Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

dariusz1990

Użytkownik
 • Zawartość

  191
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Kolejny dzień na Klonie no cóż nowa szkoła przepiękna wymówka na łyknięcie Klona.A bo lęk a bo zle się czuje.Czasem wydaje mi się że będę miał tak już do końca życia.Najchętniej cofnął bym czas i już do tego nie wracał.Na dodatek jestem praktycznie z Mamą którą bardzo kocham ale ona nie zrozumie problemu jak inny uzależniony.Gdyby nie moje wyznanie dawno skończyłbym ze sobą.Mam siebie dość tych Manii tych zjazdów po Manii .I robienia sobie przyjemności Klonem. A jeśli chodzi o psychoterapie lęku to nie chce mi się wierzyć że ktoś po Psychologi może znać moje problemy tak jak ja sam.Bo co taka Paniusia za 150 za wizytę może wiedzieć o lęku.Poza tym że nawet opasłe tomy przeczytała na ten temat.Mam nadzieje że to szybko albo i jeszcze szybciej się skończy. Pozdrawiam wszystkich walczących.
 2. Przemku no więc zacznę od tego będąc szczerym jak na spowiedzi przeszedłem terapie odwykową od alkoholu w Wawie na Wat w przychodni tylko insza inszość ile z tego wyniosłem.Co do zaburzeń lękowych to w różnych stanach trafiałem do różnych wybranych przez siebie lekarzy.To samo Z Chad jestem takim typem Chadowca gdzie najbliższą diagnozą jest Rapid Cycling. W mani mam masę energii z kolei jak sam się domyślasz w fazie depresyjnej miałem siebie za śmiecia.Właśnie w mani potrafiłem chodzić do różnych lekarzy żeby zniwelować lęk bo ten pojawiał się nawet w mani. W tej chwili biorę Olanzapinę 10 mg i Trittico 150 nie licząc klona oczywiście.
 3. Przemku no więc zacznę od tego będąc szczerym jak na spowiedzi przeszedłem terapie odwykową od alkoholu w Wawie na Wat w przychodni tylko insza inszość ile z tego wyniosłem.Co do zaburzeń lękowych to w różnych stanach trafiałem do różnych wybranych przez siebie lekarzy.To samo Z Chad jestem takim typem Chadowca gdzie najbliższą diagnozą jest Rapid Cycling. W mani mam masę energii z kolei jak sam się domyślasz w fazie depresyjnej miałem siebie za śmiecia.Właśnie w mani potrafiłem chodzić do różnych lekarzy żeby zniwelować lęk bo ten pojawiał się nawet w mani. W tej chwili biorę Olanzapinę 10 mg i Trittico 150 nie licząc klona oczywiście.
 4. Mam już siebie serdecznie dość tego ćpania.Jestem regularnym narkomanem.Tylko co mi po samej świadomości tego faktu. Niedługo żadna dawka Klona mi nie pomoże.Boje się detoksu.Jak jasny gwint się boję.Choć byłem na F3 w IPIN i spadło mi to benzo sama Pani Ordynator się mną zajmowała.I co z tego skoro wróciłem do ćpania.Podziwiam ludzi którzy z tego wyszli ja choć miałem przerwy w tym roku to zawsze wracałem do benzo. Wiem że będzie już tylko coraz gorzej.Sam sobie nie poradzę.
 5. Czuje się do niczego lęki mnie zabijają i w pewnym momencie zabiją.Nie razdzę sobie z uzależnieniem od benzo. Nie wierzę że kiedykolwiek się z tego podniose . Mam zamiar przedawkować tegretol i wreszcie z tym skończyć. Może bóg przyjmie mnie do swojego królestwa.Wierzcie mi mam dość.Chyba nie wierze że ci pożal się boże lekarze są we stanie mi pomóc.
 6. Czuje się do niczego lęki mnie zabijają i w pewnym momencie zabiją.Nie razdzę sobie z uzależnieniem od benzo. Nie wierzę że kiedykolwiek się z tego podniose . Mam zamiar przedawkować tegretol i wreszcie z tym skończyć. Może bóg przyjmie mnie do swojego królestwa.Wierzcie mi mam dość.Chyba nie wierze że ci pożal się boże lekarze są we stanie mi pomóc.
 7. Mam siebie cholernie dość.Byłem już na detoksie od benzo. I tak nic nie pomogło wróciłem do tego bagna.Mam siebie na prawdę dość .się jak mentalny śmieć dla którego nie ma już nadziei.Do tego jeszcze uzależnienie od Alko.Gdybym nie był zaszyty na bank chlałbym dalej. Do tego żadnego wsparcia z zewnątrz.Nienawidzę siebie.Najchętniej skoczyłbym z okna.
 8. Czuję się do niczego.Mam złe samopoczucie jak dawno nie.Mam pretensje do siebie o wszystko o Alkoholizm o Uzależnienie od Benzo . Mam wrażenie że chyba lepiej ze sobą skończyć.No bo po co się tak męczyć. Żadnego szczęścia w tym życiu i tak już nie będę miał. Depresja może jeszcze to nie jest ale na pewno się zaczyna.Mam dość siebie.Swoich cholernych chwiejnych nastrojów.Mam dość lekarzy którzy uważają się za Pół-Bogów.Ogólnie wszystkiego mam dość.Chyba zaćpać się na śmierć to nie taki zły koniec.
 9. JA PRZYZNAM SZCZERZE ŻE CZUJĘ SIĘ TRAGICZNIE KIEDY SPADA POZIOM BENZO WE KRWI CZUJE SIĘ OKROPNIE.TO UZALEŻNIENIE MNIE ZABIJA.CZUJE TO.NIE MAM SKĄD KOMBINOWAĆ KOLEJNYCH RECEPT.SZKODA ŻE JESTEM ZASZYTY NAWALIŁBYM SIĘ Z CHĘCIĄ.OD TRZĘSĄCYCH SIĘ RĄK MAM JUŻ DOŚĆ TEGO.UMIERANIE NA RATY.MAM TEGO DOŚĆ.POZDRAWIAM WSZYSTKICH.
 10. Czuje się jak szmata do podłogi z resztą sam sobie na to zasłużyłem. Żyje w poczuciu że moi znajomi są lepsi mądrzejsi ode mnie.Nawet głupiego pakietu Office nie obsługuje.Lata chlania robienia sobie przyjemności zrobiły swoje siedzę bezrobotnie i mam ochotę skoczyć z Okna i tyle powiem.
 11. Chce popełnić samobójstwo i zrobię to.Mam dość tego świata i zrobię to
 12. Chce się zabić.Po prostu zabić otwierając okno zabić się.
 13. Pokaleczyć się to droga do wolności
 14. Też bym się pokaleczył ale nie mam odwagi.
 15. Moja głowa coraz bardziej wariuje.Myśle o kupnie giwery i raz na zawsze stąd spadać.
×