Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

kazimierz61

Użytkownik
 • Zawartość

  981
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Wczoraj na próbę zarzyłem nocne leki jeszcze w dzień. Okazało się że wszystkie skutki uboczne pojawiły się w dwie godziny, to było okropne, nogami mi wykręcało z takim śmiesznym bólem, musiałem to długo rozchodzić by trochę ulżało, głodny byłem cały czas, normalnie nie mogłem zasnąć, ale gdy usiadłem przed telewizorem, to przysypiałem i po chwili znów do pionu, traciłem pamięć co robiłem przed chwilą. To te najgorsze i jak mam po nich dobrze spać, postanowiłem na jakiś czas w ogóle nie brać leków, chyba że normotymiki w ograniczonych dawkach i tyle.
 2. Nie mogę spać. Nie wziąłem leków na noc, myślałem że będę spał, a tu o tyle że nie jestem otumaniony, chyba spróbuję i zarzyję Clonazepam.
 3. Nie spałem całą noc, przymus chodzenia, siedzenie krótko, a leżenie na 5 min.
 4. Czuję się cały otumaniony, ani spać, bo czuję przymus stania na nogach, lub siedzenia. Oczy mi się zamykają, ale gdy chcę zasnąć, to mocno czuję przymus wstawania, chodzenia, czy cokolwiek robienia i prawie na półśpiąco. I tak piję kawę, siedzę na internecie (chociaż bardzo mnie to męczy), i zajadam się ciastkami lub cukierkami. Jest to dla mnie bardzo męczące, życie do góry nogami. Nie wiem jak z tego wyjść, narazie testujemy z lekarką różne zestawy leków.
 5. Purpurowy, Tak na początku dają benzodiezepiny, ale potem jak ktoś ma jeszcze problem to jakiś sulpiryd, albo wcale. Najważniejsza jest terapia odwykowa od uzależnień.
 6. Ja wiem, że w okresie od jesieni do wiosny, powinniśmy brać vit.C 1000 raz dziennie. Ja w tym roku tak zrobiłem i pożegnałem się z przeziębieniem.Acha wiem to od dr. Zięby który ma swój program na radiu Katowice, bodajże w soboty.
 7. Pregabaliniarz, Nie wiem jak u ciebie, ale uzależnienie od alkoholu diagnozuje lekarz i raczej nie daje leków, tylko wysyła na odwyk.
 8. Też mam swoje doświadczenia z malarstwem, ale dawno już nie malowałem i nie potrafię się zabrać za pędzle, za to córka szaleje z portretami w pastelach i jest w tym naprawdę bardzo dobra. A ja czuję się nadal beznadziejnie.
 9. Uff, ale tego dużo, dobrze że z tego wyszłaś, dzięki sobie oczywiście. (w taki oto sposób można narobić sobie problemu ze zdrowiem). Pozdrawiam.
 10. Monster6, Dlaczego nie bierzesz normotymików, spróbuj z lekarzem ustalić takie dawki, żeby przynajmniej w części hamowały manię, a nie przeginały w drugą stronę. Ja mam typ ll, a też mam z tym problem, ciągle zmieniam leki, najdłużej działają 6 miesięcy, a potem znowu temat od nowa, tyle że ja mam co najwyżej hipomanię, ale za to w dół lecę bardzo, nawet czasem pół roku.
 11. Spotykam na tym forum kilku ludzi chorych na CHAD typu l, którzy udzielają się dość często i współczuję im, bo to chamska choroba. Ja mam typu ll, a też daje mi i mojej rodzinie popalić. Jestem ciekaw czy są jakieś osoby z CHADem typu ll i chętnie bym się podzielił doświadczeniami.
 12. Czuję się beznadziejnie, nie pamiętam wczorajszego dnia, a bynajmniej w większości. Wszystko mnie wkurza i nie wiem co dalej.
 13. Do powrotu na forum skłoniło mnie coraz gorsze samopoczucie, wręcz złe. Nie mogę spać, śpię po 2-3 godz. kłócę się że wszystkimi, od pewnego czasu, ale nie powiedziałem tego jeszcze swojej lekarce, mam myśli "s". To narazie tyle, bo myśli mi wciąż gdzieś uciekają.
×