Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

1. Moja nerwica natręctw.

2. Inni ludzie: krytykujący innych nie biorący pod uwagę ich ich sytuacji.

3. Moja hipokryzja, gdyż sama jestem jednym z tym ludzi.

4. Gdy ktoś popełnia błędy ogromnne, przez co mam wrażenie, że ten ktoś jest idiotą i złoszczę się na niego.

5. Gdy ja też popełniam błędy i oczekuję bezwzględnego wybaczenia, denerwuję się gdy ktoś się na mnie złości za błąd. Hipokryzja.

6. Gdy ktoś przeprasza za błąd, szczerze i prawdziwie. OGROMNIE ŻAŁUJE i jest załamana tym wszystkim, sprawia że zaczynasz się nienawidzić za to że go krytykowałam chociaż w myślach, nie uzwzględniając jego sytuacji, całkowicie zmieniając o nim zdanie Może nawet żałując że jest taką osobą co tak zrobiła. A przecież ona est dobrą osobą, która tak bardzo się o ciebie troszczy, martwi się, jest twoją rodziną.Nienawidzisz też tego błędu, który stał problemem, któy przyczynił się do cierpienia innych jak i do osoby która ten błąd popełniła.

7. Denerwuję się na siebie bo los ludzi bardzo ważnych dla mnie zaczyna się mi wydawać obojętny. Moje wartości zaczynają znikać. Nie oddam jednak tego tak łatwo. Ogarnę się na tylę, że będę osobą która wie co jest dla niej w życiu ważne, że ważne osoby trzeba wspierać bez względu na wszystko, wie czego chce i będzie osobą, która będzie w stanie poświęcić wszystko dla osob ważnych i wartości jakich uznaje za nadrzędne.

8. To, że ostatnio byłam słaba i że mogłam zostawić ważnych dla mnie ludzi w kłopotliwej sytuacji, chyba bojąc się co o będzie dla mnie oznaczać. A przecież to chyba dla nich była i jest najtrudniejsza ta sytuacja! Tym bardziej, że wcześniej to ja popełniłam ogromnny błąd, a mimo to nie zostawili mnie. A tak bardzo chciałam zostać lepszym człowiekiem....

9. Moje słabości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie to, że ludzie myślą iż ja się mało na niczym znam, poprawiałem już psychologa, księgową, informatyków, nauczycieli... Ba, bawiłem się w łamanie zabezpieczeń serwerów i mi się udało ale nie chce mi się do nich pisać i tłumaczyć patche.

Rozmawiałem o tym długo z kolegą i po prostu doszedłem do wniosku, że obaj jesteśmy samoukami. Ale nie o to chodzi, chodzi o to że przeciętny człowiek nie rozumie faktu iż taki random jak ja potrafi szybciej ogarnąć coś niż osoba pracująca 20 lat w takim zawodzie. A udowadniałem to nie raz.

I on ma to podobne doświadczenia. Przynajmniej u znajomych mamy duże poparcie i jesteśmy takimi skrajnymi nerdami którzy wszystko wiedzą i zawsze pomogą :P

Swoją drogą testy IQ to fajnie pokazują. Ale normalny człowiek tego nie zrozumie.

Ostatnio sąsiad kupił bezsensownie iPhone bodajże 6 który jest totalnie bezsensownym zakupem (jeżeli to ten model), PS4 Pro, telewizor 4k. Ostatnio zastanawiał się nad kupnem macbooka. Przyniosłem swojego ideapada i włączyłem hackintosha. Otworzył oczy i powiedział - po co ja to zrobiłem? - Teoretycznie mój lapek - którego kupiłem za 2.5 tyś zł jest szybszy niż macbook za 7-9 tysięcy :D I ma macOS.

Uwielbiam ból dupy takich ludzi xD

 

//W imię mojego przysłowia - jeżeli coś jest drogie a da się to zrobić taniej - to ty jesteś produktem na którym się zarabia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie to, że jeszcze 2 dni temu byłem w wyśmienitym nastroju, dopóki wieczorem nie wszedłem na to forum i nie okazało się, że otrzymałem PW od pewnej osoby. Niepotrzebnie dałem się wciągnąć w rozmowę, po czym ta osoba mnie znienacka zaatakowała. Moje samopoczucie zmieniło się diametralnie. Prawdopodobnie ta osoba jest sadystką i o to jej od początku chodziło, więc ma teraz z tego powodu satysfakcję typu schadenfreude.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×