Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez ona1 02 kwi 2009, 20:41
u mnie dzis tez bylo spoko, bylam nawet w supermarkecie, fakt ze z bratem i jechalismy samochodem ale bylam tam i nawet nie krecilo mi sie w glowie :)

przez butt3rfly 02 kwi 2009, 20:50
Czesc :) Ja też byłam w supermarkecie z mama autobusem :) Własnie wróciłam i było nawet nieźle :)
*Chce, żeby wiara i emocje brały górę,
Chce się życiem cieszyć, nigdzie się nie spieszyć,

Śmieszyć tych, co zamiast żyć,
Nonsensów rzędami zapisują notesy,
I świadomie decydować jak chce żyć i kim chce być.*

One love.
Blesss.

przez Majka26 02 kwi 2009, 22:09
Witam wszystkich
mi dzien jakos zlecial ok,po za tym ze ok godz 12 smutasa zalapalam :(
teraz jest ok tylko senna jestem ale to mam o kazdej porze dnia,no i oczy mnie zaczely swedziec.
Nie znam tutaj nikogo,mam nadzieje ze znajde tutaj pokrewne dusze,poniewaz chorujemy na jedna a ta sama chorobe.
Pozdrawiam

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Majka26 02 kwi 2009, 22:09
Witam wszystkich
mi dzien jakos zlecial ok,po za tym ze ok godz 12 smutasa zalapalam :(
teraz jest ok tylko senna jestem ale to mam o kazdej porze dnia,no i oczy mnie zaczely swedziec.
Nie znam tutaj nikogo,mam nadzieje ze znajde tutaj pokrewne dusze,poniewaz chorujemy na jedna a ta sama chorobe.
Pozdrawiam

przez Gosiulka 03 kwi 2009, 06:23
Majka26, ` ;) na pewno kogoś tutaj znajdziesz z pokrewną duszą :mrgreen:
Mój dzień wczoraj minął bardzo szybko :? Praca pochłonęła prawie cały wolny czas, pózniej miałam wizytę u psychologa. Wmawianie mi przez psychologa,że to nie była moja wina to co stało się kilkanaście lat temu chyba powoli daje skutki :P czuję się już trochę lepiej ;) Tylko nadal nie potrafię zabrać się za świąteczne porządki jakoś nie mam natchnienia. Ludzie na około maja już okna pomyte a ja daleko w polu z tym :shock:
Przyjaciel forum

przez Agal 03 kwi 2009, 10:11
Gosiulka nie martw się oknami i porządkami, nie jesteś w tym jedyna... Ja wczoraj rozmawiałam z koleżanką, która już ma porządki świąteczne skończone :O wpędzają mnie takie informacje w poczucie winy i utwierdzają w przekonaniu, że jestem do niczego, bo mam w domu bałagan :cry: :oops: i nie potrafię sobie przegadać, że pranie, prasowanie, gotowanie to nie najważniejsze w życiu rzeczy. No i mam przez to doła, ale wcale mnie to nie mobilizuje do zrobienia czegokolwiek. Moja mama jest pedantką i prawie wszyscy w rodzinie mają w domach na błysk i stąd chyba moje kompleksy w tym względzie.
Kiedyś będę wolna!

przez butt3rfly 03 kwi 2009, 11:47
Gosiulka, a co sie stało kilkanaście lat temu? (jeśli można wiedzieć)
*Chce, żeby wiara i emocje brały górę,
Chce się życiem cieszyć, nigdzie się nie spieszyć,

Śmieszyć tych, co zamiast żyć,
Nonsensów rzędami zapisują notesy,
I świadomie decydować jak chce żyć i kim chce być.*

One love.
Blesss.

przez depresyjny86 03 kwi 2009, 14:40
A ja wczoraj wyszłem sobie na spacer....kurcze nie wiedzialem,ze tak sieboje zwykłego spaceru...jak wyszłem z domu to myślalem,że umre ze strachu,w czasie spaceru czułem dosyć duży lęk...a przed wyjściem z domu czułem sie tak jakbym miał zaraz wyjśc na egzamin maturalny....
:)

przez Majka26 03 kwi 2009, 15:28
Wita wszystkich forumowiczow.
Dziekuje Gosiulko,mam nadzieje ze tak bedzie.
Obudzilam sie o 7 odprowadzilam starsza corke na przystanek autobusowy,sprawdzilam w necie wiadomosci i poszlam dalej spac(nie robilam tego juz od 2 tygodni)wstalam o 10 poniewaz corka mlodsza mnie obudzila bo zle sie czula,dostala ospe i goraczke od zapalenia gardla i we mnie strach,panika,mama mnie uspokoila.Goraczka nie schodzi a ja juz sie boje,nie mam czym jechac z nia do lekarza(zawsze jezdzilam z sasiadem ktory dzisiaj pochal na 16 do kosciola)nie wiem co mam robic boje sie-strasznie sie boje :cry:

przez Venus 03 kwi 2009, 18:59
A ja dziś odwaliłam numer i nie pojechałam przez doła na terapię i takim o to sposobem zakończyłam szósty tydzień, tak więc jestem na półmetku :?
Bla bla bla...

przez Gosiulka 03 kwi 2009, 21:05
butt3rfly, ojjj raczej nie napiszę co się stało te kilkanaście lat temu :? Za bardzo bolesne dla mnie :cry: Tak długo czekałam na to aby wyrzucić to z siebie no i udało mi się jakoś przy pomocy psychologa :P Za długo to chyba dusiłam w sobie. Fakt jest już mi trochę lepiej ale jeszcze to nie jest to. Nie potrafię sobie wbić tego do głowy że to nie moja wina była tylko ..... :? No cóż może czas jakoś uleczy rany ;)
Przyjaciel forum

przez LucidMan 03 kwi 2009, 21:08
Heh zdążyłem się opalić dzisiejszym słońcem :D A że mnie szybko łapie, to nie trzeba mi dużo :D
Ok, zdezintegrowałem dzisiaj takie pojęcia jak kobiecość, męskość i nadzieja, więc czas na zasłużony odpoczynek.. Trzeba w końcu odespać ten wczorajszo-dzisiejszy wypad :roll:
A propo klubów.. Wentylacja to konieczność !!! Z dymu papierosowego łeb mnie tak nap*** w nocy, że myślałem że nie zasnę do rana (dużo się nie pomyliłem).

Do Venus: zdarza się.

Do Gosiulka: czas nie leczy ran, tylko je goi. Żeby rana się dobrze goiła, trzeba ją porządnie oczyścić !!

Pozdrawiam 8)
Lucid life

przez Gosiulka 03 kwi 2009, 21:16
LucidMan, no wlasnie teraz na wizytach u psychologa walkujemy ten temat :? Jest bardzo ciezko ale mam nadzieje ze uda mi sie jakos to przetrwac ;)
Przyjaciel forum

przez Majka26 03 kwi 2009, 23:03
Ja tez powinnam skonsultowac sie z psychologiem,tylko jak poznac dobrego specjaliste?

Sortuj wg