Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Czarna Ważka

Użytkownik
 • Zawartość

  203
 • Rejestracja

Ostatnie wizyty

422 wyświetleń profilu
 1. Czarna Ważka

  Hej

  Tak co prawda w trakcie mam lęki, ale na szczęście nie kończy się to atakami paniki.
 2. Kiedyś potrafiłam zjeść na raz fastfoody, chipsy, czekoladę, popić colą albo piwem. O 23 wychodziłam do maca lub po kebaba. Obecnie jest lepiej, choć nie jest "idealnie". Obżeram się najczęściej słodyczami, rzadziej fastfoodami. Najczęściej na noc. Częściowo umiem to kontrolować. Boję się diety, bo wiem, że wtedy wpadnę w drugą skrajność- liczenie wszystkiego. Czy kiedyś znajdę złoty środek? Napewno mam do niego bliżej niż kiedyś, ale kto wie..
 3. Czarna Ważka

  Samotność

  Bywa ciężko.
 4. Czarna Ważka

  Hej

  Hej, wracam po długiej przerwie. 2019 to był bardzo ciężki rok. 2 razy byłam w szpitalu psychiatrycznym. Na szczęście na razie jest trochę lepiej. Zaczęłam chodzić na jogę i nawet trochę ogarniam rzeczywistość.
 5. Niby lepiej, ale ciągle budzę się rano z uciskiem w klatce piersiowej.
 6. A co na to Twój psychiatra? Zwiększył dawki leków, czy coś? Myślę, że zamiast odwiedzać różnych lekarzy i nakręcać się, wybierz się na terapię, porozmawiaj o swoich lękach. Połączenie lęków i terapii jest dość skuteczne przy leczeniu nerwicy lękowej. Pomyśl o tym.
 7. Ja mam plamienie. Czasami pojawia się trzy dni przed a czasami tydzień przed i jeszcze kilka dni po. Nie wiem, czy to po weneli, pewnie tak. Wybieram się do ginekologa na kontrolę i chcę z nim o tym pogadać. Porozmawiaj ze swoim psychiatrą o skutkach ubocznych, może uda się znaleźć jakieś rozwiązanie.
 8. Muszę z lekarzem pogadać, bo chwilami jest ciężko. Wiem, że sport pomaga, ale niestety najciężej jest zacząć :/
 9. Nadmierna senność po wenlafaksynie, ktoś coś? Biorę od grudnia + pregabalin i od kilku tygodni jestem nadmiernie senna.. Chyba znów dawka do zmiany lub lek do zmiany :/
 10. Nigdy nie uważałam się za hipochondryczkę, ale ostatnie wariacje serca skłaniają mnie do przemyśleń, że coś jest nie teges. Tak bardzo typowe: w domu umieram. U lekarza ekg wychodzi ok. Ahhhh ta nerwica...
 11. Sorry, ale nie wierzę w "leczenie" LSD, grzybów, ectasy, alko i innego ćpania. To nie jest żadne leczenie tylko chwilowe pozbycie się lub zakamuflowanie objawów. Tak jak antydepresanty całkowicie nie leczą (po odstawieniu objawy nerwicy, depresji itp mogą wrócić), tak samo "ćpanie". Tylko, że antydepresanty są przebadane klinicznie, wiadomo jak reagują na mózg, z innymi lekami, substancjami i jaka jest możliwość uzależnienia się. Tymczasem LSD i inne nie są badane pod tym kątem. Może być tak, że po tym "leczeniu" będzie jeszcze gorzej niż przed+ będzie potrzebny odwyk. Dziwne, że jeszcze żaden admin, czy mod się nie odezwał. Jak chcecie to sobie ćpajcie, ale nie nazywajcie tego leczeniem, nie mówcie, że się wyleczyliście, bo tak na prawdę pakujecie się z jednego g** w inne g**.
 12. Czarna Ważka

  Nerwica serca

  Miałam podobnie w ostatnią niedzielę. Byłam w domu, nagle tętno bez powodu skoczyło do ok 100 i utrzymywało się przez ponad godzinę. To był atak inny niż takie, które miałam do tej pory. Nie mogłam uspokoić serca. Po ponad godzinie zadzwoniłam po karetkę. Przyjechali, zbadali, tętno miałam 120. Poza tym wszystko ok. Dostałam zastrzyk z relanium w pośladek i to mi pomogło. Później zdarzały mi się jeszcze ostre bóle w klatce, ale były krótkotrwałe i związane ze stresem.
 13. A nie możesz iść po prostu.. trzeźwy? Jeśli masz jakiś problem z wychodzeniem z domu, to niektórzy terapeuci oferują rozmowę przez skype.
×