Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez Helvetti 17 paź 2010, 17:46
Co do kaca... wypiłam tylko dwa piwa, ale rzygam już drugą dobę i umieram! Co zrobić :(
got a date with suicide.

przez _Pete_ 17 paź 2010, 17:50
Helvetti napisał(a):Co do kaca... wypiłam tylko dwa piwa, ale rzygam już drugą dobę i umieram! Co zrobić :(

Ja też już się nie nadaję do picia chyba. Kiedyś gdy piłem regularnie to miałem tolerancję. Teraz zamiast kaca to bardziej pasuje określenie "zjazd".
_Pete_

przez Misiek_NL 17 paź 2010, 17:51
Helvetti, Nie pić... ;)
Misiek_NL

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez dogomaniaczka 17 paź 2010, 17:52
tak bardzo się boję :why: :why: :why: chyba nie pojadę :why: :why: :why:
dogomaniaczka

przez Helvetti 17 paź 2010, 17:54
No nigdy nie rzygałam po dwóch piwach.
Ale co zrobić teraz bo rzygam co pół godziny
got a date with suicide.

przez Misiek_NL 17 paź 2010, 17:54
dominika92, Jedź nie przejmuj się i baw się dobrze.. ;) i napisz jak było :)
Misiek_NL

przez _Pete_ 17 paź 2010, 17:55
wovacuum napisał(a):_Pete_, alez bralam kiedys i to sporo-na kaca jednak nie..-naprawdè tak dobrze dziala??

Xanax owszem, reszty nie testowałem.
_Pete_

przez PhilosophyOfLife 17 paź 2010, 18:44
Witam!Czy macie mysli o smierci?Jakby czujecie ,ze ona nadchodzi?:( Ten dzien mnie wykancza.Mialam atak paniki czytajac sobie spokojnie w necie.Artykul byl o nawiedzonych domach;/ Nagle zrobilo sie goraco,spocilam sie,pozniej zaczelo telepac.Jakby mnie w jednej chwili ktos uderzyl w serce.Teraz czuje sie slaba.Wypilam troche tequilli dla odprezenia.
Ten tydzien ciagle myslalam o smierci.choroba kotki,Taty,zastanawiam sie ile to zycie jest warte.W jednej chwili mozna odejsc;/To wszystko jest takie kruche :why:
PhilosophyOfLife

przez jacas 17 paź 2010, 19:08
czy tylko ja uwazam, ze na zdanie mowiace o tym, ze pokazalem pielegniarce tatuaz, bo byla ciekawa, dostalem odpowiedz "po co pokazales? ja ludziom cyckow nie pokazuje" to nie jest "normalne stwierdzenie"? czy moze ja za duzo od ludzi wymagam?
jacas

przez Krwiopij 17 paź 2010, 19:19
Nie wiem.
Ja nie obnażam się ludziom,żeby np pochwalic się nową bielizną,czy nieogoloną nogą.
Chyba cialo zachowuje sie dla siebie i dla ukochanej osoby-no chyba,że jestes top modelem,aktorem erotycznym etd.
Krwiopij

przez jacas 17 paź 2010, 19:20
to na plazy chodzisz w swetrze?
jacas

przez Krwiopij 17 paź 2010, 19:22
jacas, wiesz co Jacek,trudno mi sie wypowiadac,bo ja sie wstydzę,mam kompleksy i generalnie jedyne miejsce,w ktorym jestem w miarę rozebrana to basen.
Chyba byloby mi troche przykro,gdyby Adam np chwalil sie swoimi mięsniami na brzuchu,bo inne kobiety chca "zobaczyc".Obca osoba nie powinna Ci miec tego za zle..natomiast bliska-może.
Krwiopij

przez jacas 17 paź 2010, 19:24
ale ja sie niczym nie chwalilem ;) mialem dostac zastrzyk w dupe ii pielegniarka (stara baba) mowi, ze zaraz ukluje i zaboli. ja jej na to, ze bolalo to jak robilem tatuaz. ona zapytala czy moze zobaczyc to pokazalem. i tyle. jak idziesz do lekarza z grypa to tez ci sie karze rozebrac. to co wtedy mowisz? "nie bede nikomu cyckow pokazywac?"
jacas

przez Krwiopij 17 paź 2010, 19:27
jacas, nie no jak stara baba to luz.I tak dupe jej musiales pokazac,wiec chyba inne częsci ciala (poza penisem) to chyba nic zdrożnego ;)
Krwiopij

Sortuj wg