Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Efemeryczna

Użytkownik
 • Zawartość

  378
 • Rejestracja

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Gratulacje, też lubię tenisa stołowego. Ja spędziłam miło czas z rodzinką
 2. Nie palę 18 miesięcy i też nie zamierzam
 3. Czuję się osamotniona i smutno, pomimo że mam kilka osób wokół siebie..
 4. Tak po prostu mi strasznie smutno
 5. Toksyczne znajomości wyniszczają, nie wiadomo czy czasem lepiej być samemu czy z takimi ludźmi.
 6. Przykre, ale nie da się nikogo zatrzymać na siłę. Ludzie układają sobie życie, mają mniej czasu dla znajomych, ich wybór. Lepiej mieć mniej przyjaciół, ale szczerych niż mnóstwo niezaangażowanych..
 7. Jedne znajomości się ulatniają, drugie trwają a inne są bardzo rzadko- co jakiś czas niestety wśród znajomych następuje odsiew z rożnych przyczyn, więc bardzo się cieszę, że chociaż jedną mam przyjaciółkę, mimo, że głównie przez telefon mamy teraz kontakt.
 8. Czuję lekki niepokój, ale ogólnie zmotywowana aby zająć się kilkoma sprawami.
 9. Nie najgorzej, wyspałam się i jest w miarę ok.
 10. Ludzie nie chcą zazwyczaj się deklarować, boją się odpowiedzialności, więc związek partnerski mógłby być dla takich ludzi dobrym rozwiązaniem- prawnie niewiele ich dotyczy, niczego nie dzielą, ma się własny oddzielny budżet, nie trzeba mieć spólnego konta itp Otóż to, mało kto w razie problemów chce naprawiać. Ślub jest pewnego rodzaju nadaniem powagi związku, wzięcia odpowiedzialności. Punktem w związku w którym wyraża się uczucie, które jest wyborem dzielenia z kimś życia i nie rezygnowania z drugiej osoby pod wpływem chwili, impulsu czy sprzeczki.
 11. Smutna, zawiedziona i bezsilna.
 12. Ciężko mi się żyje z otaczającymi mnie ludźmi. Zero rozmów, zero kompromisów, wysłuchania czyiś pomysłów. Żadne triki psychologiczne czy terapia niewiele mi pomaga.
 13. Chyba też tak zrobię. Mam taką funkcję w telefonie, co informuje o wszelkich newsach. Są to zazwyczaj wydarzenia straszne i katastroficzne, muszę to wywalić. Nie da się tak żyć żeby od rana już czytać nawet mimowolnie takie przygnębiające wiadomości.
×