Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez depresyjny86 08 maja 2009, 20:35
Kużwa mam dośc tego wszystkiego.nie chce żyć tak jak do tej pory a nie mogę się wyrwać z tego pieprzonego lęku......już mam tak psyche zrąbaną że wracają mi powoli znowu ataki lęku...w głowie mam jakiś misz-masz,wszystko "widze na czarno",nic nie ma sensu...W dodatku mało śpie i jestem wykończony.
W dodatku taką małą obserwacje dotyczącą siebie i otoczenia .Na podstawie tej obserwacji stwierdziłem,że często też mam tak,że nie boje sie ludzi,ale nie mam z nimi o czym pogadać,no bo każdy gada:o swoich partnerkach/partnerach,o sytuacjach w pracy,o tym co zdarzylo sie u znajomych ludzi,albo na jakiej imprezie ostatnio ktoś był i po co i kogo tam poznał,co sobie ktośostatnio kupil i za ile itp.Ja nie mam znajomych,nie mam pracy,nie mam dziewczyny,nie chodze na imprezy,nie mam znajomych na realu z którymi bym utrzymywał dobry kontakt,nie kupuje niczego(w sensie bluzek) itp.Ja nawet normalnego kontaktu z bratem nie mam,nie mówiąc już o ojcu...
Poza tym ktoś mi dzisiaj nieżle dojebał swoimi twierdzeniami na mój temat i na temat moich problemów których ten ktoś w ogóle nie zna.
:)

przez 19_latek 08 maja 2009, 20:48
Moj dzien byl super. Odwazylem sie pojechac w miejsca w ktorych zawsze dostawalem ataku i przezylem :D
Teraz juz moge tam chodzic kiedy chce. Mysle ze lek wkoncu zaczal dzialac bo atakow paniki juz kilka dni nie mam (fluaxanol)
19_latek

przez mała defetystka 08 maja 2009, 20:51
ha mineło X czasu zanim udało mi się przypomnieć sobie jakie ja mam hasło na to forum :D:D:D ale oto jestem cała słodka acz psychol^^

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Ridllic 08 maja 2009, 20:56
mała defetystka, bo siedzisz u konkurencji :mrgreen: niegrzeczna
Ridllic

przez Korba 08 maja 2009, 21:09
Ridllic, z tego wynika że sam siedzisz u konkurencji :P
Korba

przez Ridllic 08 maja 2009, 21:12
Korba, nie bo mnie wyrzucili :mrgreen: za niedostosowanie się do ogółu oraz niepoprawność słowną :!:
Ridllic

przez Korba 08 maja 2009, 21:50
niepoprawność słowną w sensie że co? błędy??
Korba

przez mała defetystka 08 maja 2009, 21:54
moi drodzy obawiam się, ż jesteście bezkonkurencyjni więc o czym tu mowa ? :mrgreen:

przez isj 08 maja 2009, 23:26
Mój dzisiejszy dzień był niezły jak na standardy człowieka tuż po przebytym zespole odstawiennym z odbicia. Odniosłem wrażenie, że lek docelowy zaczął działać, czułem się fajnie przez 2 godziny, potem wszystko wróciło i znów ustało. Ale tym razem czułem się perfekcyjnie fizycznie i psychicznie, całkowicie zdrowy i wyleczony. Teraz znów jakoś nie domagam, ale dzień in plus, bo sumarycznie nerwica dziś została przezwyciężona.

Gdy się czuje zdrowym, robi się rzeczy, jakie wykonywaliśmy, gdy byliśmy zdrowi naprawdę. Ja dziś sobie obserwowałem kobiety (tzw. obczajanie 8) , i to bezczelne, bo w okularach przeciwsłonecznych), tzn. te ładne :mrgreen: I uśmiechnęło się do mnie szczęście. Na jednej z warszawskich (tzn. obok wiaty autobusowej z nazwą tejże) stacji metra podbiegła do mnie strasznie zziajana i wydająca chaotyczne dźwięki brunetka (chyba troszkę młodsza ode mnie), jednak ten chaos był tylko pozorny. Pan Bóg dopilnował, by w tym przypadku wszystko było wierne zasadom symetrii :mrgreen: Spytała, czy mogłaby za opłatą skorzystać z mojego telefonu, gdyż musi natychmiast skontaktować się z matką, a jej komórka się rozładowała. Zgodziłem się rzecz jasna, odeszliśmy w mniej oblegane miejsce i z dala od zgiełku autobusów i tramwajów wykonała tę rozmowę.

Biedactwo (1.75 m - mrau) już sięgała do torebki po pieniądze, gdy zatrzymałem jej dłoń i uśmiechnięty prosto w oczy powiedziałem, że nie trzeba. Ona na to, że czego w takim razie bym sobie życzył. Niczego nie chciałem w zamian i właśnie o tym myślałem, gdy wypaliłem "w policzek" :shock:

Całusa dostałem (aż mi się przyjemnie w głowie zakręciło ;) ) :mrgreen:
Samouczek neurologiczno-lekowy, ostatnia aktualizacja: 12.07.2009. Temat: SSRI-wstęp. Serdecznie zapraszam do lektury. Następna prezentacja: sertralina.

Yoyo, bring the condoms, I'm in room 203 50 Cent
isj

przez Korba 08 maja 2009, 23:32
tylko w policzek...????? ej.... coś słabo Wojtek się starasz......... :P
Korba

przez isj 08 maja 2009, 23:33
W usta może tylko jedna ;) Zresztą jestem hipochondrykiem i boję się świńskiej grypy :mrgreen:
Samouczek neurologiczno-lekowy, ostatnia aktualizacja: 12.07.2009. Temat: SSRI-wstęp. Serdecznie zapraszam do lektury. Następna prezentacja: sertralina.

isj

przez LucidMan 08 maja 2009, 23:34
Muszę zacząć nosić ze sobą komórkę.. Tak na wszelki wypadek.. wiecie .. ;)
Lucid life

przez isj 08 maja 2009, 23:36
Jeszcze okulary przeciwsłoneczne możesz wziąć!

isj

przez Ridllic 08 maja 2009, 23:37
to ja będę targał fax i ksero ze sobą możne dostane więcej :mrgreen:
Ridllic

Sortuj wg