Jest taki polski fizyk teoretyk Andrzej Dragan, który pracuje nad tym jakie byłyby konsekwencje gdyby do ogólnej teorii względności Einsteina dopuścić obserwatorów nadświetlnych. Działyby się cuda wianki, poruszaliby się wstecz w czasie, skutek byłby przed przyczyną, a sama przestrzeń zamieniłaby się miejscami z czasem. Takie cząstki mogłyby podróżować w czasie, tak jak my w przestrzeni, w różnych kierunkach. W fizyce cząstek elementarnych jest miejsce na takie cząstki, nazywane są tachionami, tylko nie zostały jak dotąd zaobserwowane.

 

Sam fakt, że cała materia, którą jesteśmy w stanie zaobserwować składa się w 99,9999% z pustej przestrzeni dla mnie jest czymś niezwykłym. To co widzimy to jakby ekstremalnie cienka powłoka, niczym warstwa farby. W samym środku są jądra - protony i neutrony ściśnięte ze sobą tak mocno, że gdy doprowadzimy do rozerwania tego wiązania, uwalniana jest ogromna ilość energii. Tak powstaje wybuch atomowy.

Na czym polega Twoje zaburzenie? Nie wiem, a nie chce mi się szukać bo zapewne gdzieś opisałeś, ale czasem jestem leniuch i to jest właśnie ten czas:) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, spidi napisał:

Dzień dobry Wstajemy!!! ;)

Wstałam i co dalej? A jednak nie, wracam z kawą do łóżka 🤪 

Dzień dobry wam. U mnie zimno i wietrznie.

30 minut temu, spidi napisał:

Śniadanie

Robisz? 🤔 To będę czekać 

20 minut temu, Melodiaa napisał:

Proponuje powrót do łóżka :D

Jestem za!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×