Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

Kalebx3 masz żonę i dziecko?

mam żonę i dziecko,,, 3 koty i psa , a dzisiaj miałem zajefajny dzień ,

-Christina , błągam Cię nie popsuj mi tego swoim wymyślnym ( acz być może trafnym komentarzem ), jak nieczułeym i zimnym jestem ojcem , mężem ,,, czy parą brudnych gaci .

ten typ tak ma ;);)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

olanzapina, 1-1,5 miesiąca = dodatkowe 10 kilo - znam to ^^ Dodaj sport, albo zmień leki. Mnie wkurzają nuuudy, nudy i jeszcze raz nudy w tę jesienno-zimową aurę.

nie biorę leków i nie mogę uprawiać sportu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej wkurzają mnie ludzie na drodze w swoich zjebanych samochodzikach. Dostaję KURWICY ostatnio jadąc do pracy i z. WSZYSCY mnie wkurwiają, każdy pierdolony jeden samochód. Wszyscy mi zagracają drogę. Wszystkim bym pozabierała prawo jazdy. Każdej jednej piździe blokującej mi ulicę. Po prostu ostatnio ogarnia mnie szał jadąc przez miasto. :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm , chłodna dzisiejsza obserwacja, nic wielkiego.

Wkurwiają mnie jebane nastoletnie matki które dzień w dzień napierdalają zdjęcia na facebooku swojego "cudu" którego jest 7 miliardów na świecie.

Dumne cipy, które maskują swoją nieudolność dzieckiem, jak by to było wielkie osiągniecie zrobić je.

Bądź dumna suko jak już je wychowasz.

Przepraszam za słownictwo, po prostu polskie wulgaryzmy są tak soczyste i tak opisują stan ,ze szkoda ich czasem nie użyć.

Pozdrawiam wszystkie dobre mamy. Kocham was :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ala1983, gdyby się grzeczniej wyraził, to to co powiedział nie miałoby mocy. Przekleństw też można umieć lub nie umieć używać. ;)

ale nie można też stereotypować i zakładać z góry, że to , że się urodziło przed 18 to już się będzie złym rodzicem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×