Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Mkbewe

Użytkownik
 • Zawartość

  22
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Mkbewe

  Hej.

  Hej, jakie masz zaburzenia?
 2. Mkbewe

  Cześć

  Witajcie, @Medicinella to że chorujesz, nie oznacza, że nikt Ciebie nie pokocha. Po prostu nie walczysz o to, a powinnaś. Nie znam się, ale pokochanie moim zdaniem. polega na zaakceptowaniu drugiej osoby. Jeżeli będziesz wciąż sobie mówić "nie pokocha mnie bo mam bulimie" to tak będzie. Owszem wypadało tego nie ukrywać, ale traktować tego jako coś wyłączającego Ciebie z bycia pokochanyn.
 3. Mkbewe

  Powitanie - proba druga

  Cześć Anomka Jeżeli Twój chłopak akceptuje Ciebie taką, jaka jesteś, tzn nie zrobił Ci awantury ani nie odszedł, to moim zdaniem jest to odpowiedzialny facet. A czy możesz wyjaśnić na czym polegają zaburzenia tej osoby? Jej sytuację życiową? Czy po prostu opisałaś siebie w trzeciej osobie?
 4. Mkbewe

  Hej wszystkim

  Sorry za podwójny post. Wczoraj miałem taką akcję, odezwały się do mnie trzy nowe dziewczyny, teoretycznie super, niestety jak tylko pokazałem swoje zdjęcia (nie jestem jakimś top modelem ale też nie nie jestem brzydki) przestały do mnie pisać. No fakt może to że noszę okulary, ale reszta chyba jest spoko. Jedna przestała do mnie pisać jak tylko zapytałem o jej wiarę... Nie wymagam od życia sporo, chciałbym tylko związać się z jedną (naprawdę wystarczy tylko jedna) kobietą. Nawet modły mi nie pomagają. Nie chcę skończyć samotnie, więc niestety zaczynam myśleć o ostatecznym rozwiązaniu.
 5. Mkbewe

  Witam moi mili

  @Alexandra24 być może problem tkwi nie w Tobie, a w chłopaku. Co to za partner który nie wspiera drugiej osoby.... Oczywiście przepraszam, to jest mój punkt widzenia. A miałaś jakąś traumę w dzieciństwie? Skąd ta panika? @SerceSerce hejka, z czym masz problem?
 6. Mkbewe

  Witam moi mili

  Cześć Ola, na czym polega Twoje nieodnajdywanie się w świecie?
 7. Mkbewe

  Witam

  Azai trzymam kciuki że wrócisz do kolorowego świata :)
 8. Mkbewe

  Cześć!

  Cześć
 9. Mkbewe

  Cześć :)

  Cześć dziewczyny :) Evelynsmore, ja niestety czuję się samotny.
 10. Mkbewe

  Dzień dobry

  Cześć Wam :)
 11. Mkbewe

  Hej wszystkim

  Jeżeli chodzi o życie towarzyskie, no cóż wszyscy starzy znajomi zapomnieli o koledze, który dawał ściągać na lekcjach. W pracy nawet koleżanki starają mi się pomóc, ale żyję chyba w toksycznym miejscu.
 12. Natalio, przede wszystkim, nie jesteś "nieudacznikiem". Los płata nam figle i nie zawsze mamy na to wpływ. Twoje porażki są winą rodziców, którzy nie wspierali Ciebie. Po prostu potrzebujesz kogoś, kto w Ciebie uwierzy, kto pomoże Ci podnieść się. Ja wierzę, że uda Ci się ustabilizować życie, bo każdy na to zasługuje.
 13. Mkbewe

  Hej wszystkim

  Witajcie, piszę tutaj bo już sam nie wiem co mam ze sobą zrobić. Moja psychika mnie dobija, chyba zachowałem na solofobię. Niby 26 lat to dość młody wiek, ale nie potrafię znieść tego, że moi znajomi powychodzili za mąż, mają dzieci, a mi nie udaje się nawet zdobyć dziewczynę (przepraszam za słowo, chodziło mi o "posiadanie" ale nie mogłem dobrać innego słowa). Na portalach randkowych jestem niezauważalny, nawet pisałem na spottedach na facebooku, ale spotkałem się tam z wyśmianiem mnie. Każdy stres przeradza się w porażkę i z kolei porażka przeradza się w stres. Już nawet nie wspominam o pracy, gdzie szefowa mnie dyskryminuje. Zaczynam myśleć już o najgorszym.
 14. Mkbewe

  Hej wszystkim

  Witajcie, nazywam się Marek. Chciałbym kogoś poznać.
 15. @Babilon69 wyraźnie zadałem pytanie w temacie, nie stwierdzam że żadna kobieta mnie nie chce. @pawel12345 nie uważam siebie za idealnego.
×