"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez b-s 11 cze 2007, 20:58
rozmiawiam o tym. ale nie jest mi latwiej.
kolejna stracona szansa na szczescie:(
b-s

przez laven 11 cze 2007, 21:00
Dziewczęta, dacie radę. Wierzę, że halucynacje to coś okropnego. Łatwo mi to mówić, ale jakby spróbować je zignorować. W końcu nasz mózg je produkuje. Nie wiem :(. Ale nie traćcie wiary. Kiedyś musi sie wszystko ułożyć. Trzymajcie się mocno. Nie pozwólcie sobą zawładnąć. Pozdrawiam serdecznie. Wierzę, że uporacie się wszyscy z tym piekłem. Jeszcze raz pozdrawiam gorąco.

przez Samanta 11 cze 2007, 21:10
B-s nie martw się! zaniedługo spojrzysz na to wszystko z dystansu, a szans na szczescie masz jeszcze wiele kochana
laven Racja, nie mozemy się dać zawładnąć! Jestesmy silniejsi!

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez smutna48 11 cze 2007, 21:16
Trzymajcie się Dziewczynki duzo ciepla wam śle i sily <przytul>
"Myśl to energia. Możesz stworzyć bądź zniszczyć swój świat swoimi myślami."
Susan Taylor

przez Samanta 11 cze 2007, 21:21
Dziękujemy i tobie też wysyłamy pozytywną energię i dużooo mocy aby pokonać wszelkie sprzeciwnosci losu :)<tulam>

przez smutna48 11 cze 2007, 21:46
dzieki ;)
Susan Taylor

przez laven 11 cze 2007, 22:17
Tak. Próbuję wszystkich pocieszać. A teraz żałuję, że nie udała mi się moja próba. Ale na kolejną nie mam siły. A i przeklęta nadzieja mi nie pozwala. Coś mnie trzyma. A czuję się tak źle. Nie panuję nad sobą. Przekraczam granicę bólu. Czuję to. Nie dam rady.

przez smutna48 11 cze 2007, 22:33
i trzymaj sie ciezko wiem mnie tez jeszcze jest róznie nie chciałam brac leków bo mnie zmulały i eghh sama sobie jakoś radze <przytul> brakuje ikonki ;)

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 10:44 pm ]
Obrazek

Bethi mam nadzieje ze U Ciebie lepiej trzymaj się

dobrej nocki wszystkim i wogle
Susan Taylor

przez Martusia 12 cze 2007, 10:41
A ja tak sobie myślę, ze przeżyłam najgorszą postać depresji i żyję do dziś i nie żałuję. Bo gdy się przeczeka i pozwoli sobie pomóc to wreszcie nadchodzą te lepsze dni. Wiem jak to jest nie mieć sił, wiem jak to jest, gd ból ogarnia Cię z każdej strony a nawet nie czuje się juz potrzeby by to przerwać, bo myśl jest jedna, przestać istnieć. Ale przetrwałam, dziś zyję, choć od prawie roku mogłabym już ie żyć i nie żałuję. kiedyś nadchodzi poprawa. to trudne i bardzo boli, trzeba na nowo uczyć się czuć i żyć. Ale ja juz śmieję się na prawdę i czuję, że warto było walczyć.
Nie poddawajcie się.
Nie da się skasować wspomnień, ale da się z nimi szczęśliwie żyć.
Przyjaciel forum

przez Pstryk 12 cze 2007, 17:48
Witaj Drużyno!
Ojoj, nie złośćcie się, ale jak przeczytałam, że nie tylko mi się zdarza coś słyszeć, czego nie było, to mi tak raźniej na serduszku, że nie jestem sama :D
A wieczorem miałam atak astmy. Matka akurat przechodziła i zaczęła panikować a ja nie mogłam jej uspokoić, bo nie mogłam mówić tak mnie ścisnęło. Zaraz doszedł jeszcze Kuba i zaczął biadolić. Usłyszeli to dziadkowie (notabene jak trzeba to nic nie słyszą) i tym oto sposobem zaczęłam się dusić jeszcze bardziej, a jak usłyszałam, że wzywają pogotowie to już mnie dobili.
Dzisiaj jest ok.
Smutna, czy "nie będę miała internetu" oznacza, że nie będzie Cię na forum????? Ja nie chcę!!!!!!!!!!!!
Martusia, Słoneczko jak to zrobiłaś? To bardzo podnosi mnie na duchu, gdy ktoś napisze takiego posta :D
Pozdrawiam wszystkich cieplutko!
Pstryk

przez smutna48 12 cze 2007, 17:54
Bethi jajestem ostatni nałog internetowy nie mogla bym nie miec na stałe strach się bac co by się ze mną stalo ...
Ostatnio edytowano 01 lip 2007, 22:01 przez smutna48, łącznie edytowano 1 raz
Susan Taylor

przez Zośka 13 cze 2007, 18:04
Oj smutna48 , wracaj szybciutko, stesknimy sie;)
Niby ze mna juz wszystko dobrze , jednak sa momenty ze mam wrazenie ze wracaja pewne stany , staram sie z tym walczyc, narazie wygrywam, ale co bedzie gdy przegram....
" Człowieka można zniszczyć, ale nie pokonać"

przez smutna48 13 cze 2007, 18:19
NIe przegrasz poradzisz sobie otaczaj się ludzmi spędzaj znimi czas akurat wakacje lato są ku temu okazje wypad nad wodę czy gdzies niemyśl o tym nie dołuj się a moze ktoś nowy dobry i szczery tzn, jakiś ładny przysrojny chłopak pojawi się w Twoim zyciu... kto wie wszystko jest możliwe ;)
Susan Taylor

przez Pstryk 13 cze 2007, 18:21
Zośka nic nie będzie. Świat się nie zawali. Popatrz, w jakim stanie byłaś pół roku temu. A teraz? Ma wszystko wrócić, bo masz gorszy dzień? Nie, Kochanie! Pozwól sobie na słabość. Nie jesteś Supermenem. Nie ma ideałów. Wykorzystaj ten czas na relax, zrozumienie siebie, tego co się z Tobą dzieje.
Pstryk

Sortuj wg