Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Mona95

Użytkownik
 • Zawartość

  15
 • Rejestracja

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Mona95

  Cześć

  No nie wiem co mam Ci odpowiedzieć, bo ja też nikogo nie mam i nie miałam, bo nigdy nawet nie nikogo nie szukałam.
 2. Mona95

  Cześć

  Ile masz lat?
 3. Mona95

  Cześć

  Według mnie 172 to nie jest mało, to tylko 5 cm mniej od męskiej średniej i ok. 7 więcej niż średnia kobieca. Powinieneś szukać takich, które nie patrzą na wzrost, a zapewniam, że są takie.
 4. Ja praktycznie w ogóle nie piję, jeśli już to tylko okazjonalnie, ostatni raz wypiłam cokolwiek w Sylwestra/Nowy Rok, a i tak była to jedynie lampka szampana - tak na pożegnanie tamtego ujowego roku.
 5. Mona95

  Cześć

  A kto tak twierdzi?
 6. Mona95

  Cześć

  Dzięki za miłe przyjęcie. Będę się udzielała na forum od czasu do czasu, tak żeby mieć jakiś kontakt, choćby wirtualny z innymi ludźmi.
 7. U mnie raz pada, raz nie pada. Pogoda zmienna jak mój nastrój.
 8. Mam ostatnio bardzo podobnie, też czuję się tak, jakby na niczym mi nie zależało. Ja czasami odczuwam taki bezsens życia, cały czas praca-dom, po latach emerytura i nic z tego życia mi nie zostanie.
 9. Mona95

  Cześć

  Witam was wszystkich. Jestem Monika, mam 26 lat (czego można się było domyśleć już po moim mało kreatywnym nicku) i ogólnie od dość dawna cierpię na różne zaburzenia nerwicowe i trochę też depresyjne, a moim kompleksem przez lata był też wzrost, ponieważ mierzę sobie aż 182 cm, ale jakiś czas temu po prostu uznałam że to nic nadzwyczajnego i niespotykanego. W tej chwili mieszkam sama, pracuje, zdałam prawko i ogólnie staram się żyć jak normalny człowiek, natomiast stres, ta samo jak poczucie takiej beznadziei i pustki towarzyszy mi dość często. Na razie tyle ode mnie.
×