Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez magdalenabmw 20 kwi 2010, 18:36
Zrobię je, zrobię. W ogóle muszę się wybrać na te wszystkie podstawowe badania, bo już dwa lata nie byłam.

To nie jest dobry dzień. Grypa, gorączka, @, do tego zrozumiałam, że nie mam przyjaciółki. Wczoraj się z nią spotkałam, dawno się nie widziałyśmy... Różni nas już prawie wszystko. Dziś moja mama powiedziała mi przez telefon, że jestem taka młoda i w ogóle nie spotkam się z ludzmi, tylko ja, X i kot. Przygniotła mnie moja samotność, uświadomiłam sobie że jestem sama. Siedzę teraz i płaczę jak to piszę. Z jednej strony chcę tej samotności bo boję się ludzi, a z drugiej strony czuję, że to nie ja chcę tej samotności, tylko moja nerwica. I nawet nie mam z kim walczyć... :cry: Nie mam tutaj nikogo, poza X, z kim mogłabym wyjść, żadnej koleżanki...
Żle mi jest :-| :cry:
Do tego jestem wściekła bo dowiedziałam się że moja mała siostra ma problemy w szkole z jedną z gówniar ze swojej klasy- tamte dziecko nawet mnie nazywa per 'idiotka'. Sprawą niby zajmuje się psycholog, ale czuję że gówno zrobi a moja siostra skończy z nerwicą, jak ja. A ja NIC nie mogę zrobić, nawet 'wziąć na słowo' tej gówniary, bo 'nie wypada' itd Wiecie jak to jest ze starymi, 'nie mieszaj się, nie rób wojny'... Jak mnie to wku*wia.
Nastrój mam teraz okropny. :-|
magdalenabmw

przez Anonymous 20 kwi 2010, 19:41
[i]wypowiedz skasowana, autor zbanowany[/i],
Anonymous

przez Emilia1544 20 kwi 2010, 22:11
jestem i ja po dluzszej przerwie :D

Magda -podejrzewam ze to co masz to raczej nie jest angina. Tylko zwykle zapalenia gardla. Angina ma to do siebie ze cholernie boli gardlo i ma sie bardzo wysoką temperaturę. Tym sie rozni od zwyklej infekcji gardla czy migdałów.
Z migdałami to ja zawsze mam problem i 1 stoi pod znakiem zapytania czy przypadkiem nie bedzie usuwany bo zbyt czesto choruje.....to sie wyjasni w polowie maja na kontroli u laryngologa. Mam nadzieje ze wycinanka odpadnie i jakos uda mi sie dalej zyc z tym migdałem :D jesli zwykle leki typu Orofar czy Neoangin ci nie pomoga zasuwaj do lekarza bo byc moze bedą potrzebne antybiotyki. Zastosuj moze Hascosept lub Tantumverde....albo wypłukaj gardło cieplą wodą wymieszaną z solą......

u mnie rewelacja.....mam ustawione leki i czuje w koncu ze zyję.
Nie lecze sie u psychiatry, poszłam na kozetkę do swojego sąsiada neurologa, wiec moze napiszę po krótce jak ustawił mi moje leczenie a nadmieniam- ze jemu naprawde cholernie ufam.....
mam teraz wybrac to jedno opakowanie Xanaxu do konca, dawka 0,5 mg, 1 tabl codziennie.....nie doraźnie.
Po tym opakowaniu albo zaleci dawkę mniejszą bo pytał sie jak sie czuję w ogole po tym leku albo zmienimy juz na inny lek.
Nastepnie jak juz sie to wszystko w miare ładnie wyciszy bedziemy stopniowo, pomału odstawiac zeby nie wprowadzic reakcji szokowej :smile:
Pytałam go o ta mozliwosc uzaleznienia ale uspokoil mnie ze ten lek mozna brac nawet do 3 miesiecy wlączając w to okres odstawiania i o uzaleznienie nie musze sie obawiac bo raz ze mam malą dawke i łykam 1 tabl dziennie i jest to lek o przedłuzonym uwalanianiu. Tak wiec mnie uspokoil.
Boze w koncu czuje ze zyje......od 2 dni spokojnie chodze sobie na rozprawy, w pracy moge normanlnie pracowac, zapomniałam co to jest pikawa serducha.....Byłam juz nprawde wykonczona tymi ciąglymi atakami....zresztą podobnie tak jak wy wszyscy....

