Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

cdn.

Użytkownik
 • Zawartość

  493
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Myślę, że takich osób jak ty jest sporo. Ale nie wiem czy jesteśmy sobie nawzajem pomóc, lepiej chyba znaleźć wsparcie w kimś, kogo ten problem nie dotyczy , albo najlepiej ktoś kto już przezwyciężył ten problem ( o ile to możliwe) czyli w psychoterapeucie. Wystarczy spojrzeć na te forum. Większość osób tu występujących jęczy na swój temat. Są zbyt wsobni aby wejść w problem drugiej osoby. Nie mówię, że to dotyczy wszystkich, być może po części dotyczy też to mnie. Są tu wątki, a także osoby, które chętnie udzielają porad. Poza tym na wiele pytań i przedstawionych tu problemów trudno odpowiedzieć przez internet. I wtedy pojawia się uniwersalna odpowiedź: idź do terapeuty. Mam podobny problem co ty, ostatnio rozwala mi to w sporej części życie. Przez poczucie osamotnienia trudno mi jest się na czymkolwiek skupić i cokolwiek zrobić. Tak mi się wydaje, że zależnie od przypadku , człowiek to przeżywa z różną intensywnością. Jednak im człowiek starszy tym trudniej jest mu to chyba znieść. Kolejną stroną medalu jest to, że przez te szukanie ciepła i życzliwości za wszelką cenę trudno utrzymać nieraz uczciwą postawę wobec drugiego człowieka.
 2. cdn.

  Nasze Sny

  A mi się śniło, że drwiłam z mojej matki, a ta się powiesiła Asembler, prowadzisz jakiś dziennik snów? Co ci to daje? Masz już jakieś rezultaty? Odpowiedzi na nurtujące pytania?
 3. cdn.

  czego aktualnie słuchasz?

  [videoyoutube=m8web4OgdG4][/videoyoutube]
 4. cdn.

  O czym teraz myślisz?

  o tym, że kręcę się ciągle w kółko jak taki bączek, hehe, znowu tu jestem
 5. W internecie jest wiele wypowiedzi młodych matek o zazdrości o własne dziecko, przelewaniu wszystkich uczuć na dziecko przez ojca, poczuciu odtrącenia. Wydaje się, że takie rzeczy zdarzają się nagminnie. Niewiele się jednak pisze o tym jak matki mają sobie radzić w takich sytuacjach i skąd ta zazdrość wynika. Czy to wina ojca i otoczenia, że nie mogą zauważyć w kobiecie nikogo więcej niż matki, czy raczej tej kobiety, która nie potrafi się poświęcić całkowicie swojej nowej roli i nie jest na nią gotowa. Czy to za mało jest w nich pokory, a może usuwanie się w kąt to właśnie ich błąd? Mało jest informacji na ten temat i jakiś sensownych wskazówek czy też wytłumaczenia takiej sytuacji od strony psychologicznej. Może znacie jakąś literaturę na ten temat ?
 6. Czuję się jak staruszka z demencją i z poczuciem, że nie można na mnie polegać.
 7. cdn.

  Nie mogę jej zaufać.

  Ragnarok, i ta czerwona lampka zapaliła ci się gdy powiedziała, że miała ojca alkoholika? Dopiero wtedy dostałeś objawienia że jest z nią coś nie tak? Niczego nie zauważyłeś wcześniej? Myślę, że okres dwóch miesięcy to trochę za mało czasu, by przewidzieć jak będzie dalej wyglądać wasza znajomość. Nie wiem, czy przypadkiem zafascynowany literaturą mniej lub bardziej fachową, nie będziesz chciał na siłę przypisywać swojej dziewczynie łatki DDA jak jej wszystkim zachowaniom. Pamiętam jak dawno, dawno temu po przeczytaniu pewnej książki o narkomanach w każdej osobie, która trochę odbiegała normom i wyglądem od innych widziałam ćpuna. Na ile jesteś odporny na takie sugestie? Myślę, że za dużo rozmyślasz. Dopiero jak poznasz ją bliżej i jej historię będziesz miał pewność czy możesz jej zaufać czy nie.
 8. to ja dodam jeszcze taki artykuł: http://www.blogpsychologiczny.pl/2013/05/czy-przeciwienstwa-sie-przyciagaja.html#more
 9. http://osrodek-psychoterapii.pl/blog/2015/11/18/narcystyczne-zaburzenie-osobowosci-wyzwania-diagnostyczne-i-kliniczne/ Chyba jestem narcyzmem ... coś pomiędzy typem B a D Przemoc rodzi przemoc, a narcyz rodzi na narcyza Jest dla nas jakiś ratunek? Ponoć narcyzi niechętnie zgłaszają się na terapię, ja nie miałam z tym problemów. I wiedziałam, że to ze mną jest coś nie tak. Ja tak się czuję teraz a jestem przed 30.
 10. Nie mogę już ze sobą :/ Też sobie nie radzę. Dzisiaj powiedziałam mojemu chłopakowi po 3 miesiącach znajomości, że chodzę na terapię, bo nie radzę sobie czasem z emocjami i mam trudne relacje z matką. Nie wiem czego mogę się spodziewać teraz. I nie wiem czy wybrałam dobry moment.
 11. Michellea, piąteczka - tylko sen nas uzdrowi - chociaż na 8 godzin - to znaczy chciałabym aby tyle to trwało.
 12. cdn.

  czego aktualnie słuchasz?

  tak sobie wyobrażam śmierć kliniczną [videoyoutube=KoSJ6F3PWxs][/videoyoutube]
 13. cdn.

  czego aktualnie słuchasz?

  jak ktoś ma dosyć swoich myśli, to proponuję pooglądanie mrówków, z cyklu ładne a bezużyteczne [videoyoutube=H68jZ53uMEI][/videoyoutube]
 14. Czuję się bardzo źle. Życie mnie przeraża. Czuję się nikim przy innych ludziach. Oddalam się od nich. Wezmę tabletkę szczęścia i idę spać.
 15. cdn.

  czego aktualnie słuchasz?

  [videoyoutube=58Rlo0zQ51Y][/videoyoutube]
×