Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

SayYes

Użytkownik
 • Zawartość

  329
 • Rejestracja

 1. Nie demonizujcie już tak tej pregabaliny. Jestem pewien ze ona nic nie namieszała a może nawet złagodziła skutki napadu... Moim zdaniem do dawki 300 na dobę jest bardzo bezpieczna. Odstawienie nie sprawia zadnych klopotow. Zresztą tak się wypowiada większość ludzi co brala ten lek i ja to potwierdzam.
 2. Ja nie biorę już żadnych psychotropów, raz jest lepiej a raz gorzej.... częściej ;lepiej dlatego rzadko tutaj zaglądam bo coraz mniej myślę o uzależnieniu... Nadal mam lekkie skutki odstawienne takie jak właśnie zawroty glowy i kłopoty ze snem ale daję radę.… Pozdrawiam wszystkich serdecznie.
 3. Przestan wracać do tego Alproxu bo pojadę tam i CIe w końcu uduszę...!!! Wszystko co Ci się dzieje a nie jest nowe to skutek nerwicy i odstawienia benzo. KONIEC I KROPKA !
 4. Hej . U mnie coraz więcej dobrych dni. Świat bez leków psychotropowych jest piękniejszy. Jasne ze zdarza się lekki napad lękowy ale daję radę bez najmniejszego problemu Pozdrowienia.
 5. Pregabalina odstawiona 2 tygodnie temu i okazuje się że lepiej mi bez niej... Odstawienie dawki 300 okazało się bezproblemowe. To bzdury ze odstawia się ją porównywalnie ciężko do benzo…. no chyba że kosmiczne dawki. W moim przypadku niewiele pomogla.
 6. Cześć. Co tam u Ciebie ? Co tam u Was ? Ja od dwóch tygodni bez żadnych leków psychotropowych. Ani Lorafenu ani Miansecu ani Pregabaliny. Tylko Melisa. Coraz lepiej się czuję . Coraz mniej skutków odstawiennych. Powoli przypominam sobie siebie sprzed leków i mam nadzieję że już tak zostanie.
 7. Pregabaliny nie bierze się doraźnie raz dziennie tylko minimum 2 razy dziennie. Niedawno odstawiłem i szczerze mówiąc nie czuję żadnej różnicy wiec chyba u mnie się nie sprawdziła. Przyjemnym zaskoczeniem było to że nie było zadnych sensacji przy odstawianiu.
 8. Przez nawet rok może być rożnie i różne objawy się mogą pojawiać w mniejszym i większym nasileniu na zmianę. Niestety taka jest cena za chwilową ulgę na tego typu lekach...
 9. No to super że się trzymasz i nie bierzesz leków. Co do zawrotów głowy to jest to jeden z podstawowych objawów nerwicy i niestety może być już na zawsze. Też je miewam. Im mniej będziesz na nie zwracać uwagę tym mniej one będą dokuczliwe. Cieszę się że odstawienie pregabaliny nie było ani w 10 procentach takie ciężkie jak inni mówili. Ale może dlatego że brałem 300 na dobe a nie np. 600.
 10. Hej co tam u Ciebie ??? Co tam u Was wszystkich. Ja się staram trzymać ale różnie bywa. Lorafenu nadal nie biorę ale zdarzyło mi się kilka razy zażyć Cloranxen. No i odstawiłem Pregabaline. Schodziłem z 300 na dobę i nie było absolutnie żadnych skutków odstawiania. Totalnie nic się nie pojawiło. Tak więc prawdą się okazało że jeżeli dawka Pregabaliny nie przekracza 300 to odstawia się ją bezproblemowo. Obecnie zażywam tylko Miansec 10 mg na noc żeby poprawić sen i to wszystko. A dni są różne... raz się czuje dobrze raz gorzej.... chyba jak każdy.
 11. Radzę tylko nie wchodzić na dawke powyżej 300 na dobę... nic nie daje a ciężko schodzić i tycie się potęguje.
 12. Dopóki ją będziesz zazywal dotąd będzie problem z sylwetką. Jako ciekawostkę powiem CI że jestem czwarty dzień od odstawienia po ponad pol roku brania i nie czuję żadnej różnicy... nie mam żadnych skutków odstawienia. Ani lęk się nie zwiększył ani nic nie doszło nowego. Zobaczymy jak szybko brzuch spadnie
 13. No niestety ten brzuch to skutek uboczny pregabaliny i u mnie utrzymuje się już 6 mcy. Co do zaparć to mijaja… Ja mam podobnie jak Ty czyli lęki bez depresji i też problem z doborem leków. Z pregabaliny schodzę bo już od dawna nie czuje ze działa....
 14. Włąśnie redukuję dawkę z 300 na 150 i dosyć dziwnie się czuje... serce kołaczę, ucisk z tyłu głowy i takie ciągłe zdenerwowanie... aż się boję co będzie jak już odstawię...
×