Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez *Wiola* 01 sty 2011, 00:42
specjal,

Dzięki i nawzajem. Chociaż mi osobiście wystarczy zdrowie, z resztą sobie poradzę:)
Moderator

przez rav59 01 sty 2011, 00:47
wszystkiego najlepszego, dużo zdrówka nerwusy :great:

przez TheGrengolada 01 sty 2011, 00:50
No właśnie: szczęśliwego Nowego Roku wszystkim :)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez 19_latek 01 sty 2011, 01:23
Zdrowia :D
19_latek

przez lakuda 01 sty 2011, 02:48
gdybym nie miała anginy, mógłby to być fajny sylwester... a tak? porażka.. choć w sumie sympatycznie
lakuda

przez trek 01 sty 2011, 12:27
Wczoraj o 19.00 się położyłem spać, bo źle się czułem, dzisiaj znowu źle się czuję, oj niefajnie zaczął się ten nowy rok.
trek

przez GG7 01 sty 2011, 12:52
Dzisiaj nie będzie rewelacji = kac - Życzę przede wszystkim KAŻDEMU > Zdrowia - reszta wówczas przyjdzie powoli wręcz -sama - ja tak sądzę .
Rexetin+Trittico+Oxazepam+Miansec // i czasem C2H5-OH ..."idę" -powoli chyba ..? w stronę prostej ,byle bym szybko nie dotarł do jej kresu."NFZ" - Nichilistyczna Filozofia ZBRODNI - Poszargana/poszarpana wielowątkowość wewnętrzna powoli dobija/zabija.. qrv. 104 kg :( /67"
GG7

przez _asia_ 01 sty 2011, 13:07
trek napisał(a):Wczoraj o 19.00 się położyłem spać, bo źle się czułem, dzisiaj znowu źle się czuję, oj niefajnie zaczął się ten nowy rok.

współczuję, ja mam podobnie, wczoraj nie czułam się dobrze, dziś jeszcze gorzej, w moim przypadku łączę to z koszmarną pogodą. :evil:

[Dodane po edycji:]

Wszystkiego dobrego w Nowym Roku Kochani!!!
"Nie wolno zgadzać się na pełzanie, gdy czujemy potrzebę latania"

"Gdy zamykają się jedne drzwi do szczęścia, otwierają się inne, ale my patrzymy na pierwsze drzwi tak długo, że nie widzimy tych drugich"

Helen Keller

przez *Wiola* 01 sty 2011, 13:33
_asia_,

Nawzajem kochana:)

Nie wypiłam dużo, a mnie główka boli - jak to zwykle po szampanie. Ale powiem Wam ,że jak na Sylwestra spędzonego przed komputerem to było nawet fajnie:)
Moderator

przez _asia_ 01 sty 2011, 13:53
Wiolu, to fajnie, że Twój Sylwek był w miarę udany pomimo iż spędzony przed komputerem. Mój też nie byłtaki zły, bo go przespałam. :D Nic nie piłam z procentami, a dziś czuję się jakbym miała kaca... Fatalna pogoda, nic mi się nie chce, próbuję czytać notatki, ale nie rozumiem, co czytam, byłam na krótkim spacerze chociaż strasznie boli mnie kręgosłup i stawy, no i jak zwykle przy takich zawirowaniach pogodowych migrenaaaaa, aaaaa!!!! Nie wiem dziś, co ze sobą zrobić. :pirate:
"Nie wolno zgadzać się na pełzanie, gdy czujemy potrzebę latania"

"Gdy zamykają się jedne drzwi do szczęścia, otwierają się inne, ale my patrzymy na pierwsze drzwi tak długo, że nie widzimy tych drugich"

Helen Keller

przez *Wiola* 01 sty 2011, 14:03
Mnie strasznie głowa boli, nie wiem czy od pogody, ale raczej po szampanie. Martwię się o Korbę:(
Moderator

przez Tornado 01 sty 2011, 14:16
Dziwnie jestem przybita i przygnębiona, chowam się w swoich kolanach... Dawno tak nie miałam. Czy to wczorajsze emocje, czy dzisiejszy sen tak na mnie wpłynął - nie wiem... Bardzo mi smutno.

Też się zastanawiam co z Korbą. Oby wszystko się skończyło pomyślnie...
"Wolno dojrzewa człowiek. Wiele mu trzeba męstwa aby się nie dać wiatrowi i rosnąć w górę i w głąb, by triumfalną zielenią zaszumieć w końcu jak dąb zwycięstwa..."
[Konstanty Ildefons Gałczyński]

przez Agnieszka_1988 01 sty 2011, 14:54
Oczywiście, jak to bywa z nerwicą, mój strach przed imprezą był absolutnie niepotrzebny. Czułam się dobrze, jak nigdy 8)
Nawet derealizacja mnie nie męczyła, a zawsze daje czadu, gdy napiję się alko. Wybawiłam się za wszystkie czasy. Nogi mi odpadają od tańczenia i jeszcze jestem pijana tak w ogóle :mrgreen:
Agnieszka_1988

przez Tornado 01 sty 2011, 15:17
Super Agnieszko, miło czytać takie posty. Oby ten rok był dla Ciebie łatwiejszy i tak udany, jak ta zabawa Sylwestrowa.

Też mnie zaczyna boleć głowa. A jak pomyślę, co przede mną... chyba wolę nie myśleć. Ech....
"Wolno dojrzewa człowiek. Wiele mu trzeba męstwa aby się nie dać wiatrowi i rosnąć w górę i w głąb, by triumfalną zielenią zaszumieć w końcu jak dąb zwycięstwa..."
[Konstanty Ildefons Gałczyński]

Sortuj wg