Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


Dryagan

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Jurecki napisał:

@Blokada no niby dwie ręce mam zdrowe ale do nich nic nie mogę wziąć bo trzymam kule. Bardzo ciężko o tych kulach mi się chodzi. Nie wiem co będzie jak żona pójdzie do pracy. Chyba będę głodował, no nie.

 Dasz radę, będziesz jadł przy żonie na zapas 🙂 w sumie zawsze można powiedzieć, że dobrze,że żyjesz🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Jurecki napisał:

A oto i moja nóżka w gipsie...

Współczuję...miałam taki gips z 20 lat temu jak przewróciłam się na stoku i narta mi się nie wypięła powodując prawie zerwanie więzadła w kolanie. Byłam uziemiona a nawet spać się nie dało na boku tak jak lubie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry 😊

Dobrego, miłego dnia życzę. 

 

14 minut temu, Szczebiotka napisał:

U mnie pada deszcz, ale jest w miarę ciepło i powietrze mega pachnie 🥰 

O proszę a tu zapowiadają deszcz, cały tydzień a na chwilę obecną zawitała "gęsta" mgła 🙂

Ale też jest ciepło albo jedynie dla mnie w sam raz 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również witam z kawką. Miałem raz na jakiś czas odezwać się we Wronkach, więc jestem. Widzę, że głównym tematem, który tutaj się przewija jest pogoda, więc u mnie jest ok. 10 stopni, bezchmurnie, bezwietrznie, jak dla mnie 👌

 

Nie przepadam natomiast za wysokimi temperaturami, ogólnie latem. Jestem raczej zwolennikiem deszczu, śniegu i niskich temperatur. Boję się za to burzy, uderzeń piorunów dokładniej, wtedy dostaję konkretnego ataku paniki zwłaszcza kiedy wiem, kiedy jestem w jej centrum, czekając w ciszy na kolejne potężne wyładowanie. Może to kolejna fobia, bo trochę ich mam. Mój nick nie wziął się znikąd.

 

Pozdrawiam :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, u mnie pogoda też ok - spacerowo. Niestety z psyche gorzej - nie wiem czy to wina pogody, wiosny, przebytego covida, czy po prostu Chad się obudził z uśpienia, w każdym razie demony nocy wróciły. Dzisiaj szybka konsultacja z psychem, żeby się nie rozwinęło. Trzymajcie kciuki

Życzę miłego początku tygodnia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Sayurii napisał:

O proszę a tu zapowiadają deszcz, cały tydzień a na chwilę obecną zawitała "gęsta" mgła 🙂

U mnie podobno cały ten tydzień ma być z deszczem. W sumie nie narzekam bo jest w miarę ciepło. Jeszcze kilka dni temu były mrozy. A woda się przyda. Jedyny minus to ciśnienie atmosferyczne bo jest niskie. Niby mam nadciśnienie ale źle na mnie działają zmiany pogody i jestem senna. 

Mimo to cieszę się że jeszcze nie mamy lata bo latem narzekam na zbyt wysokie temperatury 😅 

 

4 minuty temu, Fobic napisał:

Boję się za to burzy

Ja też😥 i to panicznie. Najchętniej bym wtedy uciekła gdzieś gdzie nie ma okien itp. Wpadam w taki lęk że nie mogę go opisać 😥 najgorzej jest w nocy gdy jestem sama a pioruny walą co chwilę. Może to też dlatego że mieszkam na najwyższym punkcie wsi, i do tego w koło mam same pola. A wiem że ten dom już zaliczył pożar z powodu burzy i to dwa razy 😱 

 

 

Nic mi się dzisiaj nie chce 😥 głowa trochę boli. Spać mi się chce. A muszę wymyślić co zrobić na obiad, i wypadało by dokończyć sprzątanie. Ehh 😮💨

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Szczebiotka napisał:

Ja też😥 i to panicznie. Najchętniej bym wtedy uciekła gdzieś gdzie nie ma okien

Kiedy strzela tak konkretnie, robię dokładnie tak jak piszesz. Wychodzę z pokoju i np. stoję w korytarzu, albo idę do piwnicy. Chociaż takich burz, których naprawdę się bałem było zaledwie kilka. Od dłuższego czasu praktycznie nic się nie dzieje.

 

Najbardziej pasują mi takie klimaty

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Fobic napisał:

Kiedy strzela tak konkretnie, robię dokładnie tak jak piszesz. Wychodzę z pokoju i np. stoję w korytarzu, albo idę do piwnicy. Chociaż takich burz, których naprawdę się bałem było zaledwie kilka. Od dłuższego czasu praktycznie nic się nie dzieje.

 

Najbardziej pasują mi takie klimaty

 

Ja tam uwielbiam burze, wtedy czuję taka majestatyczność,  potęgę tego świata. No i te błyskawice, no coś pięknego! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, AnissemSirch napisał:

Ja tam uwielbiam burze, wtedy czuję taka majestatyczność,  potęgę tego świata. No i te błyskawice, no coś pięknego! 

A ja przestałam lubić burze po tym jak prawie dostałam w plecy z pioruna. Uderzył na szczęście w słup wysokiego napięcia i ja dostałam tylko iskrami za plecami. Do domu miałam jeszcze jakiś km wśród samych pól i strach że zginę tam. Po za tym ostatnimi latami w moich rejonach burze są bardzo mocne i niszczą bardzo dużo, w tym całe hektary lasów. Niedługo z Borów Tucholskich zostanie tylko nazwa, bo bory znikają przez burze i wichury. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Szczebiotka napisał:

A ja przestałam lubić burze po tym jak prawie dostałam w plecy z pioruna. Uderzył na szczęście w słup wysokiego napięcia i ja dostałam tylko iskrami za plecami. Do domu miałam jeszcze jakiś km wśród samych pól i strach że zginę tam. Po za tym ostatnimi latami w moich rejonach burze są bardzo mocne i niszczą bardzo dużo, w tym całe hektary lasów. Niedługo z Borów Tucholskich zostanie tylko nazwa, bo bory znikają przez burze i wichury. 

No to miałaś przygodę...  Wszędzie niosą zniszczenia, taka widocznie wola natury...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×