Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Totalny trup

Użytkownik
 • Zawartość

  37
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Jak lekarz i terapeutaka tak mówią to musi być to. To takie dziadostwo ta depresja..osiem lat z tym walczysz? Chyba Nie da się z tego uwolnić.?
 2. Przeczytałem twoje wpisy z 2019 roku i z owego. Masz wiele zainteresowań i pasji.jakie objawy cię obecnie trapią?
 3. Odnosząc się do tematu autorki wpisu. To smutne co piszesz ale jak reszta użytkowników powżej powiem tak :brawo dla ciebie że walczysz z tym (lekarze, tabletki itp) oczywiście nikt po za tobą nie czuję w zupełności tego co ty każdego dnia ale ty próbójesz sobie pomóc i to się liczy. Ja też o siebie nie dbam a mam 22 lat. A czuje się nie raz na 84. Ale to nie nie kiedy. Ja wcale nie walczę prawie i nigdy nie próbowałem. Możemy szerzej porozmawiać na prywatnej wiadomość jeśli się zgodzisz?
 4. Totalny trup

  Jestem tak nieszczęśliwa

  Ile tak wytrzymujesz? Mam podobnie choć nie w zupełności.
 5. Totalny trup

  Jestem tak nieszczęśliwa

  @ala1983@ala1983 a teraz jak ci jest obecnie? Ja również ledwo co wytrzymuje do końca dnia. I tak codziennie tak samo. Nawet siebie nie rozumiem.i nie ma z kim rozmawiać a źle mi to idzie.@Ma_n_na może ktoś ci tu coś podpowie.
 6. Totalny trup

  Jestem tak nieszczęśliwa

  Ala 1983. Co to dosłownie oznacza że ratowało ci to życie bycie tu na tym forum? Chciałaś się zabić? Może nadal chcesz? Ma_n_na jak mam tak samo nic prawie mnie nie cieszy a z drugiej strony nie raz się śmieje i nie wiem po co? jak dureń. Wiem że nie ma się z czego cieszyć. Nie potrafię tego wyjaśnić czemu się nie raz śmieje. Może po prostu przy innych ludziach nie umiem się nie cieszyć? Jak widzę że ktoś mówi taką mową radosną czy o coś pyta to muszę być w takim nastroju jak ta osoba. Tak to jest w takich sytuacjach.
 7. Totalny trup

  Dzień dobry

  Powiedz jak to jest w szpitalu psychiatrycznym na co dzień?
 8. Totalny trup

  Co robic

  Pewnie masz rację. Jak miałaś takie myśli to wiesz. Nie spodziewałbym się że dopadnie mnie taki stan jeszcze kilka lat temu. A jest coraz gorzej ze zdrowiem psychicznym.to się pogłębia
 9. Totalny trup

  Co robic

  Ja też skończyłem zawodówke choć nie zdałem egzaminu teoretycznego a praktyczny zdałem. Nie siedź w domu. To okropne. Wiem to bo od 2019 to roku (w tym roku skończyłem te szkołę) nie robię nic. Nie mam głowy ile tak jeszcze pociągne.na wsi nie tak jak w mieście, zatrudnić się byle gdzie i mieć blisko do miejsca zatrudnienia. Coraz gorzej jest mi. Każdy kolejny dzień zmarnowany. I kolejny tydzień i miesiąc. To najgorszy okres życia jeśli można to nazwać życiem. Gorzej mi nie było a pewnie będzie jeszcze gorzej. Nie mogę tak wytrzymać z dnia na dzień a jednak wytrzymuje tak ponad trzy lata.i się dziwię że jeszcze żyje na tym świecie. Każdy kolejny dzień jest bez sensu bo po co Go zaczynać jak wiadomo że będzie to samo dzień, tydzień, miesiąc temu czyli NIC.nie mam głowy co mi jest ale coś musi bo normalny człowiek by nie wytrzymał tak żyć bez celu w kolejnych dniach, tygodniach, miesiącach. Generalnie to nawet nie nam po co się budzić codziennie (ale ze snem to nie najlepiej) nie mogę usunąć szybko. Gdy się budzę to myślę, znów zmarnowany dzień. przemęcze się przez deń. I z dnia na dzień wysiadam z tego "życia".
 10. Nie to żebym nie chciał pracować. Bo by m chciał (wiem kim chciał bym być i co robić ale mi się nie chce) taki chichot kosmostu.
 11. Ma czemu się dziwić. ludzie po 50 miewają włosy w naturalnym kolorze. Magdalencia jak ci się nic nie chce to rozbierz się do naga i pilnuj ubrania. Chyba że nawet tego ci się nie chce? Mi też nie chce się nic robić i nic nie robię ale gram w gry na play station 4. To niby coś robię. Jak masz pracę to idź i pracuj.ja nie mam to gram w czasie gdy ludzie pracują w pracy.
 12. Totalny trup

  Czesc i czołem:)

  Od około roku mam myśli samobójcze. Czy z tobą jest podobnie?
 13. Totalny trup

  Czesc i czołem:)

  Zdecydowanie życie do mnie nie pasuje.ubolewam że się urodziłem. I żyje wśród ludzi. Jestem na dnie. Wolałabym przenieść się na tamten świat..
 14. Przeczytałem to. Twoje myśli samobójcze wciąż ci doskwierają aktualnie?
 15. Totalny trup

  Czy to nerwica ?

  Jestem tu codziennie po kilkanaście razy dziennie od kąd się zarejestrowałem.
×