Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez ALEKS*OLO 30 cze 2010, 08:22
puszekokruszek, co to za apteka, faktycznie promocyjnie zapłaciłas :D Chyba, że te Twoje leki na "P" są ?
Ja sie już nie moge doczekać wizyty u psychiatry, poprostu jeden wielki strzępek nerwow, zmuszam sie do wszystkiego, babcia wymyśla mi zakupy codziennie, żebym tylko z domu wyszła (dzieki jej za to bo już bym chyba zgniła w swoim łożku).A ja codziennie wychodząc do sklepu, ba! na moją ulice, przed moj dom, umieeeeramm...
Doszłam do wniosku, że im starsza tym gorzej przechodze chorobe, boję sie pomyśleć co będzie za np. 30 lat jak dostane nawrotu, a to że on przyjdzie to jest bardziej niz pewne, bo w naprawe mojego umysłu nie wierze.
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

przez dogomaniaczka 30 cze 2010, 08:31
to będzie zły dzień albo dobry..zależy od tego czy zaliczę tę cholerną chemię.
dogomaniaczka

przez puszekokruszek 30 cze 2010, 08:39
ALEKS*OLO,
carbamazepina bezpłatna ale za resztę powinnam ok 60-70 zł zapłacić-tyle mi 3 tyg temu krzyknęła w tej samej aptece, dobrze, że nie kupywałam wtedy ;) (bez recepty całe to g****199 zł, jesuuu) bardzo często maja takie promocje, nie wiem z jakiej racji-ale nie narzekam ;)

Powinnam ruszyć tyłek ale siedzę przed kompem od 7-ok, wyłączam i lece do biblioteki choć watpię bym reszte "Mrocznej wieży"dostała
Almost dying changes nothing, dying changes everything...
"Istnieje wiele rodzajów czubków:od depresji dwubiegunowej po socjopatię"("Krew Manitou",G.Masterton :) )

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Korba 30 cze 2010, 13:23
pozornie spokojny dzień, ale źle się czuję, 2 razy mi tak porządnie w głowie zawirowało..., duszno, duszno, duszno....
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez nenaja 30 cze 2010, 14:34
Nareszcie udało mi się załatwić ten PUP i od razu stempelek w książeczce... ach...jaka ulga:D
nenaja

przez brokenwing 30 cze 2010, 14:54
nowa fryzura ..a wieczorem idę się sciuchrac ze znajomym do pubu :)
brokenwing

przez k_o82 30 cze 2010, 15:46
od 9 do 12ej dzisiaj w pracy, zwolnili mnie wcześniej bo miałem słabą sprzedaż i nie wyrabiałem normy 3 pakiety na 1h.
po pracy udało mi sie porozmawiać z osobą która tak mi się w twarz śmiała w pracy i od razu 3 osoby się udzieliły do rozmowy... wyjaśniliśmy sobie że jeśli mają do mnie jakąś sprawę to bardzo chętnie po pracy możemy porozmawiać ale
poza śmiechem z ich strony i kpiny żaden nie był na tyle odważny ... zmieniam projekt ... niecałe 3y dni wytrzymałem na eNce...
k_o82

przez Tenuis 30 cze 2010, 17:18
Weszłam na to forum po raz kolejny, ponieważ myślę, że zebrani na nim ludzie również przeżywają wzloty i upadki. W zasadzie, chciałabym się poradzić Was. Miałam dwa razy w życiu depresję spowodowaną ciągle mi towarzyszącą nerwicą. Teraz biorę leki, już od roku czuję się dobrze, jednak zdarzyła się mała nieprzyjemność, tudzież przykrość i czuję się dziwnie. Jakaś taka podenerwowana, nie mogę sobie miejsca znaleźć, co jakiś czas napada mnie gonitwa myśli, nie do końca mogę się uspokoić. Musi być jednak jakiś sposób, by pokonać taki stan psychiczny, a nie na nowo się mu poddawać. Macie jakieś sposoby na poradzenie sobie z takim małym ataczkiem? Dawno tego nie czułam i chyba sami rozumiecie, że nie jest przyjemnie, gdy pani nerwica ponownie zapuka do waszych okien i zostawi na nich swój ślad. Czekam na Wasze porady i pozdrawiam wszystkich wrażliwych ludzi zgromadzonych na tym forum. :cry:
Tenuis

przez linka 30 cze 2010, 17:30
Mój dzień, od 10 rano do 16 siedziałam na sesji rady miasta.... i przekonałam się, ze polityka jest...NUDNA jak cholera.......jestem padnięta a jutro na 8 ....i pisanie sprawozdania z tej męczarni....padam na twarz....
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez zrozpaczona20 30 cze 2010, 18:50
Ja nie dawno do domu wrociłam bo byłam w Kościele ;) i zobaczyłam kumpla który wie co mnie spotkało ;( i w tym momencie zaczęłam miec łzy w oczach :(((( wstyd mi jest co się wydarzyło.
zrozpaczona20

przez *Monika* 30 cze 2010, 19:04
zrozpaczona20, Co sie takiego wydarzylo,ze jest Ci wstyd?
Obrazek
Główny Moderator

przez zrozpaczona20 30 cze 2010, 19:05
próbowano mnie zgwałcic ;( :płacze:
zrozpaczona20

przez puszekokruszek 30 cze 2010, 20:32
Zabiłam ją. Naprawdę nie miałam wyjścia, nie zapraszałam jej a ona przylazła i nie mogłam jej wygonić-w żaden sposób, prosiłam, groziłam, rzucałam w nią różnymi przedmiotami-i nic. Godzinę sie męczyłam ale niestety-musiałam sięgnąć po bardziej radykalne środki-RAID. Psiknęłam w nią raz i po niej. Jeszcze tylko wywalić przez okno i mój dom pozbył sie tej pszczoły raz na zawsze. Nienawidzę zabijać. Ale naprawdę nie miałam wyjścia ;)

Dzień jak co dzień, większą część spędziłam czytając Mroczną Wieżę. W bibliotece mają tylko 3 tomy, ma ktoś odsprzedać/oddać tom 4,5,6 i 7 ?
A może ktoś czytał "Kopułę" Kinga? Widziałam w biblio, zaświeciły mi się oczy ale jest taaaka gruba a ja jak zaczne to nie ma zmiłuj a nie chcę domu i dziecka zaniedbać ;)
Almost dying changes nothing, dying changes everything...
"Istnieje wiele rodzajów czubków:od depresji dwubiegunowej po socjopatię"("Krew Manitou",G.Masterton :) )

przez Korba 30 cze 2010, 23:42
i znowu miły wieczór, ale strasznie nakurzyły mi w domu takie dwie.... :mrgreen: ;)
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

Sortuj wg