Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

Po raz kolejny, i nie ostatni wkurwiają mnie kobiety z wózkami i ciążami. Narzekają na wszystko, myślą też, że wszystko im się należy z racji tego, że dysponują wstrętnym brzuchem, albo wózkiem z obślinionym bachorem. Uważają, że tylko one nie mogą ustać w kolejce, nie liczą się z tym, że nie tylko one mają prawo gorzej się czuć. Na domiar złego, w drodze do pracy jedna z mamusiek wsiadając do metra przejechała mi wózkiem po stopie, nie przeprosiła, tylko wepchnęła się potrącając przy tym innych i ignorując uwagę mężczyzny, który skomentował jej zachowanie, bo w oddali ujrzała wolne miejsce. Myślałam, że odryzę jej ucho :evil:

Przy okazji dodam, że wkurwiają mnie ludzie, którzy uważają, że panie, które nie chcą miec dzieci to egoistki, dlatego, że my mamy po prostu inne plany, mamy tez prawo do wlasnych decyzji. Nie kazda musi grzać dupę wśród sterty pieluch.

 

Pozdrawiam Panie, które wolą się rozwijać w sposób odmienny niż posiadanie rodziny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tez! Najchetniej bym harpunem w te ich bencoly strzelal, potem wciagarka wżynał. Potem ten płod na grillu z ogorkiem, kurkuma, sosem Dunskim na ich oczach podłączone jeszcze z nimi pepowina wcinal.

 

Dość psychopatycznie to ująłeś.

Chyba napisałeś wypowiedź pół żartem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszechobecna agresja słowna. Szacunek do ludzi jest na podobnym poziomie: w mediach, wśród złodziei czy u pseudointelektualistów z uniwerków. Po prostu jest "tolerancja". A jak jestem zbyt wrażliwa, to chętnie przygarnie mnie jakaś sekciarska wspólnota i przerobią mnie na mydło. Fight Club.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie, że sklep internetowy, który zawalił sprawę zamiast przeprosić, reklamuje mój komentarz na opineo i wmawia mi, że niesłusznie jestem niezadowolona. Gdyby tyle energii poświęcali na obsługę klienta, co na kłótnie z negatywami to może udałoby się nie mieć negatywów. Jakby przeleżeli pod lodem pół wieku i zapomnieli, że jest kapitalizm :evil:

Nie kupujcie w mall.pl, to dobra rada na marginesie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozstrój nerwowy od kontaktu z patafianami oraz wątpliwości: powinnam postawić granice czy nie, a jak już postawię, to dlaczego czuję lęk. Lęk jest fascynujący. Czasami mieni się kolorami wkurzenia. Wkurzenie to siła do obrony. Obrona to bezpieczeństwo. "Daj sobie człowieku akceptację."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rodzice zdecydowanie mnie dzisiaj zdenerwowali.

Dowiedziałem się od nich, że brak pracy to wynik mojego lenistwa... :silence: Żeby tydzień pobyli w mojej skórze to skończyli by gadać w ten sposób.

A Tata do pracowitych nie należy jak to się mówi "przyganiał kocioł garnkowi"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×