Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

poetasercem

Użytkownik
 • Zawartość

  45
 • Rejestracja

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. poetasercem

  zadajesz pytanie

  Śmietanę. Na czym najczęściej smażysz potrawy?
 2. poetasercem

  Pytania TAK lub NIE

  Nie. Jak się dziś czujesz?
 3. Byłaś już u psychologa z tym? @Jesiennywieczór Najlepiej byłoby gdybyś znalazła sobie jakieś hobby, albo zaczęła gdzieś wychodzić - wiem, że to trudne, ale chyba innego wyjścia nie ma.
 4. Musisz koniecznie znaleźć sobie jakieś nowe hobby, czymś się zająć wtedy na pewno będzie lepiej. Dziękuję
 5. Ze wszystkim się zgodzę, ale najlepsza do nawodnienia naszego organizmu jest woda alkaliczna (najczystsza, bez żadnych związków chemicznych wychodzących z plastikowych butelek) - pod warunkiem, że sami sobie wodę "oczyszczamy" jonizatorem (od tys można już kupić taki), ale na zdrowiu się nie oszczędza, szczególnie kiedy w dzisiejszym świecie nie możemy ufać temu co znajduje się na sklepowych półkach.
 6. Byłaś już u psychologa z tym?
 7. Masz zaniżoną samoocenę i brak pewności siebie, tak zapytam masz rodzeństwo? Nie jesteś upośledzona, uwierz gdybyś była nie byłabyś w stanie napisać na tak dość inteligentnym poziomie tego posta. Ludzie upośledzeni umysłowo nie myślą, nie byliby w stanie tak napisać. Masz po prostu zaniżoną samoocenę. Mam w sumie podobnie co Ty, ale teraz już nie przejmuje się tym co myślą o mnie ludzie. Kiedyś jak jeszcze chodziłem do szkoły (bo teraz mam 21 lat) i kiedy podchodziłem do tablicy czy do odpowiedzi to pod wpływem tej presji też niejednokrotnie palnąłem coś głupiego, ale w głowie zawsze miałem poprawną odpowiedz i to najważniejsze, nie możesz przejmować się innymi jeśli wiesz, że to nie była Twoja wina, BO TY WIESZ ile to 3x6 tylko pod wpływem tej presji i stresu błędnie odpowiedziałaś i to nie czyni Cie głupią. Mam Przyjaciółkę w Twoim wieku (w której się Zakochałem, ale to nieistotne teraz) też ma problemy w nauce szczególnie matematyce i chodziła na korki z tego przedmiotu. Może też to rozważ?
 8. Hej, jasne tu prędzej dzięki tej stronce poczujesz się lepiej. Tzn czemu uważasz, że wszystko wymyka się spod kontroli? Też się czuje zmęczony tym wszystkim, ale raczej to przez stres. Żyje jakby w ciągłym napięciu (mam 21 lat).
 9. poetasercem

  Ból Istnienia

  Nie to miałem na myśli. Chodzi mi, że każdy lek zanim wejdzie w życie jest poddany testom, a człowiek ma prawo do wątpliwości przed zażyciem dlatego idzie za opinią innych ludzi. Widzę w większości przypadków leki na nerwicę bardziej otępiają niż rzeczywiście pomagają jak i na depresje. Wybacz. Nie przyjrzałem się dokładnie tylko odpisując wcześniej spojrzałem tylko od ruchowo na "16 lat" i myślałem, że masz 16. Co do Twojego wieku, to zaskakujące, że jako 35 latek posługujesz się tymi " " .
 10. poetasercem

  Ból Istnienia

  Jako 20 latek aż tak młodo się nie czuje, ale to mój wybór czy pójdę do psychiatry czy nie. Wolę sobie sam z tym poradzić niż zaszkodzić sobie bardziej po tych lekach.
 11. poetasercem

  Ból Istnienia

  Ale młody jeszcze jesteś, więc masz prawo się mylić.
 12. poetasercem

  Ból Istnienia

  Bo tylko na obserwacji zachowań ludzi zażywających te leki można wysunąć pewne wnioski czy otępiają czy nie i jaka jest szansa, ze po tych lekach nerwica całkowicie ustąpi.
 13. poetasercem

  Ból Istnienia

  Może sobie mieć, ale ważniejsze jest chyba to jak ludzie się po nich czują czyż nie?
 14. poetasercem

  Ból Istnienia

  Ale 16 latek ma prawo się z tym nie zgadzać, bo z wieloma rzeczami się jeszcze nie spotkałeś i nie masz tej wiedzy.
 15. poetasercem

  Ból Istnienia

  I nie, nie jest to bzdura. Te leki otępiają, a poprawa po nich bardzo mała.
×