Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz jestem wściekła na samą siebie.

Dlaczego nie potrafię być stała w swoich postanowieniach? Dlaczego pomimo chęci opanowania emocji one mną rządzą?

Dlaczego zawsze muszę w oka mgnieniu mu "przebaczyć" chociaż jeszcze 5 minut temu miałam ochotę go rozszarpać?

Jak ja się wtedy nienawidzę... :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stakatela, eh, pewnie tak... Jednak to jest dziwna miłość... Budzi we mnie żądzę krwi :bezradny:

 

Bo czy to jest normalne żeby w jednym momencie nakręcać się swoją złością do niego skierowaną, przewidywać swoje i jego zachowanie i jednocześnie mówić do siebie, że jeśli się tylko do mnie spróbuje zbliżyć to dostanie takiego kopa w dupę, że popamięta tego do końca życia, a gdy już podejdzie i się do mnie uśmiechnie i przytuli, to moja złość uchodzi i jest mi dobrze?

 

Jak ja tego nienawidzę, nienawidzę tego, że to tylko potwierdza jak bardzo jestem słabą istotą :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurestwo ludzi,brak wrażliwości,zrozumienia..Brzydzę się kurw.ami emocjonalnymi,ku.rwami umysłowymi.Większość osób, to karykatury ludzi,patrzące na wszystko z jednego punktu,nie tak jak ja z kilku.

Powoli sam staje się kwałem chu.j.a .Trzeba się cofnąć do tyłu ,stać się ignorantem żeby poczuć lepiej..Ten świat nie dla mnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszelkie srodki transportu a głównie ludzie ktorzy tam sa. Ludzie, którzy zaczynaja ustawiać innych, obrońcy ''uciśnionych'', menele, alkoholicy, brudasy, kibole, damulki, wredne baby, dziady, wrzeszczące dzieci, głośno śmiejace sie nastolatki.

Tego sie nie da wytrzymać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wkurzają mnie ludzie uzależnieni od telefonów komórkowych. spotykasz się z takim, chcesz porozmawiać to on cały czas gapi się w swój telefon non stop coś na nim pisząc/robiąc. mam wtedy ochotę taką osobę zostawić i wyjść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×