Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

Bezsenność.

Od końca podstawówki występuje u mnie bezsenność tak że całe gimnazjum przesypiałem 3-5 godzin.

Teraz się obudziłem po 4 z lekkim atakiem paniki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okazało się że to był tylko atak paniki i temu się obudziłem :/ Przespałem kolejne 4h (ostatnio zdarza mi się bardzo często wstawać w środku snu).

Ale ogółem w gimnazjum często nie mogłem spać, przez co grałem na PSP. Często budziłem się w nocy.

Ja nie funkcjonuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za pierdolona świnia, piszę tu, bo mam nadzieję że to przeczytasz, nawet się pożegnać ładnie nie potrafisz, tylko ucinasz człowiekowi język w pół słowie w najmniej oczekiwanym momencie. Chciałeś żebym Cię zwyzywała? Mogę teraz, gdybym MOGŁA.

Żegna się kurwa 20 razy, udaje, manipuluje (nawet nie zaprzeczył), "jestem kulturalnym człowiekiem" ale jak przychodzi co do czego to jest zwykłą ŚWINIĄ.

 

Wcale nie jesteś takim wyedukowanym i właśnie miałam się o tym przekonać.

 

Jeszcze widocznie obrażasz się jak mała dziewczynka, nie potrafisz zapanować nad czymś tak głupim, w INTERNECIE dodam.

 

I jesteś tchórzem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałem do 3:30 z kolegą grę, rozmawiając o IT stuffie na bardzo prywatnym tsie, wstałem o 9 (ale i tak czuję się wyspany) no ale nieważne.

Nigdy nie czułem się bardziej uzależniony od drugiej osoby niż teraz. Nie, nie jestem gejem ale fajnie się siedziało, rozmawiało o tym wszystkim, pracowało, kminiło rzeczy. Wiem że dzisiaj w nocy będziemy robić to samo, ale ciężko mi przetrwać do tego momentu - jest cały dzień, moje derealizacje się umniejszyły więc czas płynie wolno.

 

Popadam w melancholię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurzam się że nadal nie wiem co mi jest, mam objawy neurologiczne, psychologiczne, mam bóle głowy, dziwne stany psychiczne, nie mogę spać, wszyscy na mnie mają wywalone.

No kurde przynajmniej miałem nadzieję że mam aspergera ale nie nawet w psychiatryku nie wiedzieli co mi jest, świetnie, świetnie, jeszcze raz świetnie.

Jak ja nic sobie znowu nie zrobię to ja nie wiem jak ja wytrzymam, mam do cholery już skrajnie dość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi czas zawsze mijał tak, że godziny były minutami przez zdolność wyłączania się i pochłonięcia w swoich myślach, a najgorsze jest to że teraz to przeszło (i zapewne EEG by to potwierdziło) więc się niemiłosiernie nudzę. Ale dziwnie jest, mam 20 lat, czuję się jakbym miał z 12. Istna śpiączka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×