Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez cynosia27 28 paź 2008, 18:59
Gosiulka to moze idz do gina -kobiety bedzie przyjemniej ;)
Pierwszy krok ku pokonaniu jakiejkolwiek trudności to jej akceptacja. "Czego nie da się pokonać trzeba przetrwać".

przez Gosiulka 28 paź 2008, 19:06
cynosia27, właśnie w tym rzecz że u nas nie ma kobiet w tym fachu a muszę iść na wizytę bo nie dość że i tak przegięłam z czasem to u szwagierki wykryto guza i strasznie się boję co u mnie może się dziać a ona nie była tylko 5 lat a ja 11 lat :oops: najwyżej jak będę czuła panikę przed gabinetem to zwieję i kropka hi hi :oops:
Przyjaciel forum

przez offtopic 28 paź 2008, 19:24
Misiek napisał(a):offtopic, Nie przejmuj się... Niektórzy nigdy nie zrozumieją czym jest nerwica..

Dzięki, ale od dzisiaj chyba będzie już łatwiej w domu.
Coś we mnie pękło zdobyłem się na odwagę( choć wahanie i emocje były) i dzisiaj po 7 latach powiedziałem wszystko najpierw matce a później kiedy doszedł ojciec także jemu. Ciężko było im w to początkowo uwierzyć, doznali rozległego szoku że to tyle lat trwało a oni nic nie wiedzieli. Jak powiedziałem o nerwicy to zdecydowałem że pójdę dalej i powiem też skąd się ona wzięła. To był najtrudniejszy moment, poleciały łzy, popłakałem się ( choć nigdy mnie chyba nie widzieli płaczącego). No i wyłożyłem kawę na ławę,powiedziałem o prześladowaniu o znęcaniu sie psychicznym w szkole i w ogóle wszystko.... Poczułem ulgę która trwała kilka godzin, teraz jestem w dziwnym nastroju, z uczuciem niepewności co to będzie dalej w domu po tym sądnym dniu...
Zmiany nadeszły, małe bo małe ale cieszą :)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Gosiulka 28 paź 2008, 19:39
offtopic, gratuluję to już wielki krok ja też jak mówiłam siostrze jednej a pózniej po dwóch latach drugiej to przy każdej płakałam Jestem bardzo ciekawa co na to twoi rodzice jak zareagowali nie mówili ci nic w tej sprawie chcą ci pomóc ???

---- EDIT ----

tekla, fakt lęk przed dentysta to chyba każdy taki ma ale pomyśl jak już tam będziesz że twój uśmiech będzie ładniejszy jak już od niego wyjdziesz i wtedy następna wizyta będzie już spokojniejsza ;)
Przyjaciel forum

przez Misiek 28 paź 2008, 19:51
offtopic, to pogratulować... :smile:

przez depresyjny86 28 paź 2008, 19:54
Offtopic-gratulacje

A moj dzisiejszy dzień taki jak zwykle,jedyną rzeczą jaka mnie męczy to to czy czasem nie uszkodziłem sobie trzustki...<mam brzuch przepełniony:(>

A co do tsh to zrbiłem 2 lata temu i wynik wyszedl dobry....chociaż powiem szczerze że miejsce w któym te badania robiono nie wzbdzalo i nie wzbudza mojego poczucia pewności co do prawidłowego wyniku....no ale teraz już nikt mi nie da kasy i pozwolenia na takie badanie<chodzi o rodziców>,bo wg nich te badanie jest już zrobione i NIE MAM tego badania robicdrugi raz...
Ostatnio edytowano 28 paź 2008, 19:58 przez depresyjny86, łącznie edytowano 1 raz
:)

przez Misiek 28 paź 2008, 19:57
człowiek nerwica, Napewno nic sobie nie uszkodziłeś...

przez ewa125 28 paź 2008, 20:01
jestem od 6 rano na nogach, wlasnie wrocilam z roboty i ... polecam takie zajecie umyslu!! :D wogole nie mialam czasu na glupie myslenie. teraz jestem w domku i czuje sie zmeczona ale silniejsza 100 razy niz w niektore dni w ktore nic nie robilam ale za to dopadala mnie nerwica.

przez depresyjny86 28 paź 2008, 20:03
Offtopic-jeszcze raz brawo za odwage.......zrobileś to czego ja nigdy nie zrobiłem...jakoś nigdy nie mialem odwagi powiedzieć skąd to wszystko sięwzieło moim rodzicom.<niestety z tego powodu ze za dobrze ich znam i wiem jaka bylaby reakcja na to co bym powiedział:(>

przez Misiek 28 paź 2008, 20:06
człowiek nerwica, a może się mylisz i zareagowaliby całkiem dobrze...

przez Misiek 28 paź 2008, 20:11
tekla, tak Ci się tylko wydaje.... mi zresztą też...

przez Gosiulka 28 paź 2008, 20:21
tekla, rozumiem ciebie naprawdę ja od zawsze bałam się dentysty wystarczyło że tylko poczułam zapach i już uciekałam Dopiero jak zaczęłam z dziećmi chodzić do dentysty i w żadnym wypadku nie mogłam uciec bo co sobie by o mnie pomyśleli to już wtedy i ja powoli z nimi chodziłam i siadałam na fotel Cała się trzęsłam ale trafiłam na dobrego dentystę który ze mną zawsze rozmawiał i pocieszał i wtedy jakoś mijał strach Teraz jak chodzę to biorę dwa znieczulenie jeden aby nie czuć zastrzyku a drugi to już sam zastrzyk znieczulający :oops: Może spróbuj następnym razem iść ze słuchawkami na uszach co ?? może głupi pomysł ale przynajmniej wyciszy dżwięki te okropne piszczące
Przyjaciel forum

przez depresyjny86 28 paź 2008, 20:30
Misiek..ne zareagowali by dobrze bo:moi rodzice uwielbiaja wręcz nabijać siez innych ludzi,nie szanuja nikogo,śmieją sie z ludzi obgaduja wszystkich,ze mnie też się często bardzo nabijaja:(więc jakbym im powiedział o przyczynach nerwicy to dopiero by mogli sobie po mnie "pojeżdzić":(.

przez Misiek 28 paź 2008, 21:53
człowiek nerwica, No chyba że tak...

Sortuj wg