Skocz do zawartości
Nerwica.com

O co w tym chodzi?


Bac

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć mam dość nietypowa sytuację i nawet nie wiem gdzie to dać. Otóż w zimowych miesiącach stałem się jakiś malomowny. Ciągle chciało mi się spać. Czułem brak energii. Dodatkowo sytuację stresujące powodowały jakiś strach i wtedy w ogóle nie miałem potrzeby mówienia. Niektóre rzeczy, które pisałem i teraz je czytam to łapie się za głowę, że moglem pisać takie głupoty. Wiecie czym to może być spowodowane? Zastanawiam się o co w tym wszystkim chodziło. 

Gdy zrobiło się ciepło głowa jakby wróciła na właściwe tory i aktualnie z tym problemu nie mam. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sezonowa depresja? Niektorzy tak maja. Jest ciemno, zimno, nie chce sie nic robic.

Ja tylko zgaduje, ale brak slonca tez robi swoje, pojawia sie niedobor witaminy d3. Nastepnym razem sprobuj brac suplementy, a jak nie to do lekarza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Bac napisał(a):

Cześć mam dość nietypowa sytuację i nawet nie wiem gdzie to dać. Otóż w zimowych miesiącach stałem się jakiś malomowny. Ciągle chciało mi się spać. Czułem brak energii. Dodatkowo sytuację stresujące powodowały jakiś strach i wtedy w ogóle nie miałem potrzeby mówienia. Niektóre rzeczy, które pisałem i teraz je czytam to łapie się za głowę, że moglem pisać takie głupoty. Wiecie czym to może być spowodowane? Zastanawiam się o co w tym wszystkim chodziło. 

Gdy zrobiło się ciepło głowa jakby wróciła na właściwe tory i aktualnie z tym problemu nie mam. 

Tak jak wyżej zostało napisane. Brak słońca, zimno itp. Człowiek więcej siedzi w domu i za dużo myśli. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Takiten napisał(a):

Sezonowa depresja? Niektorzy tak maja. Jest ciemno, zimno, nie chce sie nic robic.

Ja tylko zgaduje, ale brak slonca tez robi swoje, pojawia sie niedobor witaminy d3. Nastepnym razem sprobuj brac suplementy, a jak nie to do lekarza.

Suple były. Nie wiem o co w tym chodziło. Przez ten okres skomplikowały mi się pewne sytuację, że nie będę w stanie tego naprawić. Ehh... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale brales d3? A moze wczesniej miales nadmiar stresu? Nie mam pojecia. Nikt tu nie jest wrozka i jedyne co mozna to cos poradzic na podstawie wlasnych doswiadczen. Jesli obawiasz sie ze sytuacja moze sie powtorzyc to skieruj sie do lekarza pierwszego kontaktu i z nim pogadaj, ten najwyzej przekieruje cie dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×