Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

wkurzają mnie konserwatywni ludzie, za to najbardziej lubię nowoczesnych ludzi, którzy mają pieniądze i wiedzą jak korzystać z życia, za to konserwatyści to wielkie dno i ograniczona ciemnota, Średniowiecze i ciemnota, są daleko za murzynami.

to jesteś strasznie uprzedzona a jak piszesz do tego o pieniądzach przy tym to mi się samemu mimowolnie jeden stereotyp nasuwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wkurzają mnie konserwatywni ludzie, za to najbardziej lubię nowoczesnych ludzi, którzy mają pieniądze i wiedzą jak korzystać z życia, za to konserwatyści to wielkie dno i ograniczona ciemnota, Średniowiecze i ciemnota, są daleko za murzynami.

A zweryfikowałaś siebie, czy możesz należeć do bogatych i nowoczesnych, czy niestety do średniowiecznej ciemnoty. Chyba że masz tak wysokie ego że dla ciebie 50% ludzi w Polsce to ciemnogród i wielkie dno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zachowanie mojego taty. Właśnie zastosował przemoc wobec mamy i "groził" mi, żebym nie był w domu, bo nic nie robię. Moja natura może go mieć za nędznego, niewiele wartego moralnie "boksera" słabszych, który mógłby i w więzieniu sobie "posiedzieć", bo zaburzeń czy niepełnosprawności psychicznych raczej u niego nie widzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Że terapeutka podeszła ignorująco do pewnego problemu, który dla moich emocji jest bardzo istotny.

to wyjasnij jej ze ten problem jest dla ciebie wazny tylko znowu tez nie zaslaniaj sie emocjami przy tym

U mnie nie ma integracji pomiędzy rozumem i emocjami, rozum i emocje mają odrębne percepcje oraz skupiają się na odrębnych problemach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nie zmienia faktu ze te emocje ktore przezywasz nadal sa twoje i maja wplyw na twa osobe

wiec jesli cos jest istotne ze wzgledu na towarzyszace emocje to jest tez istotne dla twego "ja"

Są moje, ale stanowią tak jakby "inne ja/ja - obszar 2", rozum jest "ja - obszar 1", moja percepcja "rozpadła" się na dwie. Jest też znaczna różnica dojrzałości pomiędzy "ja - obszar 1", a "ja - obszar 2"; "ja - obszar 1" ma dojrzałość adekwatną do mojego wieku biologicznego, "ja - obszar 2" ma dojrzałość na poziomie kilkulatka. To co "obszar 2" uznaje za istotne, "obszar 1" często nie i odwrotnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×