Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

Coraz bardziej zniesmacza mnie życie w Polsce.Wszechobecne narzekactwo, buractwo, nienawiść do samych siebie.Naburmuszeni sprzedawcy w sklepach, coraz większa roszczeniowość społeczeństwa, podejście ludzi w stylu "Jakoś to bedzie"...Prawie nie widuję uśmiechniętych ludzi, chyba że po alkoholu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość LanaBanana

Zgadzam się z Xonar, przyjeżdżam na urlop i dopiero wtedy zdaję sobie sprawę jak bardzo odwykłam od zachowań ludzi w Polsce. Nikt się nie uśmiecha na ulicach, panie w spożywczaku rzucają towarem, urzędy to koszmar.... a przecież uśmiech nic nie kosztuje a do tego jest zaraźliwy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Lilith napisał:

To, że mnie cholernie boli kręgosłup po wczorajszych ćwiczeniach. A w zasadzie mięśnie dookoła kręgosłupa lędźwiowego.

A to jest znak, że wykonywałaś ćwiczenia na maszynach, które nie powinny istnieć, albo wykonywałaś jakieś ćwiczenia źle. Lędźwie mają prawo boleć tylko faceta, który dzień wcześniej próbował zrobić swoje maksymalne ciężary w martwym ciągu albo przysiadzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż, ja tylko chciałem pomóc, coś tam wiem w temacie. Z lędźwiami radzę uważać, to często jest ból kręgosłupa a nie mięśni. Można sobie narobić szkody, bo namnożyło się 'instruktorów' od ćwiczeń wszelakich.

Edytowane przez atonement

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co mi jest. Nie mam przeszłości, przyszłość będzie, właśnie ją wymyślam, żyję w próżni. Jest tu i teraz. Podrażnienie + anhedonia + bezmyślność + chęć ukrywania się + chęć rozmawiania + zażenowanie. Najgorsza jest anhedonia i napięcie. Życie poza wszystkim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Lilith napisał:

kompletny brak postawienia się na miejscu pracowników danego działu, fanaberie i postawa: nie znam się, ale pokrzyczę, nie wiem, o czym mówię, ale musi wyjść na moje.

Tak to jest w szeroko pojętych usługach... płacę i wymagam , to , że sam  jest na poziomie intelektualnym chomika już mu nie przeszkadza.. Już 30 lat bujam się z podobnymi problemami . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Lilith napisał:

Czy to znaczy, że mamy się załamać i poddać? Nie. Walka, mimo praktycznie zerowych szans na wygraną kształtuje umiejętności.

Ale w ten sposób, ktoś może łatwo nami manipulować - celowo wzbudzać w nas poczucie niesprawiedliwości, by nas wikłać, byśmy próbowali udowadniać, że nie jesteśmy wielbłądem, by się tłumaczyć, itp...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedorozwinięte intelektualnie osoby narzekające na ciężkie warunki pracy i zły stan zdrowie niemogące się doczekać emerytury, którym jest ona potrzebna nie do odpoczynku i poprawy stanu organizmu, a do tego, by być pijanym 24/7. Jeśli ktoś potrafi być trzeźwy, ale wyłącznie dla pracy, nie powinien mieć w ogóle prawa do emerytury, powinien pracować do śmierci i to 7 dni w tygodniu, bez prawa nawet do weekendów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×