Skocz do zawartości
Nerwica.com

Leki przeciwpsychotyczne u zdrowego człowieka


poszkodowany

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie, pewnie po angielsku coś by się znalazło, ale jestem tak zmęczony po neuroleptykach, że nie dam rady nic robić.

Opowiadać jak wyżej, szkodzą czy nic nie robią? Długotrwałe zażywanie. Ja mam tak jakby pewne rejony mózgu na zewnątrz się gotowały.

Nie mam pamięci nic nie zapamiętuje, Alzheimer i dziurawa pamięć, jak wyleci z głowy to co miałbym powiedzieć, to czasami nie wraca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leki przeciwpsychotyczne są,z tego co wiem, po to by znieść objawy wytwórcze. Przy okazji mają mnóstwo skutków ubocznych. 

Więc podane człowiekowi zdrowemu dają 0 korzyści i same skutki uboczne.

 

W etyce medycznej obowiązuje zasada nieszkodzenia, dlatego lekarz powinien zawsze poważnie rozważyć korzyści i ryzyko z podania konkretnego leku pacjentowi, aby skutki uboczne nie przekraczały korzyści.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To "gotowanie mózgu" mam po odstawieniu leków po długim czasie ich stosowania, długi czas ich już nie biorę, a taki efekt został. A mawiają, że te leki nie uzależniają i są bezpieczne, guzik prawda. A przed pierwszym pobytem w szpitalu, czyli momentem rozpoczęcia cyklu leczenia nie miałem efektu "wrzątku", więc jest to pewnie spowodowane nadwrażliwością na dopaminę, które te leki wywołują. Nadmiaru dopaminy raczej nie miałem, nie było u mnie urojeń i halucynacji, wszystko przez błąd lekarzy i ciągli mnie na tym błędzie, bo za pacjenta w szpitalu, w obiegu, na leczeniu dostają nie małą sumkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.04.2024 o 18:00, Lusesita Dolores napisał(a):

Może tym razem będzie inaczej. Nie wiesz tego

@Lusesita Dolores nie będzie inaczej. Jeśli zawsze jest tak samo od lat, to trudno się spodziewać, że akurat za sto pierwszym razem będzie inaczej. Też to przerabiałem, nie sprawdza się

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×