Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

wkurza mnie Francja i jej wszechobecne problemy, które sama sobie stworzyła, a teraz płacze i robi z siebie ofiarę.
:great:

 

wkurza mnie, że na ulicach są doły i w czasie deszczu są ogromne kałuże i trzeba uważać by żadne auto nie ochlapało gdy ide chodnikiem :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wkurza mnie, że na ulicach są doły i w czasie deszczu są ogromne kałuże i trzeba uważać by żadne auto nie ochlapało gdy ide chodnikiem :evil:

własnie dziś zostałam ochlapana. od pasa w dół. :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie pewna laska K. bo żyje, a ja wegetuję. Wkurzają mnie wszyscy ludzie, którzy żyją. Wkurza mnie to jaka jestem. A bardziej dołuje. Wkurza mnie to, że mój facet nie podejmuje żadnych konkretnych działań w pewnych celach przyszłościowo-życiowych i że jest chyba większym leserem niż ja i że też powinien się raczej leczyć, albo mu nie zależy. Wkurza mnie to, że nie potrafię zainteresować sobą ciekawych ludzi bo sama jestem bylejaka. Wkurza mnie moja bylejakość. Wkurzają mnie moje pretensje do całego świata i to, że rodzina mnie nienawidzi i sami nienawidzą siebie nawzajem. Wkurza mnie to, że mojej Mamie życie nie wyszło i jest jak jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To, że wkurzył i wkurza mnie mój facet to normalka, ale że wkurzyły mnie dziś moje koty, to racze niespotykane zjawisko :shock:

Zasrańce zdemolowały mi dom :? Otworzyły szafę i wywaliły z niej część zawartości, rozszarpały dyktę i dobiły się do ściany :? Znalazły czekoladki, które otworzyły i porozrzucały po całej chacie... :?

Po wejściu do domu i po udaniu się do łazienki poszły za mną i jeden z nich rzucił się na najwyższą półkę i pozwalał z niej kosmetyki, drugi zaczął szarpać ręcznik.

Na koniec zrzuciły mój telefon.

Nie wiem co one biorą :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wkurzyły mnie dziś moje koty, to racze niespotykane zjawisko :shock: Zasrańce zdemolowały mi dom :? Otworzyły szafę i wywaliły z niej część zawartości, rozszarpały dyktę i dobiły się do ściany :? Znalazły czekoladki, które otworzyły i porozrzucały po całej chacie... :?

Po wejściu do domu i po udaniu się do łazienki poszły za mną i jeden z nich rzucił się na najwyższą półkę i pozwalał z niej kosmetyki, drugi zaczął szarpać ręcznik.Na koniec zrzuciły mój telefon.Nie wiem co one biorą :?

może się zwyczajnie nudzą. wypuszczasz je na zewnątrz? bawisz się z nimi , zajmujesz? czy cały dzień cię nie ma w domu?

kiedy kot się nudzi i dostaje za mało uwagi od właściciela to zaczyna się lekko frustrować i może w ten sposób właśnie to manifestowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej ze wszystkiego wkurza mnie sytuacja kiedy ludzie wychodzą z autobusu na pętli, wszyscy wychodzą i pędzą tak szybko jak jakieś stado baranów albo jeleni a ja boję się, że mnie stratują, więc odchodzę na bok, niech barany przejdą a ja sobie wolno, spokojnym krokiem idę po chodniku. Dzisiaj wkurzył mnie gówniarz przeklinający w tramwaju, udusiłabym gnoja za takie słownictwo, chyba zrobię prawo jazdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Christina, Mnie również wkurzają kobiety w ciąży, momentami tak bardzo, że mam ochotę porozrywać im te brzuchy.

Planujące ciążę też mnie irytują. Dodatkowo też ludzie, którzy zachwycają sie niemowlętami i malymi dziećmi.

Zwierzęta są zachwycające i urocze, ale dzieci już nie, a tym bardziej nie ciąża! :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dla Was dziołszki....

 

 

***

 

 

a ja tam lubię dzieci , takie malutkie, jakoś silnie jestem związana z dziećmi. Kiedy na horyzoncie pojawia się dziecko, słabsze niewinne.. to tak jakby się w człowieku rodziła ukryta siła , by je chronić .....

Ale ciężko jest mi znieść postępy w mówieniu" a po co , a na co , czemu, dlaczego, z kim, gdzie , kiedy... " łeeee ;):silence:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×