Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez Magdaa 14 maja 2010, 11:34
ALEKS*OLO napisał(a):Krzysiek1234, nie nie to Brygidka Bardotka (albo Kate Moss, nie wiem nawet :lol: ), ja to ten bardziej w prawo emotek , ten żołty taki :lol:

Zdecydowanie Kate Moss ;) To zdjęcie z reklamy, chyba perfum (?).

Esprit- ja też trzymam kciuki :smile: Co do leku- mi psych powiedział (zresztą mój poprzedni mówił to samo), że do każdego leku SSRI na początek brania powinno się włączyć benzo, aby niwelowało skutki uboczne.
Wcześniej jedząc 100mg Asertinu dostałam 2mg benzo na dwa miesiące w sumie, a teraz przy Depralinie 10mg dostałam tylko 0,5mg benzo na dwa tygodnie.

A propo leków... Miałam zacząć jeść dzisiaj, ale pomyślałam że chcę jeszcze w weekend się drinka napić :pirate: ;)
Tak więc jadę z nim od poniedziałku (no i w razie efektów ubocznych wolę mieć wolne, teraz mam szkołę na weekend).

Noom, pogoda brzydka, ale jest ok. Głowa mnie napier... mam nadzieję, że zaraz przejdzie. Szkołę mam na 16. Liczę na to, że ktoś mnie tam zawiezie :pirate:

[Dodane po edycji:]

Jem paprykowe Crunchipsy, pyyycha :pirate:
Magdaa

przez Joaśka 14 maja 2010, 11:36
Madzia, mnie tak samo, ledwo żyję dziś z tą moją głową. :( Masakra. :evil: Zmiana pogody.
Leki faktycznie weź od poniedziałku skoro masz zjazd w weekend. Lepiej być wtedy w domu.
Joaśka

przez Anonymous 14 maja 2010, 11:40
[i]wypowiedz skasowana, autor zbanowany[/i],
Ostatnio edytowano 14 maja 2010, 11:43 przez Anonymous, łącznie edytowano 1 raz
Anonymous

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez klaudunia 14 maja 2010, 11:40
ja dzis niestety znów bardzo sennie sie czuje nienawidze tego stanu po lekach moje chore myśli dalej sie poajawiaja juz nie wiem co mam robic morze zamknac sie w psychiatryku ?p
prosze o rade

przez Magdaa 14 maja 2010, 11:43
Co do leków- lekarz mi mówił, żebym nie chlała na benzo 8) , ale na tym Depralinie mogę sobie wychylić drina ((pamiętam, że na Asertinie (SSRI) pare razy zabalowałam i nic mi się nie stało)). Ja i tak bardzo rzadko piję, ale lubię wypić małego drinka raz kiedyś np do filmu i chipsów...

Klaudia- myślałaś o leczeniu szpitalnym? Co na to Twój lekarz?
Magdaa

przez klaudunia 14 maja 2010, 11:46
mówiłam lekarzowi ze nie chce ale ostatnio sie nad tym zasatanawaiam nie wiem juz co mam robic boje sie ze cos sobie w koncu zrobie

przez Anonymous 14 maja 2010, 11:49
[i]wypowiedz skasowana, autor zbanowany[/i],
Anonymous

przez Magdaa 14 maja 2010, 12:15
Klaudia- to powiedz lekarzowi, że jednak chcesz iść do szpitala i zapytaj go co on o tym sądzi.
Esprit- tak, Depralin to SSRI. A po benzo mi się zdarzyło pić... A dwa razy to nawet upić (na 100mg SSRI Asertinu i na 2mg benzo -1mg Clona i 1mg Xanaxu :oops: :oops: :oops: ).
No widzisz, a ja się pytałam psycha o rozgryzanie benzo SR i powiedział że można :? Ja już nic nie czaję. Ale oki, już nie będę :* Mam zwykłe Zomireny jak coś ;)

[Dodane po edycji:]

Kurde, nie ma mnie kto do szkoły zawiezc :-| Ja się boję taksówek i tramwajów :why:
Magdaa

przez klaudunia 14 maja 2010, 12:18
nie moge nie ma kto byc z dziecmi z reszta juz tam byłam dwa tyg temu oni tam nie lecza

przez Magdaa 14 maja 2010, 12:23
klaudunia napisał(a):nie moge nie ma kto byc z dziecmi z reszta juz tam byłam dwa tyg temu oni tam nie lecza

Mąż może zostać z dziećmi. Twoje zdrowie jest najważniejsze! A Twój psychiatra na pewno znalazłby szpital dla Ciebie.
Magdaa

przez klaudunia 14 maja 2010, 12:37
maz nie morze pracuje nie morze kolejny raz zawalac pracy przeze mnie

przez agaska 14 maja 2010, 14:43
Alescie sie rozpisali... Ja dzis od samego rana latam wkurzona. Nie chce mi sie az rozpisywac. Ide sprzatac...
Be the change you want to see in the world

przez fobia 14 maja 2010, 16:15
pogoda do d... zimno, szaro i pada! Gdzie ta wiosna się pytam?! Samopoczucie na szczęście już nieco lepiej - mniej zawrotów głowy ;)

przez scrat 14 maja 2010, 16:33
Lubię taką pogodę - gdy siedzę w ciepłym domu albo samochodzie i patrzę jak ludzie mokną a ja nie :P
Przyjaciel forum

Sortuj wg