Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

cadarxx

Użytkownik
 • Zawartość

  369
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Jak klikam w nowy dział "Metody niekonwencjonalne" to wyskakuje mi: "Nie masz wymaganych uprawnień, aby czytać posty na tym forum." Czy to oznacza, że póki co dostęp tam mają tylko moderatorzy czy jest to na zasadzie "psom i cadaromxx wstęp wzbroniony" ?
 2. Moim zdaniem to nie prowokacja. Za czasów szkolnych też miałem "manię średniej", zupełnie niepotrzebnie. Tak to jest, jak się słucha starszych i niby mądrzejszych .
 3. Więc ucz się na cudzych błędach, żebyś sama ich nie popełniła.
 4. Chyba nie myślałaś, że wszyscy ludzie na świecie są dobrzy ? Bardziej prawdopodobne, że jest odwrotnie, czyli że to ona uważa się za lepszą i gorszych traktuje po chamsku. Co ją ma zaboleć, skoro ona to robi specjalnie i dobrze wie, że ich to irytuje? Będzie ich tylko jeszcze bardziej gnębić wiedząc, że osiąga swój cel.
 5. Najważniejsza jest odporność psychiczna, bo przecież nie brakuje osób, które to wszystko mają, żyją jak w bajce, a przyczyny choroby sami nie znają. Oczywiście wiadome jest, że bogaty człowiek, któremu powodzi się w życiu, mający kochającą rodzinę ma o wiele mniejsze szanse na zachorowanie od nieudacznika życiowego.
 6. Nic to nie da, bo ona to robi specjalnie, żeby wam dopiec. Jeśli w waszej grupie nie ma zasady "jeden za wszystkich, wszyscy za jednego", to nic nie zdziałacie.
 7. W tym problem, że nie ma żadnego cudownego sposobu z prostej przyczyny- nic nie możecie jej zrobić, a ona wam tak- może was zwolnić, a o nowych pracowników nietrudno. Jedyna szansa to może jakiś niewielki strajk całą grupą, ale to pewnie nie przejdzie(ludzie w większości to tchórze, więc na to nie pójdą). To jest trochę tak jak w PiS- zapewne prawie każdy nie znosi Jarosława, ale muszą się z nim zgadzać, ciepło o nim mówić, znosić jego humory, wygadywać czasem słowa absurdalne i najlepiej mieć podobne warunki fizyczne do niego . Wówczas rzeczywiście będzie spokój, bo nie będzie jej już w pracy.... Jak się zadrze z szefem, to długo już się nie popracuje, najmniejszy pretekst i wylatuje.
 8. Jest na to jeden sposób- nie pracować u kogoś, być sam sobie szefem, w przeciwnym wypadku trzeba akceptować humory osób na wyższych stanowiskach.
 9. cadarxx

  Nowe subforum

  Terapie niekonwencjonalne.
 10. cadarxx

  nie lubię świąt!

  Jak co roku "Kewin sam w domu" oraz "Kewin sam w NY" .
 11. Nie słuchaj gróźb rodziców i nauczycieli. Jakby np. nauczyciele mieli rację, to zdawalność matury co roku wynosiłaby ok. 10%, a nie 90%. Średnia z pierwszej czy drugiej klasy gimnazjum nie ma żadnego wpływu na to, do jakiej szkoły potem chcesz iść, więc nie ma się co wysilać. Jeśli się tyle uczysz i masz przeciętne wyniki to znaczy, że źle się uczysz. W pół godziny konkretnej, przemyślanej nauki można się nauczyć więcej, niż w 5 godzin bezsensownego wkuwania. Jesteś bardzo młody, polecam Ci więc kursy nauki szybkiego czytania oraz ćwiczenia na zapamiętywanie.
 12. cadarxx

  Jej byli

  Mały kryzys w związku, Twój lub jej wyjazd i nieszczęście gotowe, bo jakoś odreagować musi . Niedawno jeden chłopak żalił się tu na forum, że jego dziewczyna po zerwaniu wyznała mu kilka pikantnych szczegółów, że zbyt wierna mu nie była, a ta jego dziewczyna podobnie jak Twoja jako sposób na odreagowanie też wybierała seks. Poczytaj sobie i wyciągnij wnioski: depresja-nerwica-czy-obsesja-po-zerwaniu-i-zdradzie-t14612.html
 13. cadarxx

  nie lubię świąt!

  Boże Narodzenie to chyba jedyne święta, które jako tako lubię. Co do Sylwestra(nie chodzi mi tu o imię ), to nie lubię imprezować wtedy, gdy cała Polska robi to samo oraz nie lubię szampana.
 14. Prawdopodobieństwo napadu zalezy od wielu czynników, np. okolicy, godziny, postury, stylu, ilości zatargów i dużo dużo innych. Wiadomo, że ktoś mieszkający w nieciekawej okolicy, znienawidzony przez wszystkich, ubrany w koszulkę znienawidzonej drużyny piłkarskiej w danym mieście, ok. godz. 22:00, z fryzurą punkowca, ważący 60 kg, niosący w ręce kilka banknotów 200 zł ma raczej spore szanse na to, że ktoś go napadnie.
 15. cadarxx

  Prośba o bana dla suzak29.

  I właśnie dlatego należy eliminować tych niegrzecznych, żeby dalej panował ład i porządek. Jak już się zacznie robić chlew, to nikt tego nie opanuje.
×