Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Mój dzisiejszy dzień

przez shinobi 25 maja 2011, 09:04
Jeden trol, a takie zamieszanie. Jak na forum onetu, albo jakimś o2.
To w sumie zabawne.
shinobi

Pierdoły dnia codziennego - mój dzisiejszy dzień

przez carmen1988 25 maja 2011, 09:13
Wychodzę na zajęcia. Mam nadzieję jakoś przetrwać dzisiejszy dzień. Planuję urwać się z ostatniego wykładu, za ładna pogoda.
nerwica wegetatywna

Mój dzisiejszy dzień

przez linka 25 maja 2011, 09:26
esprit Monika jest łaskawa, ja nie jestem - za te posty dostajesz ostrzeżenie a na drugi raz radzę się hamować i bo wysunąłeś tutaj także groźby karalne więc coś chyba nie halo.....
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Sean1 25 maja 2011, 09:26
Fajny temat 8)
Ja dziś nie jadę na uczelnię. I dobrze, bo stwierdziłem, że grupę mam ...ujową. Nie cierpię osób powściągliwych, obojętnych i wiecznie zamyślonych, robiących wrażenie jakby już zdziadzieli totalnie. Taka właśnie jest większość mojej grupy. Co za tym idzie zero wypadów na piwo, małe zgranie. To takie przemyślenia na dziś, a teraz idę se chyba jakiegoś filma ściągnąć :P

Mój dzisiejszy dzień

przez paradoksy 25 maja 2011, 09:27
esprit napisał(a):
Ritka7x napisał(a):ja wróciłam z opalania...oczywiście tylko 45 minut...nie będę już tak przesadzać jak kiedyś,że potem wszystko mnie piekło,a teraz stopniowo brązowieje heh ;)

carmen1988 napisał(a):Ja też zaraz na balkon się wybieram, poczytam coś sobie. Porozmyślam. Chociaż może lepiej najpierw napiszę wstęp dla promotora, będe miała lżejsze sumienie.

A ja właśnie wyszedłem z kibla, wytarłem dupę, spuściłem wodę, umyłem ręce i zgasiłem światło. :hide:

Ludzie kogo obchodzą jakieś szczegóły ? Kur... jak czytam posta pt. "zrobiłam kawę i pomalowałam paznokcie" to mnie aż się nie dobrze robi. Czy na prawdę nie ma innych tematów ? Zamiast pisać takie miałkie posty lepiej w ogóle nie pisać. Momentami to mam wrażenie że one służą wam jedynie do nabijania scoringu postów na tym forum bo nic formalnego do niego nie wnoszą. :105:

lecz się :mrgreen: masz problemy z zapanowaniem nad agresją.
czytam to, co wczoraj napisałeś i jestem w szoku.
rzygać się chce czytając Twoje pretensje o to, że ktoś napisał o malowaniu paznokci. a nie czytając, że ktoś te paznokcie maluje.
i ode mnie to tyle.

ps. taki stary chłop, a taką żenadę odwala :hide:
paradoksy

przez ZaP 25 maja 2011, 09:44
Troszkę się schizuję od rana :( Oby to przejściowe :( A tak to w pracy siedzę i popijam meliskę :D
kiedy będę mogła już zacząć się cieszyć
ZaP

Mój dzisiejszy dzień

przez on23 25 maja 2011, 10:12
Dzisiejszy poranek do tej godz moge zaliczyć do fatalnych, złe samopoczucie, siedze w pracy i zwiajm sie z bólu, łeb mi pęka cos sie dzieje z moim podbrzuszem juz od kilku dni, nie wyrabiam dzis wizyta i rodzinnego, ale pewnie znowu mnie oleje ze wzgledu na to ze zawsze obstawia na nerwice, a bol brzucha myśle ze nie jest spowodowany nerwica, tylko jakims podraznieneim moze od leko ;/ normalnie rece opadaja, juz mam dosc tegop dnia ktory sie zaczą w sumie pare godz temu
Chciałem Ci powiedzieć tyle o tęsknocie o samotności o wspomnień potopie. O tym wszystkim czego mi brakuje i o pustce którą teraz czuje

Mój dzisiejszy dzień

przez _asia_ 25 maja 2011, 10:16
on23, współczuję, trzymaj się jakoś w tej pracy...
mi też głowa pęka, bo zmieniła się pogoda, więc mam "przepiękną" migrenę, z mdłościami, po prostu kapitalnie. a za pół godziny muszę wyruszyć do lekarki. :/ w dodatku straszliwie bolą mnie kolana, tak, że ledwo stoję na nogach. :shock:
"Nie wolno zgadzać się na pełzanie, gdy czujemy potrzebę latania"

"Gdy zamykają się jedne drzwi do szczęścia, otwierają się inne, ale my patrzymy na pierwsze drzwi tak długo, że nie widzimy tych drugich"

Helen Keller

Mój dzisiejszy dzień

przez on23 25 maja 2011, 10:34
_asia_

Dziekuje :*

ALe chyba to nic nie da ;/ do dupy, zawsze łapało mnie bardziej po obiedzie iż z rana ;/

A Ty Asiu poproś kogoś to może cię podwiezie do tego lekarza
Chciałem Ci powiedzieć tyle o tęsknocie o samotności o wspomnień potopie. O tym wszystkim czego mi brakuje i o pustce którą teraz czuje

Mój dzisiejszy dzień

przez _asia_ 25 maja 2011, 10:37
on23, to może teraz po obiedzie będzie lepiej? spróbuj się tak nastawić, pozytywnie, choć wiem, że to nie jest łatwe.
niestety, nie mam tu nikogo bliskiego, kto by mógł mnie podwieźć. :( więc się zbieram...
"Nie wolno zgadzać się na pełzanie, gdy czujemy potrzebę latania"

"Gdy zamykają się jedne drzwi do szczęścia, otwierają się inne, ale my patrzymy na pierwsze drzwi tak długo, że nie widzimy tych drugich"

Helen Keller

Mój dzisiejszy dzień

przez on23 25 maja 2011, 10:46
_asia_

Coś na poprawę Twojego humoru: :P Bym Cie podwiózł jak byś mieszkała nie opodal

Mój dzisiejszy dzień

przez Thazek 25 maja 2011, 12:16
Załatwiłem dziś dużo rzeczy SAM :great: byłem na mieście po prezent... wszedłem sam do ogromnego sklepu C.H Sfera :twisted:
później odwiedziłem kumpla na warsztacie i byłem u fryzjera całkiem sam i jestem z siebie dumny...
teraz musze ogarnąć jakieś jedzenie do pracy... i ruszam na drugą zmianę :roll:
Nerwico chcesz mnie znów dopaść?!?!To skoczę do apteki po stoperan bo Cię chyba POSRAŁO!
http://www.youtube.com/watch?v=jYj7T9eEQ4U
F41.0<--- Było minęło... F41.1<--- już prawie nie ma :D CHYBA ZDROWIEJĘ :D

Mój dzisiejszy dzień

przez on23 25 maja 2011, 12:20
Thazek

też jestem dumny z Ciebie Oby tak dlaej szło

Mój dzisiejszy dzień

przez Thazek 25 maja 2011, 12:23
on23, Dzięki i mam nadzieję ,że Ty też już się lepiej czujesz po rozstaniu...
Nerwico chcesz mnie znów dopaść?!?!To skoczę do apteki po stoperan bo Cię chyba POSRAŁO!
http://www.youtube.com/watch?v=jYj7T9eEQ4U
F41.0<--- Było minęło... F41.1<--- już prawie nie ma :D CHYBA ZDROWIEJĘ :D

Sortuj wg