Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nerwy i brak snu


Piterroo00

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam 29 lat i przyszedłem tu z pomocą ponieważ miałem w swoim życiu 3 ataki paniki wyglądały one dziwnie siedziałem przed komputerem i nagle przeszła mnie myśl o tym że mi się zaraz cóż stanie i stało mi się zaczęło mi serce bić szybciej zacząłem chodzić po całym domu i patrzałem się w lustro ręce drżały aż wkoncy powiedziałem to mamie ona no i pojechałem do szpitala w recepcji siedziałem normalnie ale znowu jak wiedziałem że mam usiąść na fotel zeby zmiezyc ciśnienie to znowu zaczęło mi bić serce poty i drżenie rąk lekarz mi powiedział że to stres nerwy ale ja miałem dalej te myśli że coś jest że mną nie tak potem ataki paniki już przeszły aż do teraz ale mam czasami tak że sprawdzam puls czytam w internecie jak mam iść spać yo słyszę jak serce mi biję spac nie moge dodam też że jestem zaręczony i też nie jest kolorowo ustały ataki ale mam coś takiego że wszystko mnie denerwuje jak mnie dziewczyną całuję non stop po policzku denerwuje mnie to miałem okres że nie chciałem chodzić do pracy bo cały czas na komputerze do 5 rano siedziałem nie lubię jak mnie ktoś budzi jak się nie wyspałem denerwuje mnie można powiedzieć wszystko i chciałbym się dowiedzieć co robić jakiś znak gdzie isc co robić . W skrócie caly czas denerwuje się nawet tak jak napisałem przez takie głupoty no i te serce że cały czas sprawdzam puls i spac nie moge bo słyszę serce . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×