Plany, marzenia, cele...

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Plany, marzenia, cele...

przez Saraid 05 gru 2012, 09:11
Moj cel to randka z kolegą Saiga
:D jeśli nie zwieje przede mną.
Saraid

Plany, marzenia, cele...

przez shinobi 05 gru 2012, 09:19
człowiek nerwica napisał(a):Przeczytałem "Plany, marzenia, cwele..." - tak jakby ten topic miał być o mnie :mrgreen:

Nie przejmuj się. Tu na forum jest temat [Moszna], wiadomo z czym mi sięzawsze kojarzy.

Plany, marzenia, cele...

przez szczypiorek86 05 gru 2012, 14:43
barikello napisał(a):Tomcio Nerwica chyba lenistwo się kłania w tym przypadku :P Ale może dziewczynom podoba się zarośnięty facet hmmm, może się nie golić :P

Ty masz się z tym dobrze czuć a nie ma się to dziewczynie podobać .Jeżeli będzie to ta ... to Jej się spodoba :P
szczypiorek86

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Plany, marzenia, cele...

przez barikello 06 gru 2012, 01:51
Dobrze się czuję, póki mnie ludzie nie widzą... inaczej jest problem :mrgreen:

Żeby nie robić OT, cel na jutro(a raczej na dziś):

- przełamać swoją nieśmiałość, idąc do warzywniaka po szczypior, którego mam zamiar zjeść z białym twarożkiem i chlebkiem :P
barikello

Plany, marzenia, cele...

przez Arhol 06 gru 2012, 02:02
barikello, to sprzedawczyni jakaś zacna że strach czy nieśmiałość :P?
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Plany, marzenia, cele...

przez Adam Smith 06 gru 2012, 02:09
Chce wrócić do ćwiczeń , bo tylko jem cały dzień :roll: myślałem żeby zacząć jeżdzić na rowerze , ale jestem strasznie wrażliwy na mróz i po 15 minutach pewnie wrócę do domu , więc pozostaje zestaw chipsy - piwo i eurosport :D następnym celem jest przetrwanie jutro w pracy tych 8 godzin i upomnienie się o obiecaną podwyżkę u szefa :D
Adam Smith

Plany, marzenia, cele...

przez barikello 06 gru 2012, 02:11
Saiga, w rzeczy samej... onieśmielają mnie jej duże.. walory :P Dlatego kupno szczypiora będzie dobrym pretekstem żeby się jakoś przełamać pod tym względem :mrgreen:

Późno się robi i chyba zaczynam głupoty pisać, ale co mi tam...jeszcze dziś na moim stole będzie szczypior :twisted:
barikello

Plany, marzenia, cele...

przez Adam Smith 06 gru 2012, 02:13
Saiga, w rzeczy samej... onieśmielają mnie jej duże.. walory :P

Rozumiem cie doskonale :D ostatnio stałem przed centrum handlowym i moim oczom ukazała się grupa modelek która wybierała się do tego centrum na pokaz mody ... o mało papierosa nie połknąłem z wrażenia :P
Adam Smith

Plany, marzenia, cele...

przez Monar 06 gru 2012, 02:15
Tomcio Nerwica, mam koleżankę modelkę... Ładna jest, ale płaska jak deska.
Monar

Plany, marzenia, cele...

przez Pieprz 06 gru 2012, 02:22
więcej zarabiać, żeby mnie było stać na mieszkanie
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

Plany, marzenia, cele...

przez Arhol 06 gru 2012, 02:23
Na mnie modelki nie wywierają aż takiego wrażenia jak czasem jakaś zwykła i ładna dziewczyna,bo czasem wyglądają jak śmierć na chorągwii, po drugie i tak "poza zasięgiem" :D
Przykładem wymyślonym na poczekaniu jest Anja rubik,niby świetna itd - a dla mnie to "tragiczny wieszak" i nie podoba się wielu ludziom w jakimkolwiek stopniu.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Plany, marzenia, cele...

przez barikello 06 gru 2012, 02:28
Ja dzisiaj oglądałem "Goło i wesoło'... tam mają cyce jak donice, ach te Ukrainki :mrgreen:
barikello

Plany, marzenia, cele...

przez Adam Smith 06 gru 2012, 02:29
Monar, Wole kobiety bardziej przy kości , ale taka ilość kobiet skąpo ubranych potrafi wywrzeć na człowieku wrażenie :D
Adam Smith

Plany, marzenia, cele...

przez Monar 06 gru 2012, 02:29
i tak "poza zasięgiem"

tylko tak się myśli... w końcu "wyższe sfery", miałam problem z zakolegowaniem się z tą moją koleżanką modelką, ale... to tylko pozory, naprawdę. takie modelki okazują się naprawdę fajne, miłe, towarzyskie! a akurat ta moja koleżanka, co ją znam, nie robi z siebie "nie wiadomo kogo". jest sobą, nie ma żadnej popisówy, rozmawia ze wszystkimi, których lubi i jest wgl spoko, także faceci - nawet wśród modelek macie szanse. :mrgreen:

-- 06 gru 2012, 01:30 --

barikello, tam mają sztuczne cyce. i aż za duże. nienaturalnie to wygląda. w życiu takich bym nie chciała miec. :hide:
Monar

Sortuj wg