Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez Mili89 28 cze 2015, 23:14
Ardash, dziękuje:* ją teraz się martwie za dwoje:( w sumie moja Cora jest chora kaszle katar ma i spala że mną dwie noce kaszlac na mnie więc może to faktycznie od wirusa. ..
Tak mocno bola mięśnie ud i jakby miednica... Rano bolalo mnie gardło... No nic może jakoś wytrzyma a już chciałam jechać do szpitala ale wezme paracetamol i prenalen może jutro będzie lepiej . boje się sepsy i jakiś zapaleń mózgu ehh
www.silveris.pl polecam i zapraszam <3

przez alu 28 cze 2015, 23:17
Mili89, skoro Twoja córa dostała antybiotyk to to bakteria, a nie wirus! No chyba, że lekarz wypisuje antybiotyki na wszystko - jeśli tak to jest to karygodne!
Bardzo współczuję Co tych mdłości :(
alu

przez Mili89 28 cze 2015, 23:23
alu Cora dostała antybiotyk na zapalenie ucha kaszel i katar przyszły później ...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez alu 28 cze 2015, 23:25
A tak tak, wybacz - zapomniałam o tym uchu!
No to cóż, pewnie rozłożyło Cię przeziębienie. Zostaje Ci sok malinowy, cytryna, miód i syrop z cebuli. Będzie dobrze! :*
alu

przez zagubiona00 28 cze 2015, 23:34
Mili89, nie rozumiem dlaczego się stresujesz takim pulsem, przecież jest całkiem normalny :). Dużo zdrowia życzę :)

bezsilna_22, sama się nakręcasz. To błędne kolo, źle się odzywiasz, to kręgosłup boli, a nie zaczniesz jeść normalnie, bo jelita. Dopóki sama nie rozumiesz, jak bardzo sobie szkodzisz nikt Ci nie pomoże. Musisz jak najszybciej przytyć, jesteś bardzo chuda.

nerwa, nie martw się, to pewnie przez ta pogodę, poza tym po wstaniu z łóżka często tak jest, główka do góry :)

przez Mili89 28 cze 2015, 23:38
Eh właśnie wypilam prenalen syrop dla kobiet w ciąży i wzięłam paracetamol. Głową mnie zaczęła bolec a co do pulsu to ostatnio mam dużo niższy ale teraz pewnie za bardzo się stresuje... Nawet nie mam jak sprawdzić czy mam gorączkę

przez Pawelt 29 cze 2015, 02:27
A ja właśnie na porodówce z żonką :)
X_x

przez Ardash 29 cze 2015, 06:46
Pawelt czyli nadszedl ten wielki dzien :D :D Mam nadzieje, z juz po wszystkim i mozecie juz z zona przytulic corcie :D :D

U mnie moi drodzy od wczoraj znowu jazdy... :cry: :cry: Oczywiscie piguly poszly w ruch. Dzis nie spie juz od 4 (leki, sraczka itp). Wlasnie zazylam koleja dawke leku i zastanawiam sie czy nie pojsc do lekarza...niech obejrzy te pieprzone znamiona :( Chce tez umowic sie na wyciecie, ale nie wiem jak przetrwam oczekiwanie na wyniki. Chce mi si wyc :why: :why: :why:

przez scooby 29 cze 2015, 07:26
Moi drodzy,
dzisiaj w nocy jak sie przebudzilam, to bolalo mnie to miejsce, dodatkowo promieniowalo do pachwiny.
Zastanawiam sie, czy bol nie zostal nasilony przez moje uciski tego miejsca.
Jesli bol sie nie zmniejszy zastanawiam sie nad wizyta w szpitalu lub w przychodni na wieczornej opiece.

przez Ardash 29 cze 2015, 08:04
scooby nie wiem, czy widzialas moj post na poprzedniej stronie. O tym samym pisalam, a mianowicie, ze uciskanie, gniecenie tego miejsca powoduje, ze staje sie ono wrazliwe na dotyk, opuchniete i boli.Mialam to samo jak pare miesiecy temu obmacywalam sobie piers. W koncu byla tak obolala, ze nie moglam jej dotknac.Zaczela kluc itp. Zreszta popytaj dziewczyn, ktore namietnie macaly wezly chlonne.Efekt: bolaca , opuchnieta szyja.
Moja rada: przez pare dni niczego nie macaj, nie dotykaj i zobaczysz czy bol stanie sie mniejszy.

przez Aurelitka 29 cze 2015, 09:05
Ardash, dziękuje za odpisanie, nie zauwązyłam faktycznie :P, a kiedy lekarz ostatnio oglądał te zmiany? jeśli nie kazał usuwać to tego nie rób, wiem, że teraz mi łatwiej jest pisać, bo jestem już po wyniku, ale uwierz mi, że ja mam okropne znamiona wszędzie, duże dziwne, wcale nie okrągłe, i doktor powiedział, że w przyszłości czeka mnie jeszcze jedno usunięcie na pewno, jeśli z tymi pieprzykami nic się nie dzieje to daj im spokój, zobacz ja tego na plecach obcierał przez tyle lat, opalałam na słońcu i na solarium i przecież wkręcałąm sobie z tymi węzłami pod pachą, że to od tego, a doktor powiedział, że wszystko ok, jeśli Cię to uspokoi, choć nie sądze możesz się przejść, ale myślę, że lekarz i tak powie Ci jedno, a Ty będziesz sobie wkręcała
scooby, ja ja macałam szyje i pachy to tak mnie bolały, że szok :P

przez platek rozy 29 cze 2015, 09:07
nerwa, Dzieki za zyczenia:******* wiesz niekoniecznie przy migrenach musi byc duzy bol , czasami mam ten mniejszy ale wlasnie zz awrotami , widzeniem za mgla , aurami...
Dzis juz lepiej?

Ardash, witaj:) przy infekcjach wirusowych czesto bolaly mnie miesnie nog, na zmiany pogodowe zwlaszcza na duze deszcze tez mam spory bol nog , takie jakby rwanie w nich . To normalne . Moze to cos w ten desen >????
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

przez platek rozy 29 cze 2015, 09:08
Ardash, jesli tak sie znamionami martwisz to idz , ja bylam ze swoimi i okazalo sie ze to nic groznego . Lepsza chwila strachu niz zamartwianie sie po calych dniach :*
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

przez nerwa 29 cze 2015, 09:59
platek rozy, no wlasnie ja zawsze mialam aure + potem mega bol glowy i wymiotowanie. Jeszcze dodatkowo od wczoraj mam okres, iwec ogolnie mialam ciezką noc, z dodatkowymi bolami brzucha :/ dzisiaj jestem nieprzytomna, głowa dalej troche ćmi i chyba posiedze sobie w domu.

A co do bólu nóg - mnie tez czesto bolą przed deszczem. Takie "rwanie" w kolanach najbardziej, ale i w calych nogach czesto. Nawet ze 3 czy 4 dni temu, bolaly mnie całą noc - musialam natrzec jakimis specyfikami :)
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

Sortuj wg