Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez fobia 23 sty 2010, 00:39
bardzooo dobry dzień był :mrgreen: spodkanko ze znajomymi - ulubionymi, miło pogadaliśmy, pojedliśmy, popiliśmy :mrgreen:

przez jacas 23 sty 2010, 00:53
fobia Ty sie we mnie nie wdawaj z tym piciem hmm xd :P
jacas

przez isj 23 sty 2010, 01:54
iryss napisał(a):To po co słuchasz piosenek które jeszcze pobudzają twoje wspomnienia? To się chyba nazywa masochiz.
Hmm co z tobą jest..chyba miłość..!

Masakra jakaś!
Właśnie się dowiedziałam że moja koleżanka chodzi i opowiada jakieś głupoty na mój temat bo jest aż tak zazdrosna!
Ludzie mnie przerażają! Nie rozumiem jak można coś takiego robić kiedyś się z nią w przyjazniłam ale ona wiecznie ze mną rywalizowała w nauce i wszystkim innym w szkole zawsze była lepsza ale wykańczało mnie że ściga się ze mną we wszystkim i przyjazń się rozpadła a teraz jeteśmy w jedej wspólnocie i ciąge słysze "a Dominika to mi mówiła to, a tamto.."itd wkurza mnie to niesamowicie!
Albo raczej przraża!!!
Ludzie potrafią być wredni!
Miłego wieczoru
Cześć! To będzie off-top, ale liczę, że moderatorzy mi miłosiernie darują, bo nie piszę z byle powodu. Nie jestem już stałym bywalcem forum, czasem tylko wpadam zobaczyć, co się dzieje i czy są jakieś interesujące dyskusje, to wszystko.

Mimo to zauważyłem, droga koleżanko, że piszesz zupełnie niechlujnie, przede wszystkim brak jest w Twoich wypowiedziach przecinków, wskutek czego posty wyglądają całkowicie chaotycznie i byle jak. Ot lekką ręką pisany strumień świadomości. Przypominam, że znaki przestankowe służąc czytelności testu, wyrażają także nasze emocje, co chyba na tak wyprofilowanym forum nie jest bez znaczenia. Nie są to tylko wykrzykniki, ale także przecinki wraz ze swoimi odpowiednikami w postaci myślników oraz nawiasów (te wyrażają większe zabarwienie emocjonalne w miejscu, gdzie można postawić ów przecinek). Proszę zatem, byś odkurzyła w wolnym czasie słownik interpunkcyjny i formułowała swoje wypowiedzi bardziej czytelnie. Przypominam także, iż pisanie bez znaków przestankowych świadczy o braku szacunku wobec interlokutora.

Podkreślam, iż nie znam Cię prywatnie, a moje słowa nie mają charakteru sądu wartościującego o Tobie. Być może - zapewne tak - jesteś miłą, przyjazną, dobrze wychowaną i serdeczną dziewczyną. Cały rwetes polega na tym jednak, jak zostało napisane na początku poprzedniego akapitu, że nie w tym rzecz. Oceniam tylko to, co mogę. Nie traktuj zatem moich uwag w kategoriach potyczek personalnych, zwłaszcza że nigdy nie zamieniliśmy słowa.

Ogólnie przedzierając się przez ten temat stwierdzam, że użytkownicy wykazują wyraźne skłonności do lekceważenia zasad poprawnej pisowni języka polskiego. Nie wiem, jakich używacie przeglądarek, ale Firefox koryguje błędy. Nieśmiało chciałbym zwrócić uwagę na problem zespołowi moderatorów oraz administratorów forum. Nie tylko wzajemne waśnie i kłótnie psują jego jakość, choć zdaje sobie sprawę, że na tym oraz na problemach technicznych koncentrujecie się najbardziej.

Ku rozwadze, zaś iryss wysyłam jak najcieplejsze pozdrowienia.
Samouczek neurologiczno-lekowy, ostatnia aktualizacja: 12.07.2009. Temat: SSRI-wstęp. Serdecznie zapraszam do lektury. Następna prezentacja: sertralina.

