Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


Dryagan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wrony 🙂

kawa 1x! 

serniki, pierniki i inne słodkości... jak dobrze, że w święta u teściowej będziemy ❤️ u nas w domu teraz królują słodkości bez cukru, na bazie banana, daktyli czy wiórków kokosowych. Ma to też swój urok, ale tęsknię za takim mokrym, słodkim serniczkiem 🙂 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Jurecki napisał:

To wyślij mi kawałek e-mailem :D

 

Spoko, jeszcze trochę zostało 😅 

 

Brr czemu tak zimno jest 🥶 

 

Godzinę temu, Illi napisał:

My to jednak chyba w innym kraju mieszkamy! 

Nie mów że masz ciepło? 😮💨 U mnie niby słońce się przebija ale jest zimno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może ja zamiast jechać do Wronek na kawkę, skrobnę coś tutaj. Rano padał śnieg, budzę się a tu wszędzie biało. Aktualnie jest ok. 3 stopni ciepła, wieje a mi przy otwartym oknie jest gorąco i muszę się rozbierać 😀 nie do naga oczywiście, aż tak źle ze mną nie jest.

Edytowane przez Fobic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lusesita Dolores Trochę wstyd mi pytać, ale czy taka sytuacja faktycznie miała miejsce? Czy było to urojenie prześladowcze? Był jakiś tego finał? Bo jak patrzę na sygnaturę i zestaw leków po których można by mnie zapakować do trumny i zakopać pod ziemią, rodzą się pytania.

 

A i dzień dobry z kawką w ręku :classic_smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Fobic napisał:

Za plecami mam piwko, jak chcesz 

Nieeee 🤪 nie pije % 

1 minutę temu, Fobic napisał:

Mały czajnik mam, 250 ml wody tylko mieści 

To co to za czajnik🤨 wstawiaj wodę bo za chwilę reszta przyjdzie tu na kawę, a z takim czajniczkiem to ci trochę czasu zajmie😅 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Fobic napisał:

Bierzcie i pijcie z tego wszyscy, tam są same małe czarne, bez dodatków, nie słodzone 🙂

No i super. Ja pracuję dziś w domu, trochę roboty mam, ale przynajmniej przy swoim biureczku. Tak więc będę czasem zaglądał na Forum. Tak jednym okiem. Może się nie nabawię zeza rozbieżnego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Fobic napisał:

Bierzcie i pijcie z tego wszyscy, tam są same małe czarne, bez dodatków, nie słodzone 🙂

No wiesz co fobic 😏 ale ty mnie jednak nie lubisz 😮💨 to ja podziękuję za tą kawę. Idę sobie sama zrobić, albo kawa szatana mi tu podrzuci moja ulubioną 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Szczebiotka napisał:

No wiesz co fobic 😏 ale ty mnie jednak nie lubisz 😮💨 to ja podziękuję za tą kawę. Idę sobie sama zrobić, albo kawa szatana mi tu podrzuci moja ulubioną 

Ale o co chodzi? Nie wiem jaką lubisz kawę, więc zrobiłem (😂) taki standard można by powiedzieć. I to ile!

To znaczy, coś mi świta, że parzona i zielony Jacobs? A jeśli mnie nie stać na takie rarytasy? Przepraszam, że obraziłem twoje kawiarniane uczucia. Wlep mi najwyżej ostrzeżenie za bycie baristą od siedmiu boleści 😐 i leć do tej/tego swojej/swojego kawy szatana i niech cię udobrucha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Fobic napisał:

że parzona i zielony Jacobs?

No niby tak. Ale ostatnio droga mega jest, więc może być jakakolwiek byle nie prima 🤪 ale ja muszę mieć mleko i cukier do kawy 😥 

17 minut temu, Fobic napisał:

leć do tej/tego swojej/swojego kawy szatana i niech cię udobrucha.

No wiesz co😏 

Rzucam fochem i idę stąd 😏

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×