"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Bobby6 15 lis 2015, 01:57
Steviear napisał(a):Mam tyle planów a zupełnie brakuje mi sił do ich realizacji.

Ja do czegokolwiek też zabieram się po kilka dni. To dobrze ze masz chociaż jakieś plany na przyszłość.

przez natrętek 15 lis 2015, 10:06
Steviear, nie trzeba depresji do takich objawów, przy zaburzeniach osobowości jest całkiem podobnie z tym, że gorzej jeśli chodzi o leczenie bo tabletki na to nie działają tak jak przy depresji.
Gdy nie ma możliwości się zmienić, trzeba nauczyć się żyć ze swoją osobowością.
4w5/ISFJ

przez Moniczka213 15 lis 2015, 11:46
ile to jeszcze potrwa? ja juz nie mam sily.. ciagle placze.. nic nie ma sensu..
a jeszcze mam wazne egzaminy niedlugo le po prostu nie mam sily sie uczyc.. bo po co.. skoro nic nie ma sensu.. ;(

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Follow_ 15 lis 2015, 14:42
nic mi się nie chce...
Poddaję się nie mam siły na walkę...
Zazdroszczę ludziom szczęścia.

przez szrama 16 lis 2015, 01:14
Nie wiem jeszcze ile wytrzymam. Sam nie wiem co mam przez to rozumieć. Jeśli nie wytrzymam to co, nie jestem w stanie sobie nic zrobić, bo tak na prawdę chcę żyć, ale normalnie, a na to nie ma szans. Ja już nie wytrzymuję, a mimo to ciągle żyję, bo nie mam odwagi by to zakończyć. Wykończyła mnie samotność, hazard i wyśmiewanie czy bagatelizowanie ze strony najbliższych. Tym razem się już nie podniosę, nawet gdyby był ktoś obok, a bardzo kogoś potrzebuję, to nie wiele da, chcę tylko jednej osoby, bo nie wyrzucę jej z pamięci. Sam nie wiem jak to opisać i po co to piszę, chyba po to by ulżyć sobie w jakikolwiek sposób, nie ma to większego ładu. Umyłem się dziś po tygodniu i ogoliłem, powinienem pójść do fryzjera, ale po co i tak wypadną. Widzę w lustrze jak wypadają, a zakola zrobiły się chyba większe niż u mojego taty starszego o 30 lat.

przez Follow_ 16 lis 2015, 03:08
Podnieś się z tego dla siebie... bo żyjesz tylko dla siebie...
Poddaję się nie mam siły na walkę...
Zazdroszczę ludziom szczęścia.

przez Peter88 16 lis 2015, 15:31
szrama napisał(a): Tym razem się już nie podniosę, nawet gdyby był ktoś obok, a bardzo kogoś potrzebuję, to nie wiele da, chcę tylko jednej osoby, bo nie wyrzucę jej z pamięci.

Czyli kogo chcesz?

przez Infinity 16 lis 2015, 17:46
Mam fatalną kontuzje i ruszam się tempem żółwia. Wysmarowałam się maściami, japa się cieszy że może chociaż naczynia pomyje a nie będę leżeć bezproduktywnie i z tego całego podekscytowania wizji zmywana garów otworzyłam żeliwne drzwiczki od pieca nagrzane prawie do czerwoności gołą ręką. Auuuuć :hide:

przez zalezna 17 lis 2015, 00:09
wk***a mnie ignorancja i arogancja ludzka. na to nie ma lekarstwa :/
zalezna

przez Steviear 17 lis 2015, 13:04
Nic mnie nie rusza. Nie płaczę. Choc wiem że jestem na dnie. Jutro bedzie dobrze ale dzis moglabym umrzec. Co za fatalna rezygnacja. Co ją mogę zrobić by się poczuć lepiej? By nie mieć wyrzutów sumienia.. Mogłabym isc na uczelnie- jedną mądra myśl w mojej głowie. A jak ktoś mnie zapyta dlaczego przyszłam tylko na koniec? A jak mama się dowie że klamalam mówiąc że dziś mam wolne? Będzie mnie już zawsze sprawdzac, traktować jak nieudacznika. Nie wiem co mam zrobić, boje się dziś przebywać w gronie znanych mi ludzi. Boje się że ktoś zauważy mój smutek, zapyta o coś a ją będę płakać, płaczu nie powstrzymam. :(

przez arminn 17 lis 2015, 14:57
Znacie ten ból? W kościach, w ramionach, w kręgosłupie, w płucach..Kiedy ciężko wam złapać oddech. Kiedy komuś obok mówicie: "cierpię". A osoba odpowiada: "co ja Ci na to poradzę?"..Tak więc największa okrutna prawda depresji polega na tym, że tak naprawdę mierzymy się z nią sami ze sobą w swoim wnętrzu. Świat zewnętrzny nie może sobie wyobrazić tego stanu. Osoba chora niekiedy jest postrzegana jako ciężar przez rodzinę/otoczenie. Wydaje się, że ludzie wokół takiej osoby też niejako mierzą się z depresją. Ale tak naprawdę to tylko my, sami, sami mierzymy się z nią w swoim wnętrzu.
Biorę tabletki. Ale czy w ulotce napisane jest lek na ból duszy ? ....

Przytulam wszystkich cierpiących.
ps. A tak w ogóle to podobno w przyszłym roku ma być wojna- także może nasze cierpienie i cierpienie tego świata poniekąd się skończy i nastąpi piękny początek (oczywiście nie mam na myśli NWO!).
Samotność jest wtedy, kiedy nie ma mnie we mnie..

przez zalezna 17 lis 2015, 17:12
dobija mnie to, że jestem chora i nic z tym nie moge zrobic.
zalezna

przez Pestka88 17 lis 2015, 21:46
Jak co roku fatalne samopoczucie, bezsilność i deprecha :why:

przez elo 20 lis 2015, 00:06
wary mnie tak swedza chociaz zaciskam je ze wszytkich sil tak ze prawie przegryzam naskorek i czuje na jezorze krew fu to takie obrzydliwe
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

https://www.youtube.com/watch?v=_xUFjl8LzmY&feature=kp
https://www.youtube.com/watch?v=RFzi8IQS-yY