Yoyo, bring the condoms, I'm in room 203 50 Cent
isj

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Paranoja 23 sty 2010, 01:56
płakałam
Włączam tryb ninja jak jestem sam w domu i sprawdzam wszystkie pokoje czy przypadkiem gdzieś nie czeka na mnie seryjny morderca.
ExModerator

przez iryss 23 sty 2010, 03:16
isj
Bardzo mi przykro że zaśmiecam swoimi wypowiedziami to forum!
Mam DYSLEKSJE wiesz co to? Zasady znam.
Nie mam tu żadnego słownika a nie zamierzam pisać każdej wypowiedzi wcześniej wordzie żeby nie było błędów.
Myslałam że tu są tolerancyjni ludzie a tolerancja nie tyczy się tylko nerwicy czy depresji ale widac się myliłam.

To witaj w klubie Paranoja coś konkretnego się stało?
Czasami dopiero sekcja zwłok pokazuje że ktoś miał skrzydła...

przez scrat 23 sty 2010, 04:07
isj napisał(a):Proszę zatem, byś odkurzyła w wolnym czasie słownik interpunkcyjny i formułowała swoje wypowiedzi bardziej czytelnie.

Proszę, byś nie wyręczał moderatorów.

Nieśmiało chciałbym zwrócić uwagę na problem zespołowi moderatorów oraz administratorów forum.

Do kontaktów z nami służą inne kanały komunikacji niż temat "mój dzisiejszy dzień".
Przyjaciel forum

przez depresyjny86 23 sty 2010, 07:04
Dzien od rana zwalony.Nie chce mi sie nic,nie widze sensu w niczym...jestem kompletnym zerem.Dla nikogo nic nie znacze...nikt mnie nie zauważa....Boże co ja Ci takiego zrobiłem że tak przez całe życie mnie każesz hmm?
:)

przez Donkey 23 sty 2010, 08:33
Korba_v.2 napisał(a):dzień dobry wieczór - ja właśnie założyłam drugi raz profil, hm, ciekawe, może przy trzecim mi odbije i także wylecę w kosmos :mrgreen:

Cześć Korba!
Ale Cię dawno nie było!
Co slychać u Ciebie?

przez Korba 23 sty 2010, 11:54
Hej Donkey, u mnie wiele się działo, wiele się pozmieniało, ale jedno jest stałe - nadal mam nerwicę! :mrgreen:
Czuję się przeróżnie, raz jest dobrze, a raz gorzej, ale suma sumarum jest jednak lepiej niż było. Przede wszystkim cieszę się, że tamten rok już sobie poszedł :smile:
A co u Ciebie, jak się masz?
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez linka 23 sty 2010, 12:26
iryss, ale Ty się nie oburzaj, bo ludzie mówią prawdę, to, że masz dysleksję nie zwalnia cię z obowiązku poszanowania innych. Zainstaluj sobie Firefoxa tam masz wszystkie błędy popodkreślane poprawisz je i nie będzie problemu.
Pisałaś gdzieś, że lubisz i chcesz pisać - zacznij nad tym pracować bo w "dorosłym" świecie nikogo nie będzie interesować, ze masz dysleksję ;)
To naprawdę tylko dobra rada bez cienia złośliwości :smile:

Mój dzień zaczął się od robienia faworków, więc łapy mi odpadają no i nauka czeka bleeeee

Korba?? Korba ta Korba?? :?: :?: :D
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez monika03 23 sty 2010, 12:37
płacz:(((
monika03

przez *Monika* 23 sty 2010, 12:42
linko!

Mniam....faworki!
Toś sie napracowała dziewczyno!
Rzuć jednym faworkiem dla mnie ;-)
Obrazek
Główny Moderator

przez Korba 23 sty 2010, 13:09
linka, ta Korba :mrgreen: niestety nie mogłam się zarejestrować pod starym nickiem bo jakaś ***** mi go podebrała, choć nie widzę by się udzielała :-|
Jak się masz linko? Czemu już nie moderator?

Ka_Po, witam Cię, jak się czujesz?
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez linka 23 sty 2010, 13:12
Korba_v.2, a wieeesz dużo ciśnień ostatnio na forum, :mrgreen: , ja miałam/mam nawrót choróbska i lepiej dla wszystkich co bym nie dzierżyła władzy w dłoni, komuś by się oberwało a i ja bym wyleciała - w gorrącej wodzie kąpana :twisted:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Sortuj wg