Benzodiazepiny - Moja walka z uzależnieniem i odstawieniem

Dział poświęcony uzależnieniom. Na forum dyskutujemy na tematy: alkoholizm, hazard, uzależnienie seksualne, uzależnienie od gier komputerowych, pracoholizm, palenie nikotyny oraz inne.

przez shira123 16 lip 2017, 11:38
ja po Lorafenie czulam sie cudownie, ''na haju'' po prostu bosko. ale wiem ze to droga do nikad.
teraz nic nie biore z uspokajaczy, nawet sesje na studiach przetrwalam bez nich. wierzcie mi , da sie-relaks, oddychanie,pozytywne nastawienie i jest ok

przez shira123 16 lip 2017, 11:43
dariusz1990 napisał(a):Mam siebie cholernie dość.Byłem już na detoksie od benzo. I tak nic nie pomogło wróciłem do tego bagna.Mam siebie na prawdę dość .się jak mentalny śmieć dla którego nie ma już nadziei.Do tego jeszcze uzależnienie od Alko.Gdybym nie był zaszyty na bank chlałbym dalej.
Do tego żadnego wsparcia z zewnątrz.Nienawidzę siebie.Najchętniej skoczyłbym z okna.

nie wiem czy tu jeszcze zagladasz ale mysle ze pomoglaby ci psychoterapia.mozesz sie zapisac w NFZ za darmo. a chodzisz do AA. twoje zycie moze sie jeszcze zupelnie odmienic,to zalezy tylko od ciebie

Sortuj wg