Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez smutna48 02 lip 2007, 09:06
moja siostrunia :twisted: widziala jak tu pisze więc będe teraz mniej wylewna ale i tak wiecie o co chodzi. ;) pewnie ze się nie dam nie mam wyboru
"Myśl to energia. Możesz stworzyć bądź zniszczyć swój świat swoimi myślami."
Susan Taylor

przez Rzaba 02 lip 2007, 09:51
a u nie lepiej ...duzo lepiej..
oby tak dalej :D :D :D :D
Ciesze sie jak małe dziecko :P
"Okrutniejsze od smierci jest wciąż bać się umrzeć..."
Seneka

przez inez3 02 lip 2007, 10:01
Rzaba to super! u mnie jest dobrze, nie czuje lekow,nie mam atakow, ale jednak cos mi tam w glowie siedzi... tak jakbym czekala az cos sie stanie i tylko z tym jakos nie moge dac rady... glupie to...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Rzaba 02 lip 2007, 10:09
inez3 napisał(a):Rzaba to super! u mnie jest dobrze, nie czuje lekow,nie mam atakow, ale jednak cos mi tam w glowie siedzi... tak jakbym czekala az cos sie stanie i tylko z tym jakos nie moge dac rady... glupie to...

wiem...wiem... tez sie łapię na tym, ze jak czuje sie dobzre, to zaraz myślę....ciekawe kiedy się rypnie :roll:
Ale staram sie przeganiac te myśli i zyć po prostu życ
Zrób to samo inez3
pozdrawiam :D
"Okrutniejsze od smierci jest wciąż bać się umrzeć..."
Seneka

przez inez3 02 lip 2007, 10:11
ano, trenuje to caly czas i napewno sie nie dam!!! w koncu to tylko mysli. pozdrawiam

przez smutna48 02 lip 2007, 10:12
kurcze Pw nie działa czy nikt mi nie odp :cry:
"Myśl to energia. Możesz stworzyć bądź zniszczyć swój świat swoimi myślami."
Susan Taylor

przez inez3 02 lip 2007, 10:34
przepraszam, ale dopiero teraz zauwazylam, ze mam cos na PW... ale odpisalam :)

przez Tygryska 02 lip 2007, 11:40
Darek napiszę ci jakie jest moje subiektywne odczucie ;) . Wydaje mi się że ty nie chcesz o sobie mysleć inaczej, nie chcesz się zmieniać, boisz sie tego. Tak po staremu może nie jest idealnie ale przynajmniej bezpiecznie: można wiele rzeczy wytłumaczyć, jakoś określic siebie, jest się czym zająć i czym martwić, ty będziesz mówił swoje inni będą cię przekonywać. Wszytsko po staremu, znane, bezpieczne...tylko czy tak chcesz funkcjonować całe życie?To takie moje przemyślenia i odczucia, może się mylę, ale spróbuj o tym pomysleć w ten sposób.

Zorki gratuluję sukcesów i dobrego podejscia.

Rzaba super :D przegoń te mysli przegoń, nie psuj sobie radości z tego że jest ok

Ja lecę do czytelni ślęczeć nad dziełami wybitnych pedagogów :roll: ale dziś podejscie do życia mam optymistyczne więc nie będzie tak źle :D

przez inez3 02 lip 2007, 11:47
Darek w sumie to zgadzam sie z Tygryską. chyba faktycznie tak jest bezpieczniej, wiele rzeczy, ktorych nie robisz mozesz sobie wytlumaczyc tym jak sie czujesz. zastanów sie nad tym.

smutna48 jestes jeszcze?? halo :smile:

przez sikork 02 lip 2007, 12:35
oczywiscie za duzo alku.. jak zwykle a na dodatek złego zlapalo sie rodziców na stopa.. czesto dni wygladaja podobnie,jaknie mam obowiazkow.. cos sie pomazia a potem piciu.. fajnie tak, do poki kac nie zlapie.. nie, własciwie to do dupy
..lepsze jutro było wczoraj..

przez inez3 02 lip 2007, 13:33
no i co zamierzasz z tym zrobic?

przez depresyjny86 02 lip 2007, 17:30
Tygryska,Inez-macie racje,boję się zmian
Nie chce tak funkcjonować
Chyba odczuwam dziś pewne zmiany w psychice,nie wiemczy to zmiany na lepsze,czy na gorsze..

z 10 godzin póżniej
Pewna osoba powiedziała mi <z reala> że wcale taki głupi i brzydki nie jestem......
Może coś w tym jest....
:)

przez IceMan 02 lip 2007, 22:06
Amy Lee napisał(a):Bo matury w tym roku trudne były, co nie Piotrek?

A licho je wie... na pewno nie były łatwe - trudno ocenić jak było w porównaniu z poprzednim rokiem - ludziska mówią że trudniejsze.
Tygryska napisał(a):dżejem a masz jakies możliwości wynieść sie z domu?Wiem,że doradzam to wszytskim ( Wink )a to wcale nie takie proste ale niektórych toksycznych ludzi się nie zmieni, trzeba się wiec od nich jakoś odseparować albo przynajmniej ograniczyć ich wpływ.Trzymaj się ciepło!

