Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

EJ mnie też! A inni mówią że ładnie pisze

Mnie też tak mówią :) I że czytelnie. Wkurzam się, bo czasem nie piszę dokładnie i to mi się nie podoba :/

 

Wkurza mnie, że jest mi zimno :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem tak wkurviona, jestem za słaba żeby rozbic butelkę, potrzebuję szkła, JA CHCE SZKŁA, to strasznie hałasuje, co ja mam zrobić babcia i tak się dziwnie patrzy na mnie, już jej niefajnie odpowiedziałam parę razy chce się czymś ponapierdalać, błagam, czemu NIE POTAFIĘ TEGO ROZBIĆ NOSZ KURVAAAAAAAAAAAAAA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Że kolejna przesyłka do mnie nie dotrze, gdyż osoba wysyłająca jak zwykle lepiej ode mnie wiedziała gdzie mieszkam i zamiast zaadresować paczkę zgodnie z moimi zaleceniami, wysłała ją na dobrą ulicę, pod dobry numer domu, tylko że nie na moją wioskę, ale do najbliższego miasta. Niestety niektórym mieszkańcom wielkich miast, głównie tym co myślą że krowa jest fioletowa, bo widzieli ją tylko na reklamie milki, wydaje się że poza metropoliami, takimi jakie sami zamieszkują, nic innego nie istnieje, a o takich wiochach jak moja, to nawet nie słyszeli i nie przypuszczają że mogą jeszcze istnieć w XXI wieku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo nikt nie traktuje poważnie takiego kurdupla i chudzielca.

Myślę że lepiej byc na takiej wadze jak teraz jesteś niż jak miałeś 120 cm w pasie, bo tak było, nie?

Niby tak, ale jeszcze zależy w jakiej kwestii. W kwestii zdrowia na pewno, w kwestii kupowania ubrań to żadna różnica, bo i tak nigdzie nie mogę kupić spodni dla siebie, w kwestii zaczepek przez dresiarzy tylko się pogorszyło, bo tak jak pisałem, o ile taki świniak jakim byłem, chociaż potrafił strzelić luja ogłuszacza, o tyle widząc kurdupla i chudzielca, wszystkie dresy czują się mocne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×