Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Lilith napisał:

Plotkarstwo w pracy :evil:Niedobrze mi się od tego robi i po prostu odechciewa mi się pracować.

Ja się tym nie przejmuję, tym bardziej jak mnie nie dotyczy, ludzie plotkowali, plotkują i będą plotkować i nic na to nie poradzimy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Lilith napisał:

@carlosbuenonie chodzi o przejmowanie się, ale o fakt, że ludzie plotkują zamiast pracować, a później ich obowiązki muszą wykonać inni.

Inni, czyli Ty i wychodzi na to że jako nieplotkująca musisz więcej robić czyli nie opłaca się nie plotkować.😊  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, KotJaroslawa napisał:

jak się wchodzi na pewne stronki to się i wirusy zagnieżdżają 😉 

Ojejku, nie wiedziałam... Wchodziłam tylko na jedną stronę, gdzie się pokazuję nago za żetony, aby nie musieć się oddawać za pieniądze. Czy to ma sens?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie że spałem 4h tej nocy bo kombinowałem coś na Linuxie i nie mogę teraz zasnąć, a czuję się trochę apatycznie i bolą mnie oczy. To nie te czasy kiedy potrafiłem maniaczyć nocami 😕 Spróbuję posiedzieć jeszcze chwilę i idę w kimę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.11.2018 o 18:20, Karalajna napisał:

Wchodziłam tylko na jedną stronę, gdzie się pokazuję nago za żetony

mnie to nie wkurza, ale zadzwia ze karalajna pojazuje sie nago za zetony...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, tosia_j napisał:

mnie to nie wkurza, ale zadzwia ze karalajna pojazuje sie nago za zetony...

Tosiu to był żart. Nie sądzę, abym akurat ja coś w ten sposób uzbierała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurwiają mnie ci ludzie, którym mimo wczesnej pory już nie zamykają się jadaczki. Kurwa na początek dnia nie można mieć chwili ciszy. Zaraz oszaleję. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.12.2018 o 00:37, Ja84 napisał:

Mnie denerwują sprzedawcy co chwila pytający się, czy w czymś pomóc. Nie chcę pomocy, to tylko sklep.

Jak mnie kiedyś spotkasz w sklepie :D to zrozum, muszę Cię o to spytać, bo mam w sklepie kamery, na których może siedzieć moja szefowa i obserwować, czy zadaję klientom to durne pytanie, a tego ona ode mnie oczekuje 😉

 

 

Mnie dziś wkurzali ludzie w galerii, no ja p$%^%^ ę, czy to musi wszystko tak biegać po tej galerii, nie mozna jakoś tak powoli, spokojnie i bez krzyków?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, mark123 napisał:

Moim zdaniem takie pytanie działa odpychająco lub obojętnie na klientów no i ogólnie źle świadczy o właścicielach danego sklepu bądź sieci sklepów, bo oni w zasadzie wymagają od swoich pracowników, by ci wkurzali klientów.

Nie zawsze tak jest choć w większości przypadków faktycznie, ale są też tacy klienci którzy chcą być dopieszczani od a do z i oczekują zainteresowania i pomocy w zakupie.

 

Aczkolwiek zdaję sobie sprawę, że to pytanie dla większości jest irytujące i zadaję je zawsze tylko raz, nie podchodzę co 5 minut "bo a nuż ktoś zmienił zdanie"

 

A ogólnie handel to lipa, już mnie to denerwuje, te naciski na utargi, targety, bzdety, chciałabym robić coś innego w zyciu, coś jakkolwiek wartościowego...

Ale co, to nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×