Przede mna teraz wazny egzamin w pracy wiec znikam do moich książek a wam chciałabym zyczyc spokojnej nocy i .......... jak najmniej ataków tej cholernej NL boz tym tak strasznie ciezko sie zyje.....
Emilia1544

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez *Wiola* 20 kwi 2010, 23:19
Emilia

I ten xanax to całe leczenie???
Moderator

przez magdalenabmw 21 kwi 2010, 00:09
Emilia1544 napisał(a):Pytałam go o ta mozliwosc uzaleznienia ale uspokoil mnie ze ten lek mozna brac nawet do 3 miesiecy wlączając w to okres odstawiania i o uzaleznienie nie musze sie obawiac

Powodzenia.
Jestem przerażona tym Twoim 'lekarzem'. Jeśli on też jest ze Szczecina to napisz mi na priva jak się koleś nazywa- będę wiedziała kogo unikać jak ognia. Wg tego pana lekarza leczenie nerwicy lękowej polega na podawaniu Xanaxu, tak? :lol: I to jest całe leczenie? Haha dobry jest... Własnej koleżance grób kopać :brawo: :lol:
Dobrze Ci radziłam, żebyś poszła do psychiatry a nie udawała że się 'leczysz' u tego neurologa. Kiedyś wspomnisz moje słowa, ale wtedy może być za póżno... Teraz tylko czekam aż zaczniesz leczyć zęby u weterynarza ;)

Czeka mnie chyba ciężka noc. Mam zatkany nos, boli mnie gardło, głowa lekko, wszystkie mięśnie, mam przytkane uszy, brzuch... Ciężko mi oddychać, a nie mam nic na odetkanie, nie kupiłam :-| Ech...
magdalenabmw

przez fobia 21 kwi 2010, 00:47
Emilia1544, to nie jest dobry pomysł - xanax owszem ,ale doraźnie a nie jako lek "docelowy".

przez Joaśka 21 kwi 2010, 06:54
Dzień źle się zaczął. Spałam niecałe 4 h. Za bardzo wszystko przeżywam, terapia kosztuje mnie za dużo nerwów. Masakra.
Miłego dnia.
Joaśka

przez Ridllic 21 kwi 2010, 08:53
łooo ale jestem zmeczony dwa dni i noc mialem służbe i jutro w nocy znów ale za to ciągle mnie wyrzucają do domu co dziwne szkolenie :roll:
Ridllic

przez tet 21 kwi 2010, 09:21
Ridllic napisał(a):łooo ale jestem zmeczony dwa dni i noc mialem służbe i jutro w nocy znów ale za to ciągle mnie wyrzucają do domu co dziwne szkolenie :roll:

pewno mają na uwadze Twój sędziwy wiek. borajstwo 8)
____

a ja po badaniu, kolejnym. rid jestem z Tobą dziadku :lol:
dołączam do grona starych pań oblegających gabinety lekarskie..
tet

przez wovacuum 21 kwi 2010, 09:29
Czesc kochani!!urlop.;.i po urlopie.Bylo bosko :D pogoda w kratke,ale zwiedzac mozna bylo i nawet zlapalm troche slonca na twarzy :mrgreen: Ale postow natlukliscie :twisted:
Nie moglam sie zalogowac na forum,przez ostatni tydzien-nie wiem dlaczego??zagladalam do was-ale z logowaniem jakies problemy mialam,caly czas jakies bledy wyskakiwaly czy cos..
Pieknie jest we Francji,moglabym tam mieszkac,ale jest problem z praca i bardzo wysokie koszty utrzymania!!gdyby nie okazja dzieki ktorej wyjechalismy-nie moglibysmy sobie pozwolic na ten wyjazd.A co tam u Was nerwusy??pozdrawiam mocniutko. :D
wovacuum

przez tet 21 kwi 2010, 09:32
cze wova :mrgreen:
ale Ci dobrze, myślałam żeś tam już została :P
tet

przez Ridllic 21 kwi 2010, 09:35
tet, eee e e ee wypraszam sobie :mrgreen: <mloda dupka> :mrgreen:

kup sobie reklamówke i noś tam jeszcze mała apteka stara ruro :P
Ridllic

przez wovacuum 21 kwi 2010, 09:36
tet, chcialabym tam zostac jeszcze jakis czas.;.ale kasa sie skonczyla :mrgreen: dzisiaj juz do pracy pedze,jakos dam rade :D
wovacuum

przez klaudunia 21 kwi 2010, 09:47
u mnie coraz gorzej
wcwle te laeki nie działaja
dalej widze to co widziałam
nie chce mi sie zyc
myśli samobujcze są coraz intensywniejsze
dziś znów wizayta u lekarza
morze powinni mnie zamknac?

Sortuj wg