Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

Przegięcie w kwestii braku poszanowania mojej osoby! Nosz jasny gwint! Kiedy jest w miarę racjonalny powód, to mogę się nagiąć, ale są jakieś granice! :evil: Nie dam się wykorzystywać z powodu, który uważam za kpinę i wtórny debilizm!!!! :evil:

 

Nie denerwuj się, na wrednych bezmozgowcow nic nie poradzisz, zawsze i wszędzie jakiś się znajdzie.

Bądź ponad to i spokojnie [pociesza]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie brałam nigdy benzo, raz mi lekarz je przepisał, ale wiedziałam już wtedy tyle na ich temat, że recepty nie zrealizowałam. No, bo jak kobieta przychodzi na oddział odstawiać benzo, no to coś jest nie tak z tymi "lekami". Może mi nikt nie umie pomóc, może to ja sama muszę znaleźć sens w życiu, mimo moich wszystkich doświadczeń i ich konsekwencji. No ale kurna szukam go od pół roku i jakoś nie widzę postępów. Wegetuję, ale będzie inny czas w życiu i nie będę sobie mogła na to pozwolić i co wtedy. Nie da się wiecznie żyć, tylko żeby przetrwać do jutra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze, że benzo nigdy nie brałaś. To nie pomaga w niczym, a szkodzi tylko i paskudnie uzależnia. Ale cóż, czasem naprawdę pozwala wyjść z domu. Gorzej jak człowiek zamula przed kompem po dużej dawce tylko po to by poczuć się lepiej. Odstawka to masakra, sam przechodziłem, i wręcz na kolanach błagałem psychiatrę by mi przepisał bo mną trzęsło jak alkoholikiem. Szukasz pół roku? To życzę powodzenia, ja szukam już z 10 lat, albo więcej :) Dalej nie znalazłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Że sporo ludzi nie wie, co to jest duży problem i żali się, że ma duży problem z czymś, z czym tak naprawdę ma problem niewielki.

O tak, dokładnie, aż mam ochotę pierd... takich w łeb, żeby się ze sobą nie cackali, bo nie wiedzą, co to sytuacja bez wyjścia, co to problemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×