Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez malenstwo31 27 kwi 2015, 11:27
Krwozercza Mysz ja czekałam 2 tygodnie, ale byłam prywatnie, Moja koleżanka czeka średnio 3 tygodnie. Spokojnie ja też się wkręcalam ,że pewni pani doktor zadzwoni ,ze mam się natychmiast wstawić, czarne scenariusze pisałam.

przez Krwiozercza_Mysz 27 kwi 2015, 11:39
malenstwo ja tez prywatnie .. 2 tyg robocze?
Krwiozercza_Mysz

przez Krwiozercza_Mysz 27 kwi 2015, 11:40
boshe na pewno cos jest nie tak
Krwiozercza_Mysz

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez malenstwo31 27 kwi 2015, 12:21
tak bite 2 tygodnie, to zalezy jakie obłożenie ma laboratorium. na to nie masz wpłytwu i wszystko jest OK zobaczysz! znam ten strach!

przez Mili89 27 kwi 2015, 14:30
Krwiozercza_Mysz, wszystko jest dobrze!!! ja zauwazylam, ze brak wiadomosci oznacza czesciej pozytywne rzeczy... nie zamartwiaj sie na zapas :)
tez tak shizowalam jak mialam badany wycinek z powodu nadzerki ... juz wyobrazalam sobie, ze jest cos nie tak, bo wyniku nawet w podanym terminie nie bylo- a okazalo sie, ze mieli poprostu ostry za...ol z badaniami ;) uszka do gory:)

ja dzis kolejny dzien przeziebiona... juz kaszle, odrywa mi sie ohydna flegma, katar, oczy bola... aaa :(
mam do Was pytanie : jak macie katar i kaszel to jak odrywa Wam sie ta flegma to czujecie jej taki posmak ohydny? czy to cos nie tak ??
www.silveris.pl polecam i zapraszam <3

przez nerwa 27 kwi 2015, 14:52
Krwiozercza_Mysz, ja też slyszalam, ze jak wyniki są złe, to informują bardzo szbyko. Wiec na pewno dobrze jest, dlatego sie nie spiesza :)

A ja mimo oslabienia staram sie normalnei cos robic, wyszlam z domu itd. Ale cały czas oslabienieeeeee - rece, nogi, wszystko!
az mi juz niedobrze od tej slabosci, mdlosci takie mam, jesc mi sie nie chce :-/ w zoladku tak dziwnie.
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

przez Mili89 27 kwi 2015, 15:09
nerwa, czytalam, ze bierzesz zen- szen - jak masz problemy ze snem to pamietaj, zeby brac go rano , bo on pobudza... to napewno nerwy ;* a moze przesilenie wiosenne ? a jak nie skupiasz sie na tym to jest lepiej ?;>
kazdy ma czasami takie dni ;* glowka do gory..

przez nerwa 27 kwi 2015, 15:13
Mili89, no wlasnie biore go rano :) i wlasciwie polowe dawki, bo na mnie zawsze te różne leki mocniej dzialają.
I ze spaniem jest ok. Az w sumie dziwie sie, bo przez wiele miesiecy (albo i lat) sypialam beznadziejnie, pozno zasypialam, budzilam sie czesto w nocy. A teraz, juz ze 2-3 miesiace, jest ok :)

Wlasnie najlepiej sie nie skupiac, ale wiadomo jak to jest :) heh... zaraz przychodza myslim typu - a moze to oslabienie od jakiejs ciezkiej choroby?
Potem mi przechodzi, i mysle sobie - po co ja glupia sie wkrecalam, minelo i jest dobrze. A potem za jakis czas, znowu ta sama historia :bezradny:
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

przez Mili89 27 kwi 2015, 16:00
nerwa, ja od lat zasypiam dopiero kolo 3... :( takie przyzwyczajenie organizmu...

ale mnie denerwuje to przeziebienie...robie sobie inhalacje z rozgniecionego czosnku :D
tez macie takie posmak tej flegmy w gardle jak ja odksztuszacie >>??

przez nerwa 27 kwi 2015, 16:34
Mili89, ja wlasnie przez kilka lat zasypialam o 3, a zdarzalo się i pozniej. A sen mialam dodatkowo plytki.
A teraz nie wiem co mi sie stalo, ale normalnie o 12 potrafie sie polozyc i zasnąc w pare minut :)

Ja nie czuje smaku flegmy, ale polecam inhalacje z Olbas Oil. Ja uwielbiam ten olejek :)

przez scooby 27 kwi 2015, 16:54
Dzisiaj u mnie pojawil sie bol z tylu lydki poczas chodzenia. I co - obstawiam, ze to zakrzapica ;( masakra :(

przez nerwa 27 kwi 2015, 16:59
scooby, heh :) mnie zawsze jak cos zakluje w nodze, to juz widze oczyma wyobrazni, ze zrobil mi sie jakis zator, i tylko licze, ile mi jeszcze czasu pozostalo.

przez Mili89 27 kwi 2015, 17:45
scooby, ja juz 3 razy bylam na izbie przyjec jak bolala mnie lydka- patrzyli na mnie troche jak na wariatke ale zawsze badali, bo raz mialam podluznego siniaka za kolanem dluugiego a to podobno mi jakas torbiel pekla :O... mierzyli obwody nog jakos pod kolanami na tej samej wysokosci... pewnie naciagnelas sobie jakis miesien- przy zakrzepicy to wyglada okrutnie...

kurde martwi mnie posmak tej flegmy przy kaszlu :/// nie chce zeby znow trzeba bylo brac antybiotyk...

przez malenstwo31 27 kwi 2015, 18:03
tyle się upisałam i to znikło wrrr.
Nerwa w kązdym razie znam twoje odczucia co do oslabienia, jak wstawałam złózka to miałam wrażenie ,że nogi ie są mnie w stanie nieść

Sortuj wg