Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Mój dzisiejszy dzień

przez mayarex 18 sie 2012, 11:52
Jak zwykle ciezki gryze policzki boje sie zaraz mnie jakis atak dopadnie i ta ciezka glowa caly czas jakby skupiona --masakra :why: :why: juz nie mam sily .Od maja mam ten cholerny ucisk w glowie a od czerwca ataki.I caly czas czuje jak zaraz mnie dopadnie czyli znowu nagly ucisk w oku tzn z tylu skok cisnienia i strach. :zonk: :zonk:

Mój dzisiejszy dzień

przez Pestka88 18 sie 2012, 13:36
Zrobie wszystko aby dzisiejszy dzien byl pozytywny nawet jesli dopadna mnie jakies niepokoje, postaram sie nie panikowac tylko robic swoje :smile: czas sie ogarnac.

Mój dzisiejszy dzień

przez mayarex 18 sie 2012, 13:50
postaram sie nie panikowac tylko robic swoje czas sie ogarnac.

Probuje robic to codziennie ale czasami mi jakos nie wychodzi.Tymbardziej ze nie mam zadnego odpoczynku od nerwowki ( dzieci 24 h na dobe ) masakra :silence:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień

przez Mireille 19 sie 2012, 02:12
Miałam rano okropny atak paniki, ale poza tym było ok. Przyjechała do mnie kuzynka, więc dobrze się bawiłam :smile:
F21

Mój dzisiejszy dzień

przez Monar 19 sie 2012, 02:18
tak się właśnie zastanawiam nad tym czy może po szkole policealnej jednak nie pójść na studia... jeśli oczywiście zdam maturę. jest mój kierunek - kosmetologia w Toruniu i to w systemie zaocznym... może, może... ale musiałabym zdać maturę, a jak nie zdam, to się załamię, to wolę nie myśleć o studiach na razie.. a może od razu zapisać się na studia... (po maturze) jak myślicie? jeszcze chyba by dało radę. tam potrzebują uczniów, więc...
Monar

Mój dzisiejszy dzień

przez Kiya 20 sie 2012, 00:25
Mój tydzień:

PN: calutki z rodziną, aż do zmęczenia
WT: praca, nie pamiętam co robiłam wieczorem, czyli pewnie siedziałam w niej do późna :?
ŚR: praca, wieczór ze znajomym z liceum :D
CZ: praca, wieczór w knajpie w Gdańsku z siostrą i jej znajomy na projekcji "Monthy Python and the Holy Grail"
PT: forumowy zlot :D
SB: praca, spotkanie integracyjne z dziewczynami z pracy, wieczorem forumowy zlot i przenocowanie koleżanki
ND: praca, forumowy zlot ;)

Dla porównamnia - zwykle dni spędzam w łóżku, przy serialu. I nawet nie tylko wtedy, gdy źle się czuję - po prostu lubię taką formę relaksu. Toteż ten mój tydzień... to jak nie mój :P
"Jestem toksycznym produktem odpadowym aktu stworzenia."

Mój dzisiejszy dzień

przez amelia83 20 sie 2012, 00:28
Kiya, ;)
ładnie
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Mój dzisiejszy dzień

przez Kiya 20 sie 2012, 00:30
amelia83, nastukałam sobie kontaktów towarzyskich na najbliższych kilka miesięcy, mogę teraz zaszyć się w pokoju i nie wychodzić do wiosny ;)

Mój dzisiejszy dzień

przez PoznacSiebie 20 sie 2012, 00:34
Kiya, ja też muszę odpocząć po tych wszystkich kontaktach towarzyskich a jednak bardzo się cieszę że tak to właśnie wyszło i życzył bym sobie takiego spędzania wolnego czasu na przyszłość 8)
"Gdy myślisz, że możesz lub nie możesz- w obu przypadkach masz rację"

Mój dzisiejszy dzień

przez Kiya 20 sie 2012, 00:37
PoznacSiebie, mnie chyba nawet nie będzie dane odpocząć :? Po pierwsze - współlokatorzy (sama ich obecność), po drugie - już się siostra zapowiedziała, że przecież koniecznie musimy jechać do babci :roll: A ja wcale nie chcę :?

Tobie pewnie wystarczy jeden, może dwa dni i znawu będziesz szukał okazji do spotkań ;)

Mój dzisiejszy dzień

przez PoznacSiebie 20 sie 2012, 00:40
Tobie pewnie wystarczy jeden, może dwa dni i znawu będziesz szukał okazji do spotkań

Kiya, jest w tym coś złego? Masz inaczej?

Mój dzisiejszy dzień

przez Kiya 20 sie 2012, 00:44
PoznacSiebie, nie powiedziałam, że to coś złego. Ja mam akurat skrajnie inczej. Przypominam:
Kiya napisał(a):Dla porównamnia - zwykle dni spędzam w łóżku, przy serialu. I nawet nie tylko wtedy, gdy źle się czuję - po prostu lubię taką formę relaksu.

Mój dzisiejszy dzień

przez PoznacSiebie 20 sie 2012, 00:48
Kiya, ja też bardzo lubię odosobnioną formę relaksu i bez niej nie wyobrażam sobie życia, ale po wypoczynku nie mogę dłużej sam ze sobą wytrzmać i muszę się spotkać z innymi przyjaznymi duszami, z Tobą Kiya, m.in. 8)

Mój dzisiejszy dzień

przez roxaneczka37 20 sie 2012, 16:05
wstałam dziś specjalnie wcześnie, by isc z samego rana sie opalać na działkę. Pisałam smsy z kolega i doszło do mnie,ze jestem tyci tyci uszczypliwa w taki sposób, ze az sama to u siebie lubie. Razem z siostra poszłyśmy na szaberek na działkę obok, zachowywałyśmy sie jak małe dzieci, które muszą kryc sie przed dorosłymi. Po pewnym czasie zorientowałam sie, ze ktoś cały czas był w tamtej altance, calutki czas. Dopadł mnie atak śmiechu, bo nasze zachowanie było przezabawne, a moment, w którym zdałyśmy sb sprawe, ze byłyśmy wtedy 2 m od włascicielaa tamtej działki-bezcenny. Nie mogłysmy sie potem wydostac, bo ktoś zamknął brame główną, a nie miałyśmy dzis klucza. Teraz rozpływam sie z gorąca, ale dziwnie dobrze się czuje, mam energię i determinację :) piję sb, paradoksalnie, pyszną kawke kopiko...
fajny dzien :)
Trzeba walczyć o swoje marzenia, ale trzeba też wiedzieć, które drogi są nie do przebycia i zachować siły na przejście innym ścieżkami.

Sortuj wg