Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Psychciu

Użytkownik
 • Zawartość

  412
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

1 obserwujący

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Psychciu

  Powrót do pracy/aktywności zawodowej po kryzysie

  No to wygląda na to że lubisz tracić i czas i energię co?
 2. Psychciu

  Powrót do pracy/aktywności zawodowej po kryzysie

  Mam to rozumieć że w ciągu tych 7 godzin przekopałeś wszystkie moje wpisy we wszystkich dyskusjach w jakich brałem udział od ponad roku? Podsumowanie nie wypaliło w takim razie.
 3. Psychciu

  Powrót do pracy/aktywności zawodowej po kryzysie

  Niektórzy zyskali nieśmiertelność i sławę mieszkając na szczycie słupa albo pod schodami domu swoich rodziców, a to były prawdziwie niekonsumenckie czasy, może rozważysz?
 4. Psychciu

  Wolisz odnieść porażkę czy w ogóle nie próbować?

  Ponieść porażkę. Jak się kilka razy nawet to coś nie uda to (szczególnie przy negatywnych ocenach innych) motywacja spada. Ale i zaraz potem wyłączają się te emocje a załącza się postawa "a na pohybel temu dziadostwu" I jak robot powtarzasz coś aż zacznie wychodzić. Oczywiście szukając teoretycznego wsparcia albo czyichś rad.
 5. Psychciu

  Niechęć do imprez

  Dziwne że "tak dobrze się z nimi rozumiałeś" skoro one były typami imprezowymi nie mającymi problemów społecznych a ty wręcz przeciwnie, do tego "nudny przeciętniak". Nie macie nawet wspólnych znajomych z którymi się podobnie dobrze dogadujecie? To się nie trzyma kupy
 6. Olej temat, nic z tego nie będzie
 7. Szczerze to pierwszy proch który rzeczywiście zajebiście działa. Zniknęły w znacznym stopniu: skłonność do irytacji, wrogość i podejrzliwość, to całe "noszenie", konfliktowość i wybuchy złości, nawet problemy z zasypianiem się unormowały. Tzn. mam na myśli dawkę 100mg/dobę
 8. Psychciu

  Problemy z dopasowaniem do rynku pracy

  No kurna powrót i od razu coś ciekawego 😁 Co porabiasz zawodowo że nie widzisz opcji zmiany?
 9. Dokładnie o to mi chodziło. Reakcja zastygnięcia, niektórzy tak na zagrożenie reagują. Do tego stopnia że nie potrafi powiedzieć nawet określonego słowa żeby przerwać coś co może przerwać.
 10. Psychciu

  Ilość byłych partnerów mojej dziewczyny

  Hahahah dobrze powiedziane
 11. Poczucie zgwałcenia można mieć nawet po wcześniej uzgodnionym scenariuszu BDSM jak wszystko było niby ustalone, ale real okazał się inny niż fantazjowanie. A brak świadomości kim się jest to typowy objaw zrujnowanej psychiki po "związku" z psychopatą
 12. Psychciu

  Okazywanie uczuć

  Najlepiej gestami, wsparciem w potrzebie (jesteś dobra w tym w czym druga osoba niekoniecznie i pomagasz jej na swój sposób, podkreślić to możesz czasem pytaniem czy jest z tego zadowolona, czy Twoja praca dała jej frajdę/przyjemność). Bliskością fizyczną, uśmiechem, kontaktem cielesnym - pogłaskanie, przytulenie, pocałowanie itp... Mówienie tej osobie że jest dla Ciebie ważna, że odkąd ją poznałaś życie nabrało kolorów i sensu, że świetnie się w jej towarzystwie czujesz i chcesz być z nią jak najczęściej, że czas przy niej płynie tak że te 6 godzin razem zleciało jak 30 minut., że czujesz się przy niej tak swobodnie i tak dobrze jak z nikim wcześniej. Doceniaj bezpośrednio to co faktycznie doceniasz, jak rzeczywiście tak jest to będzie to oddziaływało na drugą osobę. Czy chodzi Ci bardziej o rodzinę?
 13. Psychciu

  Ilość byłych partnerów mojej dziewczyny

  Co jest niepokojącego w lekkim podejściu do seksu? To że babka umie się bawić nie oznacza że jest puszczalskim kurwiszonem co się będzie bujała na boki. No chyba ze na początku waszej znajomości miała trzech a pod jej koniec ta liczba skoczyła do 10 Poza tym zdecydowanie za mało danych żeby cokolwiek oceniać jak na 1.5 roczną znajomość.
 14. Psychciu

  [Warszawa] Nasza Stolica

  Postaram się zaklepać najbliższą sobotę na wieczór. Dało radę dzisiaj? Kurde co ci ludzie tacy spękani, znowu jakiś koniec świata zapowiadali?
 15. Psychciu

  Sposoby na NUDĘ

  Przećwiczenie jak działa nowy gaz pieprzowy Sabre Red Crossfire (dobrze że trafiłem sobie tym tylko w jedno oko i w nos bo do tej pory bym nic nie widział) Pięknie pali, podobne uczucie jak po benzynie i trwa to już 25 minut, gile wiszą do pasa i zaraz się zakicham tu na śmierć. Detergent, mleko ani woda z mydłem nie dają rady go usunąć, bardzo dobry gaz.
×