Ja tu się zgadzam w 100% - też się na październik wynoszę na studia i na razie nie myślę wracać nawet na weekendy.

dżejem odliczamy te same dni (do października) ;) razem raźniej :D
człowiek nerwica napisał(a):kurcze mam złe myśli...może dał bym spokój ludziom,nie musieli by mnie oglądać...

miałem nie odpisywać - nawet o tym nie myśl bo ja Ci nie dam spokoju - tylko obrobię forum i biorę Cię na tapetę :mrgreen:
człowiek nerwica napisał(a):Przez ludzi byłem żle traktowany kiedyś,poniżany,obrażany,byłem dla nich ostatnim śmieciem....to sie działo przez wszystkie moje lata szkolne,bylem obrażany przez ludzi na ulicy,zaczepiany przez nich,bity w szkole,ludzie śmiali się ze mnie...

A może dlatego że ściągałeś ich zachowanie swoim nastrojem (tak jak to Bethi napisała) - moim zdaniem w tym jest 100% prawdy.
Piotrr napisał(a):Faktycznie powód do dumy aby sie chwalic tym na forum.
Wkurza mnie bardzo takie cos...Nie ważne w jakim aspekcie to pisałeś ale o tym że to napisałeś (picie browarów w wieku 15 lat i chwalenie sie tym ) świadczy że jesteś jeszcze mało dojrzały.

Piotrr wrzuć na luz... każdy że tak powiem początkujący (niezależnie od wieku) ma skłonności do chwalenia się a po jakimś czasie dochodzi do wniosku że nie ma się czym chwalić
smutna48 napisał(a):dzień lepszy od wczorajszego choć złośc mi nie przeszla zabroniła mi mamusia pisac na forum bo uznała ze moga nas zydentifikowac ze to o nia chodzi powiem krotko gdyby nie wy nie było by mnie juz ... a ją mowiąc krotko popier....

ano nie zaprzeczę - jakby mój ojciec się dowiedział że wiecie jak mam na imię i skąd jestem a niektórzy nawet nazwisko znają - katastrofa!! :shock: :lol: :lol: :lol:
smutna48 napisał(a):kurcze Pw nie działa czy nikt mi nie odp

pamiętam o opróżnianiu skrzynki - nie zostawiaj więcej niż 10 wiadomości w sk. odbiorczej
człowiek nerwica napisał(a):Pewna osoba powiedziała mi <z reala> że wcale taki głupi i brzydki nie jestem......
Może coś w tym jest....

A może się wobec tej osoby inaczej (swobodniej, bardziej otwarcie) zachowywałeś?

A teraz o mnie:
Wróciłem od babci - babcia świetna, w świetnym miejscu mieszka to i świetnie było - wypocząłem i to bardzo - tam jest jakaś arkadia - zero stresu - a to chyba najgorzej mnie męczy - przejmowanie się wszystkim. Nazbierałem pyszniutkich porzeczek i wiśni, odpocząłem od wszystkiego w tej wiejskiej ciszy (nawet mp3 nie słuchałem). Dzisiaj trza było wracać bo jazdę miałem - mój pierwsze raz na mieście i w ruchu ulicznym. Poza miastem też jeździłem - jest całkiem ok. Ale na razie jestem za bardzo powściągliwy - ciągle mi gadał żebym dodał gazu ... a na następnej dodam - konkretnie - tylko będę się starał ograniczeń nie przekraczać :P

Ano i jeszcze jedno - ktoś chciał szampana - więc otwieram ;)
Obrazek
Ostatnio edytowano 02 lip 2007, 22:23 przez IceMan, łącznie edytowano 1 raz
Przyjaciel forum

przez ashley 02 lip 2007, 22:19
człowiek nerwica napisał(a):Pewna osoba powiedziała mi <z reala> że wcale taki głupi i brzydki nie jestem......
Może coś w tym jest....

jasne że tak, uwierz w to wreszcie ;)
Piotrek nie ma to jak u babci ;) ja też bylam dzisiaj u babci na wsi, nie ma to jak ten spokój :) No z tymi przekroczeniami to dobry pomysl :) lepiej nie przeginać już na początku :p
Mój dzień- totalnie zakręcony :? ale przynajmniej humor mam :p
Jutro caly dzien sie pakuje a pojutrze jade nad morze na 3 tyg, bede za Wami tesknic. A Wy jak tam? tez w rozjazdach?
Z resztą od kiedy faceci mają robić wielkie aj-waj ze swojego wyglądu? Nie chodzi o to, żeby wyglądać jak DiCaprio, tylko żeby sobie we łbie poukładać, potrafić się życiu zachować. I umieć się umyć, ostrzyc, ogolić, wyciąć włosy z nosa i ubrać jak człowiek.

Oj Zorki normalnie motto Ci wyszlo. Dla wszystkich facetów z kompleksami. Ja popieram rękami i nogami. :D :D :D I w ogóle bardzo mi się podoba Twoje podejście do wielu spraw ;)
Ostatnio edytowano 02 lip 2007, 22:32 przez ashley, łącznie edytowano 2 razy

Sortuj wg