Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez wovacuum 20 wrz 2010, 20:55
Korba, poradzisz sobie..no bo kto jak nie Ty sama?? ;) musi byc dobrze..
padam na pysk po pracy i nie jestem w stanie juz sie uczyc ...o nie!!zaleglam przed lapkiem.Malz juz poszedl spac,pracowal dziisaj 15 godzin-ale On twierdzi ,ze tak lubi jezuu :hide: ja po pracy i szkole nie mam sily nawet nogi dzwignàc-nie mowiàc juz o seksie jakims..a ten moj chlop to cyborg jakis. :bezradny:
wovacuum

przez MARIAN1967 20 wrz 2010, 21:28
A ja już wiem .Nerwica jest jak zły sen.I tylko ciągle zadaję sobie pytanie ,czy to jest przyjaźń ,czy kochanie?
О белые розы ,что с ними сделал снег и морозы ... Don't worry ,be happy ...Всё будет хорошо ...it's a beautiful life .......

przez *Monika* 20 wrz 2010, 21:36
MARIAN1967, Źle się czujesz? Czy może czujesz się dobrze i dlatego żartujesz?
Obrazek
Główny Moderator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez MARIAN1967 20 wrz 2010, 21:43
Monika1974, mam problem .Bo widzisz jak człowiek po 40-stce obudzi się rano i nic go nie boli ,i cały dzień czuje się jak by miał 20-ścia a nie 40 lat ,to nie dziw się że głupoty przychodzą mu do głowy.Miałem naprawdę miły dzień .
О белые розы ,что с ними сделал снег и морозы ... Don't worry ,be happy ...Всё будет хорошо ...it's a beautiful life .......

przez *Monika* 20 wrz 2010, 21:58
MARIAN1967, zazdroszczę :)
Też bym tak chciała jak Ty.
Obrazek
Główny Moderator

przez jacas 20 wrz 2010, 21:58
a ja dzisiaj sobie zdalem sprawe jak duza hipokryzja jest mowienie "zle sie czuje" <w sensie psychicznym> przez zdrowa osobe ^^
jacas

przez chojrakowa 20 wrz 2010, 23:57
Idę jutro rano, na 8.00, do pedagoga w sprawie nauczania indywidualnego, już mam stresa jak cholera.
Dzisiejszy dzień - o dziwo był 3cim dniem bez książkowego napadu lęku. Nie wiem co się dzieje, ale się tego boję. Mam napięciowe cholerne bóle mięśni i ciągle mnie mdli, ale nastrój zmienia mi się w przeciągu minut.
I takie chwilowe przebłyski chorego 'a co mi tam...' albo 'przeciez sie uda, no jak sie nie uda jak ja to zrobię', z napływem energii i dobrego nastroju.
Jak morze. Dodatkowo korci mnie ten tatuaż, aż dziwne, ale ostatnia hipomania też zaczęła się od tatuażu.
No dobra nie smęcę. Branoc :angel:
Ludzie koty chodzą własnymi ścieżkami

NIE KAŻDA NOC PRZYNOSI ULGĘ POWIEKOM

Everything is boring and everyone is a fucking liar

przez jacas 21 wrz 2010, 00:00
tez bym chcial dziare :roll: ale nie mam za co :hide:
jacas

przez fobia 21 wrz 2010, 00:14
lęk wolnopłynący się załączył...kurfa
na razie nie jest źle ,ale jak się będzie pogarszać to znowu do psychiatry. wolałabym nie :roll: :cry:

przez Korba 21 wrz 2010, 00:16
uhuuuuuuu :pirate:
mam nogę w szynie gipsowej, skręciłam czy zerwałam staw skokowy. nie mogę chodzić bez kul, kul nie posiadam, noga napierdziela jak chOj, moje jutrzejsze plany oddziałowe wzięły w łeb, bo mam na 11.00 i to tej pory pewnie nie zdobędę kul, a na jednej nodze tam nie doskoczę.
min. tydzień siedzenia z nogą w górze yeahhh.....
szef mi dał wolne, miałam leczyć głowę, a tymczasem zalegnę przez pieprzoną nogę...

ale wiecie co.... aż mi się chce już z tego śmiać. to się może tylko Korbie przydażyć :mrgreen:
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez -asia- 21 wrz 2010, 06:41
Korba, Kasiu, tak mi przykro, Biedactwo... :* :( Odpoczywaj w domku w takim razie...

U mnie deszczowy, szary poranek, czyli taki jaki lubię. :D Dziś nigdzie nie jadę, siedzę w domu cały dzień i bardzo się cieszę, bo coś mi to przeziębienie doskwiera i czuję się, jakby mnie przejechał czołg. :? Mam nadzieję, że będę miała wenę do pisania pracy. Czuję się paskudnie, echhh...
-asia-

przez basia03 21 wrz 2010, 08:52
praca, smutek, ból, po południu fizyczna praca ,może się uda i sobie łeb upier...
basia03

przez linka 21 wrz 2010, 08:55
Przespana cała noc, pierwsza od miesiąca, od 24 do 8 rano :mrgreen:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez ALEKS*OLO 21 wrz 2010, 09:04
Korba, to coś Ty kobito robiła ??? :*:* Jakbyś chciałą kule to ja mogłabym Ci podrzucic :D nowe tylko raz używane. linka, :great: to fajnie, że lepiej sie czujesz :) Tak trzymać kochana :*
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

Sortuj wg