"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez heisenberg45 14 lis 2015, 20:39
Wkurza mnie i irytuje że przez lęk i smutek stałem się bardzo żałosnym, zgorzkniałym człowieczkiem. Przez to że nie umiem być szczęśliwy, zazdroszczę ludziom, którym to się udaje i w konsekwencji ich nie lubię. To żałosne i chore :why:

przez Bobby6 15 lis 2015, 01:24
nic nie ma sensu...

przez tristezza 15 lis 2015, 01:27
Na świecie giną niewinni ludzie, a tu człowiek musi się pierdoolić z trudami życia.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Moniczka213 15 lis 2015, 01:29
nie chce isc do psychologa.. nie chce o tym nikomu opowiadac.. moze przejdzie kiedys samo? czy nie? :(

przez Bobby6 15 lis 2015, 01:39
Moniczka213 napisał(a):nie chce isc do psychologa.. nie chce o tym nikomu opowiadac.. moze przejdzie kiedys samo? czy nie? :(

ja czekam aż przejdzie samo
a wygaduje się o wszystkim tutaj bo nie mam gdzie indziej :)

przez Steviear 15 lis 2015, 01:52
Jestem beznadziejna po raz trzeci. tak rozkojarzona, w tej pierdolonej nerwicy że samo zabranie się do roboty zajęło mi kilka dni. Zawsze jak chciałam to serce zaczynało mi napierdalac i kłuć. Cały czas się boje że coś mi nie wyjdzie. I nie wyszlo. Ale jestem głupia że dopiero po 3godzinach pracy oprzytomnialam, znalazłam błędy. Wszystko muszę zacząć od nowa. Stracilam tyle czasu! Tyle nerwów, jestem wkurwiona na siebie. Nici z weekendu. Nici ze spokojnej niedzieli. Wszystko na ostatnia chwilę. Nie mam już sił. Nie chce mi się. Boję się, cały czas. Jestem wykończona choć prawie nic nie robię. Kładę się zmęczona i budze się zmęczona. Nie pamiętam żebym ostatnio miała choć troche energii, tyle ile bym chciała mieć. Mam tyle planów a zupełnie brakuje mi sił do ich realizacji. Nie wiem już totalnie jak sobie pomoc. Gdyby to była depresja to zwiększyła bym dawkę antydepresantu. Tylko to nie jest depresja, przynajmniej tak nie wygląda.. Nie wiem co mi jest, nie chce tak żyć.

przez Bobby6 15 lis 2015, 01:57
Steviear napisał(a):Mam tyle planów a zupełnie brakuje mi sił do ich realizacji.

Ja do czegokolwiek też zabieram się po kilka dni. To dobrze ze masz chociaż jakieś plany na przyszłość.

przez natrętek 15 lis 2015, 10:06
Steviear, nie trzeba depresji do takich objawów, przy zaburzeniach osobowości jest całkiem podobnie z tym, że gorzej jeśli chodzi o leczenie bo tabletki na to nie działają tak jak przy depresji.
Gdy nie ma możliwości się zmienić, trzeba nauczyć się żyć ze swoją osobowością.
4w5/ISFJ

przez Moniczka213 15 lis 2015, 11:46
ile to jeszcze potrwa? ja juz nie mam sily.. ciagle placze.. nic nie ma sensu..
a jeszcze mam wazne egzaminy niedlugo le po prostu nie mam sily sie uczyc.. bo po co.. skoro nic nie ma sensu.. ;(

przez Follow_ 15 lis 2015, 14:42
nic mi się nie chce...
Poddaję się nie mam siły na walkę...
Zazdroszczę ludziom szczęścia.

przez szrama 16 lis 2015, 01:14
Nie wiem jeszcze ile wytrzymam. Sam nie wiem co mam przez to rozumieć. Jeśli nie wytrzymam to co, nie jestem w stanie sobie nic zrobić, bo tak na prawdę chcę żyć, ale normalnie, a na to nie ma szans. Ja już nie wytrzymuję, a mimo to ciągle żyję, bo nie mam odwagi by to zakończyć. Wykończyła mnie samotność, hazard i wyśmiewanie czy bagatelizowanie ze strony najbliższych. Tym razem się już nie podniosę, nawet gdyby był ktoś obok, a bardzo kogoś potrzebuję, to nie wiele da, chcę tylko jednej osoby, bo nie wyrzucę jej z pamięci. Sam nie wiem jak to opisać i po co to piszę, chyba po to by ulżyć sobie w jakikolwiek sposób, nie ma to większego ładu. Umyłem się dziś po tygodniu i ogoliłem, powinienem pójść do fryzjera, ale po co i tak wypadną. Widzę w lustrze jak wypadają, a zakola zrobiły się chyba większe niż u mojego taty starszego o 30 lat.

przez Follow_ 16 lis 2015, 03:08
Podnieś się z tego dla siebie... bo żyjesz tylko dla siebie...
Poddaję się nie mam siły na walkę...
Zazdroszczę ludziom szczęścia.

przez Peter88 16 lis 2015, 15:31
szrama napisał(a): Tym razem się już nie podniosę, nawet gdyby był ktoś obok, a bardzo kogoś potrzebuję, to nie wiele da, chcę tylko jednej osoby, bo nie wyrzucę jej z pamięci.

Czyli kogo chcesz?

przez Infinity 16 lis 2015, 17:46
Mam fatalną kontuzje i ruszam się tempem żółwia. Wysmarowałam się maściami, japa się cieszy że może chociaż naczynia pomyje a nie będę leżeć bezproduktywnie i z tego całego podekscytowania wizji zmywana garów otworzyłam żeliwne drzwiczki od pieca nagrzane prawie do czerwoności gołą ręką. Auuuuć :hide:

Sortuj wg