Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez Krzysiek1234 15 kwi 2010, 23:18
O jaaaa, też chcę mieć lękową, miałbym mnóstwo ludzi do pogadania ;) 1 k postów w jednym temacie, toż to absolutny rekord w mojej forumowej karierze.

przez magdalenabmw 15 kwi 2010, 23:24
Krzysiek1234 napisał(a):O jaaaa, też chcę mieć lękową, miałbym mnóstwo ludzi do pogadania ;) 1 k postów w jednym temacie, toż to absolutny rekord w mojej forumowej karierze.

Akurat w tym temacie piszą wszyscy, nie tylko ludzie z NL :smile: Więc zapraszamy.
magdalenabmw

przez Anonymous 15 kwi 2010, 23:40
[i]wypowiedz skasowana, autor zbanowany[/i],
Anonymous

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Krzysiek1234 15 kwi 2010, 23:46
Wiadomo, im więcej biadolenia, tym lepiej 8)

[Dodane po edycji:]

O matko. Ale mi zryło psychikę pisanie poprzedniego zdania, wysiadam już normalnie. Nawet szkoda gadać, widzę, że będę musiał specjalny post z opisem problemu zamieścić w którymś temacie o NN. Bo tego doprawdy jeszcze nie było.

przez puszekokruszek 16 kwi 2010, 08:05
esprit też tak mam z agresją. Czasem mam ochotę komuś porządnie przyfasolić, szczególnie jak widzę na ulicy grupę dziewczęć lat na oko 15, wymalowane,wyperfumowane, z napisem na czole "bzyknij mnie"i roześmiane, że na drugim końcu miasta słychać. I se wyobrażam, że jakbym tak rypła jedną czy drugą... :twisted:
To chyba jakaś zazdrość, że ja w pewnym sensie zatraciłam radość życia, ciągłe problemy a one takie radosne, wszystko maja w tyłku...ech, głupota ;)

Zauważyłam, że najgorsze u mnie są poranki..szczególnie zanim zapalę pierwszą fajkę ;) jestem zła,agresywna,wnerwiona bez powodu. Wkurza mnie to, chcę już do psycha :evil:
Zamówiłam sobie wczoraj w aptece nervomix ale nie mam jak dzisiaj odebrać. Może po południu się sprężę..
Almost dying changes nothing, dying changes everything...
"Istnieje wiele rodzajów czubków:od depresji dwubiegunowej po socjopatię"("Krew Manitou",G.Masterton :) )

przez agnieszka.m 16 kwi 2010, 10:00
Emilia1544, tak z ciekawości - co to za sąd, w którym pracujesz? Bo tak się składa, że mam wiele wspólnego ze szczecińskimi sądami. Jak nie chcesz zdradzać tego publicznie, to może być na pw :smile:
Życie nie daje nam tego, co chcemy, tylko to, co ma dla nas — Władysław Stanisław Reymont

przez Anonymous 16 kwi 2010, 10:02
Anonymous

przez agaska 16 kwi 2010, 10:43
esprit, ja robilam tak ze spamilanem. 2 tygodnie ciwartka, 3 tygodnie polowka, teraz od wczoraj 3/4 tabletki, a niedlugo wejde na cala :)

Obudzilam sie przed budzikiem. Z nosa mi kapie, gardlem mi splywa, oczy mnie swedza. A na kolo trzeba isc...
Be the change you want to see in the world

przez Emilia1544 16 kwi 2010, 11:09
hej

dzis mam dzien wolny, wstałam......i poczułam sie jakos dziwnie......obudziłam sie spocona, wewnętrznie rozstrzęsiona.....tez tak czasem macie???

agnieszka- wysłałam ci wiad na priv....jak dasz rade odpisz :smile:

esprit-- jak sie dzis czujesz????

Magda-- kot dalej szaleje czy dostał nagrode za wzorowe zachowanie??? :D
Emilia1544

przez magdalenabmw 16 kwi 2010, 11:48
Emilia1544 napisał(a):Magda-- kot dalej szaleje czy dostał nagrode za wzorowe zachowanie??? :D

Chyba mi kota podmienili :angel: Śpi cały dzień koło mnie, przytula się, ani dzwięku z siebie nie wyda! Kupiłam mu ciasteczka Whiskas w nagrodę i jeszcze nową smycz dostanie+obroża z diamentowym imieniem :yeah: :mrgreen: A za dwa tygodnie na kastrację.

Widzę, że też jesteś ze Szczecina 8) :smile: Ja także. Planujemy spotkanie zrobić w jakiś weekend- jakby wypaliło to byłabyś chętna ? Wypad na drinka, na soczek...
Więcej na ten temat znajdziesz w temacie 'Szczecin- szukam znajomych' w dziale 'Miasta'.

Mój dzień zaczął się lekkim muleniem i lekkim bólem głowy. Teraz już mi trochę lepiej, chociaż ciągle trochę mi niedobrze. Ble.
Dziś mam plan posegregować rzeczy w szafie, umyć okna, podłogi i wysprzątać kuchnię.
W normalnym trybie miałabym dziś szkołę, ale że jest żałoba narodowa...

Życzę Wam spokojnego dnia :smile:

p.s. Nervomix polecam, wg mnie najlepszy bez recepty :smile: :great:
Ostatnio edytowano 16 kwi 2010, 11:51 przez magdalenabmw, łącznie edytowano 2 razy
magdalenabmw

przez puszekokruszek 16 kwi 2010, 11:49
Niestety nervomix musi do jutra zaczekać bo mi się nie chce do miasta jechać :roll: ;)
Dostałam dzis odszkodowanie więc idziemy zaraz z młodą coś lepszego na obiad zakupić-humor mi się ciut poprawił :mrgreen:
Almost dying changes nothing, dying changes everything...
"Istnieje wiele rodzajów czubków:od depresji dwubiegunowej po socjopatię"("Krew Manitou",G.Masterton :) )

przez Emilia1544 16 kwi 2010, 11:57
Magdalena--- oczywiscie ze byłabym chętna :D jak najbardziej :D
Emilia1544

przez Anonymous 16 kwi 2010, 12:55
Anonymous

przez agaska 16 kwi 2010, 13:43
esprit, no to ja weszlam na sale na kolo i zonk. Zrobilo mi sie slabo, bylam pewna, ze wyjde. Ale wstrzymalam powietrze, skupilam sie na tekscie i jakos to bylo... A to wszystko przez to, ze po drodze spotkalam mojego exa, ktorego sie boje... :evil:
I taka daweczka jak cwierc owszem, dziala. Ja mialam problem z pecherzem od cwiartki spamilanu ;)
Be the change you want to see in the world

Sortuj wg